Rozšířené vyhledávání
ruSSko posilene sankcema :-)
bude hur ruSSkym zmrdum. Muzici budou zrat travu uz brzy a na dlouho. Ratputin ruSSko dlouhodobe zbavil 40% prijmu jejich rozpoctu a jesti ted byl tamni duchodce spokojenej s cca 8.000 Korun / mesic bude se muset spokojit se 6ti nebo mene rofl Zetkarum se posere vsechno, z Ukrajiny potahnou do pici ( ruSSka ) a tam se pozerou navzajem
To jeste ten curak Ratputin zkousi " vyhrozovat" ze pry na Ukrajine jeste nezacali....nejspis myslel ze nezacali pouzivat tanky T34 kdyz jejich nasledovnika uz z muzea do boju poslali rofl
Pritom se RA ( rabujici armada ) zatim nesetkala s zadnou moderni americkou zbrani. Javelin, HIMARS - to je ve srovnani s tim co by pouzili Americani jako airsoftova pistolka. Zbytek Ratputinovy " armady" by byl znicenej za noc, den a noc.
Ratputin si ale moc dela starost o obyvatele EU - ze pry sancke proti ruSSku Evropanum zdrazujou zivot a bylo by proto dobre je zrusit- bez ohledu na to ze by tim prestalo fasisticke ruSSko posilovat rofl rofl rofl
To je teprve zacatek dopadu sankci - bude hur ruSSKym zmrdum, mnohem hur palec hore

Neco z ruSSkych novin : rofl rofl rofl


Dluhy vůči rozpočtu vyskočily o 66 % v RF.

Ke konci dubna firmy neodvedly daně do rozpočtů všech úrovní o 71,3 miliardy rublů. Oproti konci ledna se tato částka zvýšila o 28,6 miliardy rublů.

Vrchol nesplácení přišel v březnu, kdy ekonomiku zasáhla první vlna sankcí, začaly kolabovat dovozy a rubl rapidně zlevnil. Za měsíc se daňové nedoplatky rozpočtu zvýšily o 40% - ze 49,3 na 69,1 miliardy rublů. V dubnu se tato částka zvýšila o dalších 1,8 miliardy rublů.

Problémy s daněmi nastaly surovinovým společnostem, především ropným a plynárenským společnostem, vyplývá ze statistik: jejich dluh vůči rozpočtu v březnu a dubnu vzrostl téměř 5krát - ze 4,3 na 20,1 miliardy rublů. Dluhy rafinerií ropy se ztrojnásobily (1 miliarda rublů proti 0,3 miliardám), výrobců léků se zdvojnásobily, z 0,3 na 0,7 miliardy rublů. Daňové nedoplatky v zemědělství vzrostly o 20 % a dosáhly 1,2 miliardy rublů.

Automobilový průmysl, kde se výroba propadla o 97 % a 18 z 20 závodů se zastavilo, pravidelně splácí rozpočet, ale hromadí dluhy vůči bankám: objem dluhů po splatnosti z úvěrů od automobilek v dubnu stoupl 18krát na 56,3 miliardy rublů. Autosalony a obchodní zastoupení, které zůstaly bez dodavatelů s poklesem tržeb o 83 %, nesplácely včas půjčky v hodnotě 0,8 miliardy rublů. V dubnu se zpoždění zvýšilo 2,5krát.

Celkový obchodní dluh vůči státu, včetně plateb do Penzijního fondu, Fondu povinného zdravotního pojištění a Fondu sociálního pojištění, dosáhl 101,9 miliardy rublů (+26 % oproti únoru).

Penize na silnice, zdravotnictvi, skoly - v ruSSku nejsou a NEBUDOU....ted vyplacaji zbytek co vyskrabou na propagandu a do nekolika mesicu budou ti nejdementnejsi z nich poradat sbirku na vystavbu mauzolea Ratputina - nejhorsiho z ruSSkych curaku ktery ruSSko znicil na dekady , z muziku nadelal zebraky na nekolik dalsich generaci a ze vseho co souvisi s ruSSkem se slusnym lidem dela zle.
Negri v Africe at se o pomoc obrati na ruSSke nacky, muzou tam i emigrovat . Az se jejich afrospratkum zacnou hladem nafukovat bricha muzou podekovat Ratputinovi a ruSSakum kteri toho zmrda podporujou. meli od Unora dost casu zacit si shanet nejake zradlo na zimu, jako vzdy se na to ale vysrali a ted budou obvinovat Zapad, Ukrajinu ze jsou fujky fuj na ruSSke fasisty a i na ne kdyz jim Ukrajine neda za penize EU dostatek zradla....Nasrat. Snad to dopadne dobre a cluny s proruskyma Africanama ( vsema z nich ) se do Evropy nedostanou.Upraveno 2krát. Naposledy upravil Petko Kotov (08. 07. 2022 20:53).