Rozšířené vyhledávání
Re: diskuzní fórum chatujme- čechoamíci- USA a 3 ajnštajni
3 ajnštajni. .VashekTX, GalvestomTX a beammeup

hele galváku, ty seš takovej ten chytrej. připomínáš mi kecama tohodle debila od pirátů. napiš si do ruska a možná dostaneš na krymu taky rezervaci
[www.youtube.com]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil viktor-čistič (26. 06. 2023 14:54).
[www.idnes.cz]


mně se ten link nepodařilo zkopírovat celej



Upraveno 2krát. Naposledy upravil blbštajn (28. 06. 2023 19:55).
to nevadí. já jsem zkopíroval to nejdůležitější

Začal odpočet Putinova konce, myslí si 3 ukrajinští halucinátoři
28. června 2023 15:23
Podle tří nejvyšších, nejtlustších a nejmenších tří halucinátorů Ukrajiny nemůže ruský prezident Vladimir Putin přežít tak katastrofální ztrátu autority, která následovala po víkendovém vzbouření wagnerovců. halucinátor ukrajinské bezpečnostní rady beammeup, halucinátor prezidentské kanceláře GalvestomTX a halucinátor prezidenta VashekTX se shodli, že „začalo odpočítávání Putinova konce“.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil TexastomTHC (28. 06. 2023 20:01).
Ale ze sme to tem cechum nandali. Ted z toho nebudou spat. At zijou cechoamici



Upraveno 1krát. Naposledy upravil andrea (28. 06. 2023 20:00).
na bělehrad


[t.me]


roflroflcool
co to je?
to bude nejaka provokace z ceska
Tvrdá linie Rusů se vysmívá "ubohým" Putinovým projevům po vzpouře:

Ještě bizarnější je jeho tvrzení, že národ ani armáda země nepodporovaly Vagnerovy bojovníky v jejich povstání, přestože na četných videozáznamech obyvatelé Rostovské oblasti fandí Vagnerovým žoldnéřům a radostně potřásají rukou zakladateli Vagnera Jevgeniji Prigožinovi.

"Lidé, kteří byli do povstání zataženi, viděli, že armáda a verjnost nejsou s nimi," tvrdil Putin ve svém úterním projevu.

Jeho komentář okamžitě vyvolal pozdvižení na ruských sociálních sítích.

"Zprávy z paralelní reality," napsal populární pro-válečný telegramový kanál "Třináctka".

"Jeden můj známý čekista mi často říkal: 'Hlavní je větší zmatek'. To se vydává za myšlenku," uvedl prokremelský válečný reportér Alexandr Sladkov.

Jiní si stěžovali, že Kreml zřejmě jen doufá, že se na celé fiasko zapomene.

"Ani slovo z Kremlu o okolnostech, o systémových problémech, které vedly nejen povstani Wagnerovcu, ale i k tomu, že s Prigozinem tolik lidí sympatizovalo," napsal populární proválečný ruský kanál Telegram.

"Neviděl jsem nic ubožejšího v podání člověka vzdáleně připomínajícího prezidenta. Skvělá práce všech... Nepokoje pokračují," napsal Igor Strelkov, bývalý velitel ruských zástupných sil v Doněcku.

Další prokremelští vojenští blogeři trvali na tom, že Kreml brzy předvede rozhodnější reakci na povstání.

"Nemohu uvěřit, že je to tady," napsal proruský vojenský blogger Jurij Kotenok a spekuloval, že v důsledku vzpoury budou možná brzy oznámena rozhodnuti o "personálních zmenach".

"Existuje tvrdošíjné přesvědčení, že to není všechno. Čekáme," napsal Semjon Pegov.

Mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov mezitím odmítl tvrzení, že víkendová ozbrojená vzpoura byla ranou pro Putinovu image, a uvedl, že za tuto představu mohou jen "ultraemocionální záchvaty analytiků"
hahaha. a teď češi mluvte
hele, máš to tam jorgy špatně. né každej prigožin ti to potvrdí a jen si sereš na havu. prober se
hele lidi. přestaňte blbnout. všechno to povstání provázely bitky mezi pro a protiukrajinskejma lidma na ulici a ty kujo, sem dáš jen to, co se ti hodí. to není objektivní. prigožin nechal dál proudit podporu rusku na frontě, čímž myslím logistiku a šlo to i bez něj. kujo zapomíná v týhler jedný halucinaci na jednu věc. možná se snaží o to, aby si lidi mysleli, že prezident usa má velkou podporu lidí, což je píčovina. v rusku a ani to nebudu zkoumat je regulerně pro putina 7-80 procent lidí a to bez mučení. no a teˇještě něco
no a přesně tohle sem byl já v ten den. ten rusák má pravdu. podívej se na chatujme níž. já idiot už jsem chtěl objednávat pro ukáčka popkorn
Mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov mezitím odmítl tvrzení, že víkendová ozbrojená vzpoura byla ranou pro Putinovu image, a uvedl, že za tuto představu mohou jen "ultraemocionální záchvaty analytiků"
chci říct, že přesmě jak to ten rusák pojmenoval, tak to sedí na mě
máš pravdu. kujo je idiot, ale nikdo mu jeho příspěvek nenapadl. no a voštěp tady není. nemá on jirka zase halucinace?
permanentně