Rozšířené vyhledávání
Re: pomáháme
avatar andrea   21. 06. 2023 14:57
zkažené jídlo v usa
dneska jsem si dala německý zavináče, polský sýr a ukrajinský chleba. a posrala jsem se z toho. kdybych si dala americký, tak by se to nestalo
avatar TexastomTHC   21. 06. 2023 15:01
Re: zkažené jídlo v usa
já jsem dneska mohl spát doma, protože jsem včera posekal trávník a když manželka odjela do práce, tak sem si udělal ukrajinský fazole na cibulce a taky jsem se posral. ale připadám si nějakej chytřejší. víc než jindy. budu se muset zhulit, abych to srovnal
avatar blbštajn   21. 06. 2023 15:06
Re: zkažené jídlo v usa
mně moje choť udělala párek v rohliku z ukrajinský mouky a chtěla mi k tomu dát hořčici. já řekl ale. jsem američan. párek v rohlíku jedině s kečupem a taky sem se posral. já ale vím, čím to je. něco lítá ve vzduchu a je to stoprocentně nějakej vir z ruska, nebo česka. na mě si jen tak češi a rusáci nepříjdou. já je znám, jako svý boty
mission impossible


[www.youtube.com]
avatar blbštajn   21. 06. 2023 19:57
Re: zkažené jídlo v usa
avatar andrea   21. 06. 2023 21:26
Re: zkažené jídlo v usa
tady máte nějaký léky proti sračce

[www.lekarna.cz]

a ty, blbštajne si nezapomeň sundávat při sraní gatě a trencle
avatar TexastomTHC   21. 06. 2023 23:03
Re: zkažené jídlo v usa
avatar andrea   22. 06. 2023 12:43
pomáháme
Spojené státy věnují 8,2 milionu dolarů na podporu uprchlíků z Ukrajiny a organizací, které jim v Česku pomáhají. Částka je součástí více než 107 milionů dolarů, které USA věnují evropským zemím na pomoc lidem, kteří uprchli z Ukrajiny po jejím napadení Ruskem.

ale v usa nejsme blbci, to, co do nějaký země pošleme, už je několikanásobně těma zeměma zaplacený a ještě na tom spoustu peněz vyděláme$$. my nejsme, jak čína, aby někomu něco stavěla zadarmo a pak z toho profitovala. my si to necháme nejdřív zaplatit a pak z toho taky profitujem. nebo svrhneme válkou nějakou vládu v nějaký zemi, nastolíme si tam svojí demokracii a ještě si při tom nakrademe. je to jednoduchý. no a našim prezidentům pak rozdáme nobelovy ceny za mír
avatar blbštajn   22. 06. 2023 12:51
Re: pomáháme
a všimnula sis, že všechny země na světě jsou s ukrajinou a jen češi jsou s ruskem? já neznám jedinýho čecha, kterej by byl s ukrajinou. jsou to všechno proruský kolaboranti. jen ať si ten náš dar česko hezky zaplatí. dneska jsem měl zase párek v rohlíku s kečupem a zase jsem se posral. mám sice pemprsky, ale ty to všechno nepoberou, takže mi choť koupila na tejden sedum párů bot, protože se vždycky zeseru tak, že to ani kalhoty nevstřebaj
avatar TexastomTHC   22. 06. 2023 13:07
Re: pomáháme
vy máte starosti. mně manželka zase napatlala nějakou mastičkou z trávy a to je hrůza. začínám z toho blbnout. sice blbnu už nějakejch 5 let v jednom kuse, ale tohle je nějaká silná mastička a manželka do toho ještě něco přidala a to je jízda. sakra to je nějak silný i na mě. ale nejhorší je, že jsem prej línej, jak prase, takže mi chce z jednosměnnýho provozu udělat 2 směny. takže teď budu sekat trávu třeba do deseti do večera. to je strašný. a vy tu řešíte nějaký dary, který amerika dala světu. dyť i debil ví, že amerika jen všude každýho okrádá a plundruje všechno, co může po celym světě a jen kretén to nevidí. sakra, já po tý mastičce píšu pravdu. to budu muset rychle zavolat manželce, že to má nežádoucí účinky



Upraveno 1krát. Naposledy upravil TexastomTHC (22. 06. 2023 13:10).
avatar blbštajn   22. 06. 2023 13:30
Re: pomáháme
nepiš tady pravdu. nejhorší je, že já už nemám nic, s čim bych mohl dokázat postup ukrajiny, takže jsem se uchýlil k tomu, že jsem se zoufalství vyhrabal alespoň fotku kuzněcova. a přitom já jsem si tak přál ještě jednu výhru, aby češi a rusáci přišli o krym, nebo alespoň nějakou malou "hirošimičku", na krymu, či podobný výbuch třeba v moskvě. doufám, že se ještě nějaký války, kdy usa někoho svrhne a vybombarduje, dočkám. bůh ochraňuj ameriku
avatar andrea   23. 06. 2023 09:59
Re: pomáháme
avatar blbštajn   23. 06. 2023 11:00
Re: pomáháme
avatar TexastomTHC   23. 06. 2023 11:27
Re: pomáháme
se nám to nato nějak sere


[www.youtube.com]
avatar viktor-čistič   23. 06. 2023 11:32
Re: pomáháme
avatar viktor-čistič   23. 06. 2023 11:36
Re: pomáháme
pomáháte. ale do hrobu. rozvracíte. to je to správný slovo







[www.youtube.com]
avatar TexastomTHC   23. 06. 2023 12:43
Re: pomáháme
na bělehrad



[t.me]