Rozšířené vyhledávání
Re: Amerika, američané, americké zvyky
zdar všici



Upraveno 1krát. Naposledy upravil beammeup (29. 05. 2023 10:56).
george, victor a galvák na projížďce

[www.youtube.com]
v usa znám taky jednoho bezdomovce. ten spí ale v zemljance, protože se bojí onemocnění covid19
[scontent-prg1-1.xx.fbcdn.net]
a posílá mi zajímavé dokumenty
[www.youtube.com]
avatar viktor-čistič   11. 06. 2023 11:15
extra Američané
GalvestomTX Uživatel je offline | Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Pokutapřed 15 hodinami | #114609 (5)
v podstate to co jsi napsal taky,chudak nema techniku na to jezdit 200...jenze ta tecnika to neni jen silnej motor...ale k tomu primerenej podvozek a brzdy...takze pokud majetnej jen lechta sveho ohre a jede 200km tak neni tak nebespecnej jako skoduvkar valici svou Felicii na limitech vykonu 140km....protoze zatimco ten s tim supersportem zabrzdi z 200 na nulu dejme tomu na 200 metrech(nevim to cislo jen jako priklad) tak skoduvkar bude ze 140 potrebovat jednou tolik...takze kdo zaslouzi pokutu?

převzato z chatujme.cz





galváku. vzhledem k halucinacím, pokročilý demenci a dalším jiným nemocem, VashekTX a beammeup. do toho, že jsou to češi ale nikomu nic není. že? a ty si dávej už taky bacharoflcool



Upraveno 3krát. Naposledy upravil viktor-čistič (11. 06. 2023 12:09).
avatar viktor-čistič   11. 06. 2023 19:18
Re: extra Američané
avatar viktor-čistič   11. 06. 2023 19:28
Re: extra Američané
avatar viktor-čistič   11. 06. 2023 19:29
Re: extra Američané
avatar viktor-čistič   12. 06. 2023 18:01
kujo, rudý bobr
avatar viktor-čistič   12. 06. 2023 20:52
Re: kujo, rudý bobr
avatar viktor-čistič   13. 06. 2023 08:38
Re: kujo, rudý bobr
avatar viktor-čistič   17. 06. 2023 16:29
Re: kujo, rudý bobr
avatar viktor-čistič   14. 06. 2023 14:50
trump
VashekTX Uživatel je online a halucinuje


6-14-1946

[i.imgur.com]


[i.imgur.com]


to zas bude v kolonijích nablito
avatar viktor-čistič   15. 06. 2023 15:16
Re: trump
vidim, že kujo furt, čili permanentně halucinujeroflrofl
a vašekTX taky. rofl prej, plaval jsem závodně za duklu. plaval, ale jako zednická tříska
Ami Go Home



Upraveno 1krát. Naposledy upravil beammeup (30. 05. 2023 21:58).
galvák v autoškole
[www.youtube.com]
[www.i-grily.cz]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil beammeup (30. 05. 2023 14:40).
můj kamarád dělá BBQ
[scontent-prg1-1.xx.fbcdn.net]
ostatně celá USA dělá už dlouho bbq po celym světě
[www.youtube.com]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil beammeup (30. 05. 2023 17:17).
george, victor a galvák zarábajů peniaze
[www.youtube.com]
to je komik, ten galvestomTXcesko
GalvestomTX Uživatel je online | Předmět:před 35 minutami | #113461
[www.novinky.cz]
špíny americký
[www.youtube.com]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil beammeup (01. 06. 2023 18:19).
kujo -----------Situace je nyni taková, že Ukrajina má teď nejsilnější a nejschopnější pozemní armádu v Evropě a že Putin má k dispozici už jen jaderné zbraně.-------------kujo. máš tam chybu a víš to
už by měli amíci tu válku zastavit. je to hnus
[www.youtube.com]
GalvestomTX
,,krestanske,, rusko pocas ramadanu
[www.islamicfinder.info]
samej krestanskej slovan tam .

galvák je stejně hlava. skoro, jako rudej bobr kujo
podle jeho logiky bych mohl napsat "heterosexuální" houston, texas. samej heterosexuál v tom houstonu
[assets.simpleviewinc.com]





[communityimpact.com]


by mě zajímalo, kde tam jsou ty 3 ajnštajni. george, victor a galvák. dance
jeho predvolebnej boj se evidentne zuzi na boj s jeho hlavnym nepritelem...se schodama...a ten boj on vyhrat nemuze! *27179*

kdybych nevěděl, že píše o bidetovi, tak bych si myslel, že píše o sobě, vzhledem k jeho nadpřirozený schopnosti sebepoškozovat nechtěně sám sebe. to musela bejt šlupka, když před pár tejdnama lezl na střechu. možná to slyšel i viktor z kolonií. ale galvák neprášil. hlavní prášil je rudý bobr kujo a viktor, pardon vašek(kdo si má ty pravý jména furt pamatovat)
á. vidim, že kujo už zase halucinuje, čili blouzní. to bude mít zase choť radost. co, jirko?? roflroflfacepalm
co to plácá? to jako, že moji předci byli zodpovědni za nacistický zvěrstva? tvl pávek, prober se. ty už seš na tom stejně, jak bidet a trumpeta
george jiří suchánek
[www.youtube.com]
neviděl. kujo prostě jen permanentně halucinuje, čili blouznírofl a onanuje nad svejma fantasmagorickejma úvahama a fake news zprávama a ani si neuvědomuje, kolik poláků vidí válku na ukrajině "jinak". buď dělá debila záměrně(o čemž sem přesvědčenej), a vidí, co se děje okolo něj a ve světě, nebo je slepej, hluchej a blbej. nehodící se škrtněte



Upraveno 1krát. Naposledy upravil beammeup (02. 06. 2023 22:50).
kujovo nejhezčí zpráva z celýho dne



Upraveno 1krát. Naposledy upravil beammeup (03. 06. 2023 10:36).
smutný



Upraveno 1krát. Naposledy upravil beammeup (03. 06. 2023 10:36).
[www.youtube.com]

chudáci kujovo rodina. ten předal nejbližším jako nejhezčí lidskou vlastnost nenávist ke všemu ruskýmu a českýmu. to je hrůza, kujo. a do toho ty halušky. kam ty se hrabeš emocionálně na tuhle holčinu
to je přesnej jirka jarek. né létek. nebo podzimek? já už nevim
kurvy americké










..
tak vidim, že kujovi už definitivně hráblorofl. no dalo se to čekat, jirko
sem ti řikal. bacha na to blouznění



Upraveno 1krát. Naposledy upravil beammeup (04. 06. 2023 09:00).
hráblo, čili přeskočilo. se zvencnul. tak to už jsou dva vaškové. no. vlastně s galvákem 3rofl .bratři v triku. ještě chvíli a v nemocničnim pyžamu na chráněných pokojích
miláčku. [diskuze.chatujme.cz]
tady jsem jako smazanej uživatel a bez odpovědi. jen tu říkám, kde sem. to bylo přes telefon a data. jednou. druhýho poskytovatele, nebo prostě druhej internet jsem na chatujme nikdy nepoužil, protože tam mám osobní věci.
a teď padej na kutě(na mars). mohl bych si začít myslet, že odtamtud pocházíš, jako galvák a venca. jelikož venca je ale jen kretén z pomocný školy, kterýmu hlídali prdel známí ze západu a zařídili mu místo hodně vysoko u porsche(tak to v životě chodí), tak vaška vylučuju
nevylučuju ale to, že z marsu jsou ti, co ho do porsche vzali. a taky nevylučuju, že se to mohl dobře cca po 5ti letech naučit dělat. ruka ruku myje je svatá pravda a všude. jen prostě někdo tu šanci nemá, protože se životy nekonkrétních lidí lišily a míjely se v životní cestě
imek Uživatel je online a halucinuje | Předmět: RE: RE: D Daypřed 2 hodinami | #114223 (2)
To je nějaká nová funkce, že nove komentáře jsou ve žlutém?





to je blbecrofl



Upraveno 1krát. Naposledy upravil beammeup (06. 06. 2023 22:11).
a neber si pointa do držky
achillova pata nata. nato je krátkej každej a nato taky nato , pardon. USA dojede. (nejen nato). rus je v tomhle nejlepší. důvod. nebojuje ale spolupracuje na vývoji a čína není blbá, aby amíkům poskytla veškerý informace o mobilních službách, zatímco usa a celej svět poskytujou číně informace neustále kvůli ekonomice a levný pracovní síle. čína není spojenec ruska. jen chce, aby rusko vyhrálo. každej ví, že anonymous vyhlásil rusku válku, ale zatim vyřadill jen fbi, cia, a bílej dům. to píšu nezávisle a neberte si z toho pokavaď možno nic. jsou to jen kecy. né podpora. to v žádnym případě. kdo podněcuje je USA. měli by viset ti, co tahaj za provázky a co maj zelenýho jako loutku. vlastně i českou republiku. fialovej hnus a celá banda by měli bejt zavřený, až zgalvákovatěj
pata nata. expert rudej bobr
ve žlutym jsou jen příspěvky od proruskejch dezolátůceskorofl
to udělal lury, abyste se rozlišili, všici
Z dlouhodobého hlediska určitě Rusové, protože ty nyní nemaj na Krymu žádný zdroj sladké vody, ale to samozřejmě předpokládá logicky myšlenkovy proces z jejich strany.
ausgezeichneter Abzugrofl
[twitter.com]
















tahle by se kujovi určitě líbila. on je na tu exotiku
vašek--- Stehoval jsem se z NJ do TX s velkym nakladekem U-Haul, jel jsem sam, skoro 3 dny ve spanku rofl
pan mistr







[www.youtube.com]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil viktor-čistič (12. 06. 2023 09:15).