Rozšířené vyhledávání
Re: velikonoce
avatar sorong2   02. 04. 2024 05:58
velikonoce
Vzpomněla jsem si na Miládku s jejím beránkem, když Evžen vytáhnul ten koupený. A už mě vážně nebaví celá ta anabáze s alkoholiky a článkem a i ten novinář se mi nelíbí. Samá polopravda a lež.
Prý se Evžen s Blankou mají rozejít. To vážně nenechají jeden pár v klidu?
Radulas   02. 04. 2024 16:07
Re: velikonoce
Já mám již delší dobu pocit hraničící s jistotou, že se scénáristi snaží naštvat co možná nejvíc diváků. rofl
katka.fee   02. 04. 2024 19:45
Re: velikonoce
Ja si hlavne myslim, ze kdyz konecne Vendula s Pavlikem potahnou pryc, tak bude volny bistro. A kdopak je v hospode nespokojeny? Takze od zari cekam Italsky bistro a 2748 dilu fnukani, ze nejdou kseftyhmm
avatar Peregrinaa   02. 04. 2024 20:36
Re: velikonoce
no jo, vidíš, to mě nenapadlo. Ježišmarjá. SLečna ufnukaný obočí a italský speciality, který nikdo nebude chtít. To neee. A hroutící se Ivík - já si myslela, že to dám, ale tohle nedám. Ta herečka má ten ksicht úplně jak masku z vřískotu - pořád přesně takhle stažená a křečovitá.
A Vašut a spermie, to je taky dílo. Jako jo, ten je tam jedinej normální, ale ty témata co řeší, to už je síla. Fakt, měli by to nějak důstojně utnout... Nebo reprízovat, víš co, od prvního dílu. Vždyt to by bavilo tolik lidí smich
katka.fee   02. 04. 2024 21:38
Re: velikonoce
Slecna z Italie hlavne brzy zjisti, ze stejne bude delat maximalne pizzu a testoviny carbonara a nakonec to stejne bude tak jako tak rutinafacepalm
A ke Klimovym uz fakt nemam co dodat, to je tak zbytecna linka. Ufnukana Ursula Iva mohla mit super linku s tehotenstvim a misto toho je tahle otravna linka, ktera se tahne jak zvejkacka.
Dnes jsem vzpominala na Bebarovou a na mafianskou linku. To byly casy. Ty linky nemaji nic, zadnej naboj, napeti, zadnej drive. Zacinam se taky priklanek k tomu, ze by to melo byt uz ukonceno...
Marcis71   03. 04. 2024 10:48
Re: velikonoce
Scéna popravený beránek od Hložánka staršího je památná a nezapomenutelná. Teď byly Velikonoce vtip nula, sranda nula. Vůbec toho nevyužili na odlehčení. Nejsem vůbec zvědavá, co bude v dalších dílech. Nuda, nuda, vata.
avatar sorong2   03. 04. 2024 20:32
Re: velikonoce
Ani s Milošem už není sranda.