avatar Peregrinaa   28. 02. 2024 20:33
Goldflam???
[www.kinotip2.cz]

Proboha, koho tam bude hrát?? No nic...
avatar sorong2   28. 02. 2024 20:46
Re: Goldflam???
No blíží se Máriova svatba, tak někdo z rodičů? hmm
Radulas   28. 02. 2024 23:06
Re: Goldflam???
Mám z toho trochu strach. Když o nějaké postavě, která přichází do Ulice, tvrdí, že tam přinese humor, je to vždycky trapas. shock
katka.fee   28. 02. 2024 23:20
Re: Goldflam???
Soupnou urcite napadnika k Niklovy. Nekde jsem i cetla, ze se to Obermaierovy moc nelibilo, ze by mela jeji postava zacit randit..
avatar sorong2   05. 03. 2024 06:05
Re: Goldflam???
Holky věříte, že mě to odhlásilo a já si toho týden nevšimla? rofl a to sem koukám snad denně. rofl
Marcis71   05. 03. 2024 14:34
Re: Goldflam???
Až Lumír zjistí, že má máti známost, tak ho trefí šlak rofl
avatar sorong2   30. 04. 2024 20:01
Re: Goldflam???
Měla jsi pravdu, vyvádí pěkně

Ale staré Nyklové ten kostýmek moc slušel. Fakt kočka.
katka.fee   02. 05. 2024 08:05
Re: Goldflam???
Ted ctu, ze natacel jen 3-4 mesice a uz skoncil. Co to je zase za linku? Vubec nechapufacepalmsmich
Radulas   02. 05. 2024 09:02
Re: Goldflam???
Taky mě to překvapilo. V první chvíli mě napadlo, že když končí Pavel s Vendulou, tak že budou uspávat linku Nyklovců a že by se třeba Vilma mohla odstěhovat k němu, jenomže pochybuju, že by se Obermaierová nechala ze seriálu vystrnadit, když furt fňuká, jak je na tom špatně.
katka.fee   02. 05. 2024 12:46
Re: Goldflam???
To me nenapadlo, ze by uspali jeji linku. Ale zase Lumir neodchazi.
Me spis napadlo, ze Goldflam rikal neco ve smyslu, ze ho Obermaierova skolila a ze to s ni bylo tezky. Tak to treba po jejim boku nedavalsmich
Radulas   02. 05. 2024 13:58
Re: Goldflam???
smichsmichsmich Vidíš, tak to zase nenapadlo mně, ale je to dost pravděpodobný. roflroflrofl
katka.fee   13. 05. 2024 08:05
Re: Goldflam???
Napadlo me.... kdyz ma teda skoncit po 3 mesicich, jestli to nebude tak, ze ma Lumir celou dobu pravdu a nebude to nakonec snatkovy podvodnik. Vsak Vilme ty penize jeste nevratil, ne?smich
Radulas   13. 05. 2024 12:07
Re: Goldflam???
Vidíš, to je možné. Nějakou, snad první, splátku jí tedy přivezl, když přijel prvně. Dál se o splácení nemluvilo, nebo si to nepamatuju. A překvapilo mě, že si nechal zaplatit pobyt ve wellness od Vilmy. To mi k člověku, který se chová galantně jako on nesedí.
To by mi bylo Vilmy líto a Lumča, ten by byl na koni!
katka.fee   13. 05. 2024 12:46
Re: Goldflam???
Penize za psa nevratil, jel zadarmo do lazni, u Kateriny je zadarmo taky, sice se k Vilme chova hezky, ale ona mu vyvaruje atd. Bydli kdesi v Cercanech (pochopila jsem, ze ve vlastnim, takze naklady moc nema).
Nedivila bych se kdyby to nakonec fakt podvodnik byl. A tim jak Lumir furt tlaci na pilu, me to utvrzuje vic a vicsmich
avatar Peregrinaa   13. 05. 2024 21:21
Re: Goldflam???
no pokud to tak bude, tak to se bude řešit, dokud Obermeierová neumře...rofl jako v reálu myslím. Milion dílů hroucení a kolabování a určitě bude zpátky na LDN... vždyt je to hrozný
Ta Iva je blbá jak necky, ten trpitelský ksicht, to se nedá absolutně snášet...
Pan soudce by měl po tý Gábině vyjet, protože to je to jediné, na co bych se tam dívala
a celá ta jejich škola je ústav dementů.... Jako takhle se v reálu chovají učitelé, vždyt to je panoptikum. Ted ta Magda se s tím vocasem zase vyspí, opět milion dílů jejích trpitelských ksichtů, je tam nějaká ženská která netrpí? Neuvěřitelný. No nic. Tak jsem si ulevila
katka.fee   13. 05. 2024 22:22
Re: Goldflam???
Iva je uplne retardovana. Ty jeji utrapeny ksichty se nedaj. Hlavne teda nechapu, proc tam byla linka s tim tehotenstvim a ted tohlesmich fakt jako by to psali 2 lidismich
No a Maga a Prokop, to se taky neda. To uz fakt asi definitivne dosly napdayfacepalm
avatar sorong2   14. 05. 2024 05:42
Re: Goldflam???
Mě někdy připadá že se mění tak po měsíci, spisovatelé rofl občas někdo pronese nějakou vzpomínku tak trochu nesouvisle.
Pešek s Amálkou tam už taky skoro nejsou. Jsem vážně zvědavá na novou sezónu, kdo tam zůstane a koho doplní.