Rozšířené vyhledávání
Re: Eva plastiky
avatar Peregrinaa   28. 02. 2024 19:37
Eva plastiky
já jsem přemýšlela, jestli bych se měla urazit, nebo poděkovat, haha..ne, tak jako mělo to být asi nesmírně vtipnééééé, Miloš buran. Jenže já bych třeba docela uvítala, potřebovala bych vyžehlit ksicht. Jenže v okamžiku, kdy by mi manžel podobný voucher dal, tak bych ho zabila. A pak bych teprve začala jásat rofl

Mě ti dva nebaví.... Je to pořád dokola. A navíc ten František nakýblovanej u nich - vlastně oni u něj shock Jako tohle jste někde viděli? Protože bydlet u úplně cizího kluka, na čestný slovo, a on prochází vždy, haranta mu nakvartýrujou do pokoje - to přece by nesnesl nikdo, na obou stranách. Nechápu,

A ted zase linka Mááário a svatba. A ted Vendula zase špulí tu svou megahubu, jakoby to byly její peníze,,... Všichni by se měli starat o sebe, ne furt do něčeho strkat rypák.

A úplně nejhorší je, že KRISTÝÝÝÝNCE BLEDULINCE ZASE LEZOU UŠI Z VLASŮ!!!!! Fuj. A ten novinář je takovej nedomrlej skřet, nevím, má takovou divnou hlavu rofl Já se omlouvám, ale když je vidím vedle sebe, tak se tak směju - to je skutečně pohledný páreček, SKUTEČNĚ
avatar sorong2   28. 02. 2024 19:50
Re: Eva plastiky
Čí je vůbec ten byt? Liškovi ho dali Frantovi? Co Ema? Ostatně ta nebyla hodně dlouho ani zmíněná.
Kristýnka zrůdička, z jejího úsměvu jde strach, něco jako Wendy Adamsová. A už uši, ty uši, celá Matylda. roflrofl
avatar Peregrinaa   28. 02. 2024 20:31
Re: Eva plastiky
rofl jjoooooooooo, přesně, polohrubá, ta se mi hodí rofl

Moukááááá s ušima smich
Radulas   28. 02. 2024 23:22
Re: Eva plastiky
Já myslím, že je ten byt pořád Lišků.

To bydlení tam bylo pro mě vždycky nepochopitelné. My měli kdysi taky průchozí pokoj, ale rodiče byli v tom zadním pokoji a my děti v tom průchozím. A to jsme byli jedna rodina.

Burani Knobloši se spíš chovají, jako by Franta bydlel u nich a ne naopak.
katka.fee   28. 02. 2024 23:26
Re: Eva plastiky
Ja hlavne nechapu, co Frcek vlastne dela? Kde studuje? On studuje tady a jezdi do Amstru?
avatar sorong2   05. 03. 2024 06:02
Re: Eva plastiky
Typický představitel dnešní mládeže. Pro něj je domov celý svět, žije všude a nikde rofl Kdepak mít pěkně domeček a starat se o něj, to je samá brigáda a věčně studovat.
Radulas   28. 02. 2024 23:12
Re: Eva plastiky
Taky jsem přemýšlela o tom, zda bych v případě takového dárku měla z radosti zabít muže nebo sebe...

Kristýnka si od pisálka nějak moc slibuje. Trochu se bojím, jestli ji nepotřebuje jenom jako vstupenku k problematice alkoholiků a pak ji nepustí k vodě. Ta se zase bude pět let hroutit a celá rodina s ní.
katka.fee   28. 02. 2024 23:24
Re: Eva plastiky
Vendula je na presdrzku. A neprijde vam, ze strasne sesla? Pardon, ale je cela takova opuchla, nehezka..

Na pisalka jsem zvedava. Docela mam ted pro jeho predstavitele slabost, protoze za me to je fakt nadanej herec, protoze jak ztvarnil vraha Hojera v Markovicovi, to se jen tak nevidicool
avatar sorong2   05. 03. 2024 06:04
Re: Eva plastiky
Musím se na ni někdy podívat. Mám to spíš jako kulisu, koukám a nekoukám. Když tam se teď zas nic moc neděje.