Rozšířené vyhledávání
Re: já nevím...
avatar Peregrinaa   20. 02. 2024 19:36
já nevím...
hele, mě to nebaví. To je vše taková nuda a divný lidi.... Navíc jak bydlí všichni s Frantou v tom hnusným bytě, tohle je jako někde normální? Eva letadlo, Sonička mě už taky nebaví, jak tam vplula, tak mě to tak bavilo, ale ted... třeba z ní něco ještě vyleze. Evža nebaví, ryba už je zase leklá, Vandousek už není k ničemu, když je putka domácí a Karla a Vousatou hlavu absolutně nekomentuju, protože takhle debilní pár tam snad nebyl... to je neustále dokola. Rozvod nerozvod...tutově zítra Karel řekne, že se rozvádět nechce. Třeba to tam trošku oživí Vašut.

Přiznám se, že koukám až od cca sedmi, protože jsem si zvykla dívat na dva a půl chlapa. Takže mi půl uteče a stejně je mi to fuk. Achjo. Poprvé si říkám, že by to měli nějak všechno se ctí a kulantně ukončit, protože je to už fraška. Pamatujete, jak jsme se nasmáli, to bylo psaní naprosto super. Ted? Nic. Ale to není vina vás, nás. Tehdy bylo čemu se smát, koho pomlouvat a drbat. Ted nic. Nuda. Ende. Kolikrát si vezmu notebook, že něco napíšu a nevím co. To se mi právě nikdy nestávalo, vždy byl vtip, sranda. Ted nevím.

Podělali co mohli, no. Je to škoda.
avatar sorong2   20. 02. 2024 20:31
Re: já nevím...
Úplně tě chápu. Já koukám na celý díly, ale když to skončí tak vážně nevím o čem to bylo. Dneska bylo asi v hlavní roli to stokrát opakované srnčí. Asi kousek taky vytáhnu a udělám. rofl

Soňa si přitáhla toho fracka, z něj koukají zase jen průsery. Nějaké pozitivum, srandu. Vtip by to chtělo. Starostí a strachů máme všichni plné zuby že?
avatar sorong2   21. 02. 2024 04:59
Re: já nevím...
Ajo vlastně, sranda byla. To míchátko na pudink.
katka.fee   21. 02. 2024 13:35
Re: já nevím...
Asi tak. Ja sem vzdy nakouknu kazdy den a neni tu nic novyho. Pak si ale reknu, ze co by sem kdo vlastne psalfacepalm
Taky to mam jak kulisu. Kolikrat to ani nevnimam.
A driv ty zapletky byly lepsi, gradovalo vzdy nejaky tema. Ted mam pocit, ze se to tahne jak zvejkacka. Treba ta Eva. Cekala jsem, ze spadne do dluhu, ze si nejak nabije hubu tim pyramidovym prodejem a ono nic? Zatim jenom trapny nakrucovani pred mobilem. Neco Sona. Taky se nic moc nedeje. To samy Vandicka.
Meli by zmenit scenaristy nebo to zabalit.
Radulas   21. 02. 2024 14:39
Re: já nevím...
Je to tak. Já vlastně chvíli po odvysílání dílu nevím, co v něm bylo. Není tam nic, co by mi utkvělo a o čem by se dalo psát. Jedině trapnej Miloš se snahou dát dohromady Frantu s Luckou za každou cenu. Ten by jim snad nejradši chtěl u toho svítit. Eva trapná. Napadlo mě, že by byla možná zápletka, že jim ty krabice se zbožím někdo z toho sklepa ukradne. Já bych teda do sklepa rozhodně nic cenného nedala a už vůbec ne něco jako potravinové doplňky. Ale obávám se, že na scénáristy je něco takového příliš logické.
Věra a Pumrovka obě matky na odstřel. Pokud bych si měla vybrat tu horší, tak fakt nevím. Obě se do všeho montujou a u všeho musí být.
Prokop taky na ránu. Bývalá milenka bydlí v jeho bývalém bytě a teď si odskakuje k její největší nepřítelkyni o pár pater výš. Je mi z něj na blití.
Doufala jsem, že aspoň vztah Martiny s panem starostou se bude vyvíjet nějak hezky, ale to je furt jo a ne.
Mladí Márovci už mě taky nebaví. Něco by se mohlo vyvinout z toho Vojtova zostřeného fotbalového tréninku - jako osvěta, že se děti nemají přetěžovat ani v zájmové činnosti. Ale moc si od toho neslibuju.
Tak snad jedině Kristýna a s novinářem by mohla přinést něco pozitivního. Jestli ji tedy nepošle k šípku a ona se z toho nezblázní úplně.
No, takže houby houby a stejně na to čučím každý večer.....
Radulas   21. 02. 2024 19:36
Re: já nevím...
Asi se mi budete smát, ale ten rozvod nerozvod mě docela dojal. usmev
Radulas   21. 02. 2024 19:51
Re: já nevím...
No a Soňa je krááááááááááááááááááva nebeská. Divím se, že jí Magda tu bábovku nerozplácla po ksichtě.
avatar sorong2   21. 02. 2024 20:21
Re: já nevím...
Pumrovka je horší. Tohle se nedělá. Divím se že Jirka nezrušil celou svatbu.
A teď jdu koukat na nové díly Poldy. Snad to taky nepodělají.