Rozšířené vyhledávání
Re: Lovestory u Mareckovych
katka.fee   15. 01. 2024 21:17
Lovestory u Mareckovych
Me to tak strasne nebavi, to je desna nuda. K tomu spehujici Paruka... stejne cekam, ze se neco podela, fakt neverim, ze vsechno bude zality sluncem. A i kdyby, Mara zadnej Einstein neni, on si nejakej prusvih pritahnefacepalm
Radulas   15. 01. 2024 23:16
Re: Lovestory u Mareckovych
Ji bych fakt nerozdejchala. Jak vyzvídá na každém koho potká.
avatar Peregrinaa   16. 01. 2024 19:02
Re: Lovestory u Mareckovych
Přesně, takhle se v reálu nikdo nechová, paruka jako. A mára je hloupej, určitě udělá nějaký průser, nějaký peníze nebo tak. Vůbec mě to nebaví. Ještě tak Sonička Bonzačka, jinak nudááááá
a ještě, jestli si Ivík nechá to mimino, to zas bude 55545655 dílů se rozhodovat, až bude muset porodit, klasikka
katka.fee   16. 01. 2024 23:39
Re: Lovestory u Mareckovych
Dite si necha, si myslim. Pak bude chodit s kocarem a kazdej ji bude rikat jaka je krasna babicka a bude se z toho 7539 dilu hroutit.

A jeste mi pije krev Vendula. Ty jeji ksichty se nedaj. To je fakt priserny. Oni dva jsou uz taky takovy vycpeli. Nic se nedeje, tak aspon pseudokauza s prstenem
avatar Peregrinaa   25. 04. 2024 21:08
Re: Lovestory u Mareckovych
hele, co se těm hastrmanům děje? Já to absolutně nepobírám. On furt někde ve špitálech, ted tam paruka spala nebo co se stalo? Jsou nemocný a starý, to chápu. Jen nechápu, jak budou bydlet v tom bejvalým studentským bytě s třema cimrama a Karlem, která je taky zraněná... a do toho se mastná hlava učí na maturitu...mimochodem, to je tak trapný, jak je blbej rofl mno nic. Mě jen zajímá, co se jí dneska stalo, starý jako, protože jsem se radši koukala z okna, jak krásně lilo....ehm
avatar sorong2   26. 04. 2024 08:43
Re: Lovestory u Mareckovych
Hlavně mě docela štvalo jak mladej pyskoval, že má trochu pomoct. Takový velký kluk už by měl mít nějaké povinnosti. Babku by strhali a mládež jen zábava.
katka.fee   26. 04. 2024 18:11
Re: Lovestory u Mareckovych
Ja to vubec nepobiram. Vubec nevim, co Hastrmanovi je smich spis se neco stalo tomu herci a potrebujou to nejak zakamuflovatrofl

Ale kdo me strasne vytaci je Lumir. Je z nej starej protivnej dedek. To je tak strasne trapna linka zasefacepalm
Radulas   29. 04. 2024 11:44
Re: Lovestory u Mareckovych
Ona si to ale paruka dělá sama. U všeho musí být, do všeho strká nos, pro každého se může přetrhnout. Jo, mít takovou tchyni je velká pomoc... Tedy pokud člověk snese to její věčný šťourání se ve všem. Já bych to teda nesnesla.
Vojta je k nesnesení. Jestli už na něj leze puberta či co, ale je na pár facek. palka S tím jeho fotbalem si teda taky celá rodina natento do bot. Fotbal mě sice naprosto nezajímá, ale jsem docela zvědavá, co v tom ještě bude, jestli šikana nebo něco jiného. Ten asistent trenéra, na kterého si Vojta stěžuje, je mi podezřelý. A taky jsem zvědavá, jak dlouho to Vojtu bude bavit.
Mára je kapitola sama pro sebe. Já bych teda takového blbce vedle sebe nesnesla. Zatím na co sáhnul, to zvoral. Tu jeho maturitu nechápu. Co to vlastně je? Nějaká korespondenční matura nebo jak je to myšlený? Existují večerní školy, kam se ale musí aspoň občas zajít na přednášky a dělat nějaké průběžné zkoušky. Nechápu. shock