Rozšířené vyhledávání
Re: pumrová
avatar Peregrinaa   07. 12. 2023 18:54
pumrová
hele, já to nějak nechápu. Ona teda je ředitelka nadace...čeho? A okrádá je. To chápu. Včera dala nějaký dar komu, proč utekl a co jí řekl? A po Gábině tutově bude chtít falešný faktury, je mi to úplně jasný. Ale není mi jasný, čeho je ředitelka... co to je jako za spolek
avatar Jitule55   07. 12. 2023 20:30
Re: pumrová
Myslím Druhá šance, že se to jmenuje. Zaměstnává bývalý vězně.
Radulas   07. 12. 2023 22:23
Re: pumrová
Ten, co mu dávala ty dárky, seděl s Mastným.
Falešné faktury už zrovna dneska po Gábině chtěla, ale ta ji s tím poslala do háje.
Od těch pracovníků vybírá příspěvky, údajně na provoz a shánění kšeftů, ale kupuje si z toho věci pro sebe - kostým, kabelku a drahý mobil. Pak není na oblečení a nářadí.
Už se těším, až jí na to přijdou. Mastný taky. rofl
katka.fee   08. 12. 2023 08:02
smichRe: pumrová
Pumrova se ted citi jako velkopodnikatelka. Ale je to spis podnikatelka z wishesmich. Ja spis cekam na nejakej podraz od Mastnyho. Nebo nevim, proc si taky nezalozi firmu, kdyz uz je z vezeni venku, a Pumrovy ty lidi nepretahne? Takhle budeme sledovat dalsich 17593 dilu, jak si Pumrova kupuje drahy cicoviny misto monterek a naradi.
avatar Peregrinaa   08. 12. 2023 18:41
Re: smichRe: pumrová
něco na způsob Evy...vždyt se to všechno tak opakuje dokola.... mě tam baví jen vandička a sonička.
Radulas   04. 04. 2024 19:09
Re: pumrová
Nemohla by se ta Pumrovka tady odstěhovat do Málkova?
Ti se s Hermanem st. hledali. Teď se budou šťourat dva ve věcech, které jsou soukromím Gábiny a Jirky.
Hele, ale když zjistil, že Mastný seděl, tak koukal jak puk. rofl
No a teď ještě dělá neinformovanýho a nepřizná, že mu Pumrovka řekla, že má Gábina zamražená vajíčka. Taky pěknej pokrytec.