Rozšířené vyhledávání
Re: Karla
katka.fee   28. 11. 2023 00:10
Karla
Musi to vensmich. Strasne me vytaci. Vecne ma pohled plache lane a takovej pokornej hlas. Prijde mi to jako strasny divadlo. Ale mozna to je tim jak to hraje ta herecka. Kazdopadne z postavy Karly kvetufacepalm
A nejak neverim, ze bude happy end mezi Karlou a Marou. Tam je jeste neco stane.
avatar Peregrinaa   28. 11. 2023 18:27
Re: Karla
je to všechno strašně natahovaný. Oni ani ti herci nemají co hrát a je to na nich vidět. A starý Hastrmany nechápu dotedka, já vůbec nevím, co dělají, proč psal Hastrman ten dopis, uniká mi něco? Já vůbec nevím. A ted Evička s autem, ta skončí táááák blbě...... A nebaví mě ta domácnost oni x František... vždyt je to tak trapný, jak tam bydlejí...šetří se evidentně na všem. Nakonec budou bydlet úplně všechny postavy v tom jedna plus nic, jak ted obývá stará Nyklová. Děsny
Radulas   28. 11. 2023 19:09
Re: Karla
Knoblochovci mi teď lezou neskutečně na nervy. U mě převzali štafetu nejtrapnější rodiny. Jedna trapnější věc za druhou v té jejich lince. No a teď s tím, aby jim Pumrovka záviděla, to je opravdu hrůza. Mně je přímo trapně za ně. Evina nakoupila hafo zboží, jako odměnu dostala další, ta to zaručeně neprodá. A čekám, že bude něco s tím autem, že to Miloš naboří, nebo že bude Eva tak dlouho machrovat, až s tím něco provede ona. Lituju Frantu. Já bych teda vyletěla z kůže, mít v bytě takový nadělení. uf
katka.fee   28. 11. 2023 21:09
Re: Karla
Tak Franta nikdy nebyl nejchytrejsi, takze dobre mu tak, ze je tam ma nalezlysmich plati mu vubec neco? Aspon nejaky symbolicky najem?
katka.fee   28. 11. 2023 21:03
Re: Karla
Stary Hastrmany vubec nepobiram. To je pro me jedno velky wtf. A ten dopis nevim, on sel na nejakou operaci? Aby to nebylo, ze si sel nechat vyriznout bradavici a Hastrman psal dopis na rozloucenousmich
Knoblosi jsou desne jednoduchy. Ale jestli se to Evino podnikani nejak zvrne a spadne do nejakych sra*ek tak by to mohlo byt zajimavysmich
Radulas   28. 11. 2023 22:35
Re: Karla
Hastrman byl na té operaci kolene, co mu dřívější termín zařídil ten Věrčin zahraniční žák.
avatar Peregrinaa   29. 11. 2023 20:08
Re: Karla
vidíš, jaký žák? Já absolutně nemám ponětí. To je asi obranná reakce mozku, Hastrmani se vypouští.....
katka.fee   29. 11. 2023 20:16
Re: Karla
Ten z toho Kazachstanu jak ho ucila v Kulne cestinusmich nedivim se, ze jsi to vypustila z hlavy. Starej Hastrman dokonce i zarlilrofl
avatar Peregrinaa   29. 11. 2023 20:24
Re: Karla
tvl, já opravdu nevím. Skutečně. A to nekoukám jako jen letmo, sem tam mi něco uteče, to je jasný...ale tohle? Zřejmě mám rozumný mozek...ehm.
Radulas   29. 11. 2023 20:25
Re: Karla
Přesně ten happy yes