Rozšířené vyhledávání
Re: Ahoj kočko Péťo
Marcis71   23. 11. 2023 12:39
Ahoj kočko Péťo
Ahoj kočko Péťo,

napiš nám, jak se máte s holčičkou. Nějaká nová příhoda?? Máš dobrou přezdívku. Podle fotky jsi fakt kočka:-)) Já se chystám na Adventní trhy.
avatar Peregrinaa   23. 11. 2023 20:13
Re: Ahoj kočko Péťo
ahoj...holčička je nadšená ze školky, jak jsem tu měla strach, tak ona ráno doslova běží a ubohá stará matka funí za ní.....začala tam krásně jíst, chodí na záchod, rozmluvila se, a marodila za celé dva a půl měsíce jen pět dní. Nechápu to, nechci to zakřiknout, tak radši držím hubu rofl Dokonce mi i namalovala obrázek k narozeninám, za pomoci asistentky taky.... krasavice jsem..... takový krásný tvar hlavy ala tykev mám... nos jako okurku, dvě tečky šikmé místo očí a hubu jak Borhyová. Vysloveně mě vystihla rofl
jinak přestavujeme byt, děláme novou chodbu, takže všude je bordel, všude, naprosto všude se válí kupy bot a hadrů a bund a mezi nima jezdí malá na motorce odrážedle a řehtá se. Ještě, že mám prášky na nervy. Jinak za měsíc štědrý den a já nemám NIC. mám akorát tak velké HOVNO, doslova, haha.... Bude nová chodba, tak to bude hlavní dárek, no...
avatar sorong2   24. 11. 2023 05:48
Re: Ahoj kočko Péťo
Jejda to jsem ráda že konečně začala baštit.
A až se chodba dodělá budete to mít krásný. Ono je potřeba občas něco předělat aby se člověk cítil jako člověk. usmev