Rozšířené vyhledávání
Re: Maturita
Radulas   14. 11. 2023 19:57
Maturita
To jako ta Věra myslí vážně, že by uspořádala internetovou sbírku na Márovu maturitu?
katka.fee   14. 11. 2023 23:45
Re: Maturita
Je uplne mimo. Kdyz ma zdravy ruce a nohy, tak si to muze vydelat sam.

Spis co ta Monika? Nahla nevolnost?rofl to by paruku slehlo, kdyby byl nevlastni sourozenecchi chi
avatar Peregrinaa   15. 11. 2023 19:21
Re: Maturita
no přesně, to mě napadlo.... ještě jí nechat s potomkem, proboha svatýho. At se vrátí do Afriky. Snad to má z tý injekce nebo co to říkala. To je strašná nuda. A píšou všude, že Ulice jde naprosto do kopru. Nikoho to nebaví. Mě jen zajímá Gondíková, která se vypařila a jestli Vandousek nakonec Ludánka udolá rofl
katka.fee   15. 11. 2023 19:45
Re: Maturita
Me kupodivu Monika nevadi. Libi se mi, ze ma Maru na haku, je uspesna, dela co ji bavi a je nezavisla.
A myslim si, ze tehotna bude. Ma nevolnosti a je to zakamuflovany injekci. A jako na potvoru ji z toho boli bricho a ne ruka nebo hlavachi chi
avatar Peregrinaa   15. 11. 2023 19:56
Re: Maturita
jako rozhodně by to bylo zajímavý, Máru by jeblo, karel by se zhroutil a paruka s hastrmanem, to si nějak ani neumím představit rofl
katka.fee   15. 11. 2023 22:55
Re: Maturita
Jako proc by ji tam vraceli? Love story se nekona a prijde mi zvlastni, ze by jeji role byla jenom o tom, ze by se s Marou 3 mesice valela v postelipardon.
A paruku totalne jebnesmich
avatar sorong2   16. 11. 2023 05:52
Re: Maturita
V Africe má být 7 měsíců, takže na konci sezóny může přijít překvapení. Jestli tedy scenaristi nezapomenou. rofl