Rozšířené vyhledávání
Re: Eva letadlo rofl
avatar Peregrinaa   12. 10. 2023 18:56
Eva letadlo rofl
mě je jí normálně líto. Ta zabředne do dluhů...zatím jen obsírá s letákama, ale až jí začne jít do tenkejch, tak bude lítat s tou cukrovou vodou a fakt to cpát lidem na ulici a brát jim peněženky. Ta tak nalítne, haha...měla zůstat v nonstopáči
Radulas   12. 10. 2023 20:10
Re: Eva letadlo rofl
Bylo mi za ní úplně trapně, jak tam přednášela Máriovi a Vendy a minule v salonu. No, když je blbá, tak se s tím nedá nic dělat. A přiznám se, že kdyby přišla za mnou, ať jí někde u sebe v práci nechám letáky a udělám reklamu jejím přípravkům, tak ji s tím pošlu do tmy. stop
katka.fee   12. 10. 2023 20:44
Re: Eva letadlo rofl
Tak hlavne naposledy, kdy tenhle pyramidovej prodej frcel, byly devadesatkysmich fakt ona je Oriflame lady hadrrofl
Dneska prodavaj socialni site. Aby si jeste na stary kolena nezalozila IGsmich
avatar Peregrinaa   12. 12. 2023 19:05
Re: Eva letadlo rofl
a jako ještě jim ukradnou firemní auto? To se můžou rozloučit se vším, to si jí firmička podvodnička pěkně vychutná. Skončí v Kašperkách zase. Ježišmarjá, to jsou zápletky
Radulas   12. 12. 2023 21:19
Re: Eva letadlo rofl
Auto sice nakonec neukradli, ale jsem zvědavá, kdy si závistivá a zvědavá Pumrovka všimne, že auto nepoužívá Eva, ale Miloš a podle vzoru "rozhodně nebudu udávat, ale oznámit se to musí" na to upozorní tu firmu. Eva ji tak okatě provokuje, že bych se tomu vůbec nedivila. Ta určitě zase dopadne blbě a je naprosto nepoučitelná. Když Miloš začal podnikat, tak si hrála na milostpaničku, nad každým se ofrňovala a teď, když se jí jeden měsíc vydařil prodej, si už zase začíná hrát na něco lepšího.
avatar sorong2   13. 12. 2023 06:11
Re: Eva letadlo rofl
A Pumrová je zas tak závistivá a hloupá že jí to žere.
katka.fee   13. 12. 2023 13:58
Re: Eva letadlo rofl
Hloupy jsou obe. Nakonec skonci obe stejne a pak budou vysedavat spolecne v hospode a nadavat jak byly skvely podnikatelky, ale ze jim vsichni jenom zavidelismich
avatar sorong2   13. 12. 2023 19:36
Re: Eva letadlo rofl