Rozšířené vyhledávání
Re: baví to někoho?
avatar Peregrinaa   18. 09. 2023 19:33
baví to někoho?
Já vám nevím. Mě to mrzí, já vůbec už nemám náladu koukat na...vlastně doslova na nic, nic se tam neděje. Zase síla, rozjezd sezony v háji... zítra Vondráčková, no potěš. To se budou zas puchejři ksichtit. Nebaví...vůbec. Koukám jen tak letmo, radši UKLÍZÍM, chápete to rofl
avatar sorong2   18. 09. 2023 21:02
Re: baví to někoho?
Koukám. Ale buď jsem utahaná nebo se tam nic moc neděje. V hlavě nic neuvízne. Nebo nevím
Čím to že nás to tak nebaví? Všichni řeší jak nemají peníze, a pořád jezdí na výlety a hory a do bazénu.. Sakra a já tu nebyla na dovolený 10 let a pořád se to nelepší. A nebrečím, ono to nějak nepomáhá. rofl
katka.fee   18. 09. 2023 21:33
Re: baví to někoho?
Ja mam skluz ve sledovani. Dokoukavam minuly tyden. Zatim me vytaci nejvic neprekvapive puchejri. To je fakt nekonecnej pribeh. Kristyna bojovnice za pravdu. Zbytek vnimam nejak napul, coz asi vypovida o vsemwow
Lidule   19. 09. 2023 08:42
Re: baví to někoho?
Stále nestíhám tak moc nekoukám
avatar Jitule55   19. 09. 2023 10:44
Re: baví to někoho?
Koukám, ale žádná hitparáda.... asi není linka, která by mě vyloženě bavila.... ale fandím Brunovi s Bárou a těším se Vandííííí happy yes
Radulas   19. 09. 2023 16:01
Re: baví to někoho?
Koukám, ale dělám u toho i něco jiného. Takže vlastně spíš jenom poslouchám. Většinou sedím u počítače a občas mrknu i na televizi.
Puchejři jedou furt to samý. Jak přes kopírák. Už by se měli definitivně rozhodnout, jestli jo nebo ne. Za mě teda prosím NE, protože na ně se fakt nedá dívat.
Prokop nechce dělat zástupce, ale zatím to vypadá, že na škole zůstane. Tak ať už snad jde prodávat mrazáky, ať je klid, protože jinak budou pokračovat ve stejném duchu i v domově důchodců.
Z báby Nyklový je vyvejřená celá rodina. Když zůstala v nemocnici kvůli následné péči, tak se mohli zvencnout, co ji to napadlo. Ale dost by mě zajímalo, jak by to dělali, kdyby ji měli doma.
Miloše bych někam zavřela. Ten se už totálně zbláznil. Scény s ním mi přijdou čím dál tím trapnější.
Landovka se děsila, když chtěla Magda Eddieho jako zástupce, že je na škole krátce. Pak jí tam nastrčí další novou učitelku.
Kristýnce tu bojovnost nějak nejsem schopná uvěřit.
Je mi líto Šimona. Je to rozumnej kluk, ale furt ho berou jako malýho. Hlavně táta. Měli by se s Gábinou dohodnout na nějakém jednotném přístupu.
Eva se podle mě řítí do nějakého průšvihu s tím prodejem potravních doplňků.
avatar sorong2   20. 09. 2023 05:36
Re: baví to někoho?
Tak Hynek ví jak to může dopadnout. Však jim to Šíma oběma pěkně řekl.
Prokopa vyhnat, ten už startuje sotva se pozdraví. Všechno co ona udělá je špatně. A že začal pomlouvat tu novou zástupkyni, no tedy doufám že to byly jen pomluvy. Protože další rušivý element už by bylo vážně moc. Já nevím, ale nemůžou tam nechat tak půl napůl někoho pohodového? Na Evžena s blankou se chystá Gondíková, to je nemůžou nechat chvíli v pohodě, s ovcema a koněm a třeba pštrosy? Vždyť jim úplně stačí mladá na starosti. Teď bude bojovat s ezojulií a do toho se doma bude zase něco řešit? Já fakt nevím jestli chvíli nevynechat?
Eva začne evidentně podnikat v nějakém "letadle " ono je rozdíl jednou něco prodat a nebo to mít jako přivýdělek.
Radulas   20. 09. 2023 23:46
Re: baví to někoho?
Mně nějak nesedí ta nová zástupkyně. Nevím úplně přesně čím, jestli jak je do všeho hr a vším nadšená, ale obávám se, že si s Magdou časem přestanou rozumět.
avatar sorong2   22. 09. 2023 06:38
Re: baví to někoho?
Já bych si strašně moc přála aby to byla pohodová a pozitivní postava. Ale bojím se že nebude, že to tam celé rozes... A bude ve škole atmosféra ještě horší než je.
avatar Peregrinaa   28. 09. 2023 19:07
Re: baví to někoho?
přesně, už do toho vrazila prachy, jako tehdá Herbalife a podobný krávoviny a pak to chudák blbá nebude moct udat... to i dle obalu jsou nějaký s odpuštěním sračky typu voda a tekutý mejdlo s příchutí smich Ta je schopná nalítnout i na vodu v prášku, živě to vidím..."a čím to ředí?! rofl
Radulas   27. 09. 2023 19:10
Re: baví to někoho?
Fakt už nějak nechápu, proč na to vůbec koukám.
Baba Nyklová je na zabití. Divím se, že jí Kačenáček nevylila tu vodu na hlavu.
No a Miloš trapnej až hrůza. Bože já tak nemám ráda hloupý lidi. A ožraly přímo nesnáším.
avatar sorong2   28. 09. 2023 07:51
Re: baví to někoho?
Babě to měla říct hezky od plic. Že nečeká vděk, ale ať to kouká sníst nebo uvidí. Já tedy neměla trpělivost ani s dětma když si takhle postavili hlavu rofl
avatar Peregrinaa   28. 09. 2023 19:08
Re: baví to někoho?
ono je to s těma zlýma babičkama těžký... ona se bojí, že tam umře a že dosud byla soběstačná a ted ne, toho se vždy nejvíc bojím já, radši si v padesáti, pokud se jí dožiju teda a dcera mě nepřivede do hrobu /to spíš/, začnu vyřizovat nějakou pěknou garsonku s balkonem v duchodáku... trvá tak deset let ten pořadník, to je akorát rofl
Radulas   28. 09. 2023 19:44
Re: baví to někoho?
Taky si to tak plánuju.
avatar sorong2   29. 09. 2023 05:21
Re: baví to někoho?
V 60plánuješ důchoďák? Svatá prostoto rofl to ještě i já budu makat a vy mladý ještě dýl. Tuhle jsem četla, že dneska vlastně v 50 začíná dospělost. Sice nevím jak za těch 10 nebo 11 let vůbec vstanu z postele, ale dělat budu muset. bash
Holky já chci důchod jako moje máma, příští rok!
avatar Jitule55   29. 09. 2023 11:07
Re: baví to někoho?
A pak se diví, že babičky nehlídají....bodejť by hlídaly, když jsou v práci a mají toho plný kecky mad
avatar sorong2   29. 09. 2023 20:17
Re: baví to někoho?
Jé já bych hlídala. Ale jak říkáš, není čas.
avatar Peregrinaa   28. 09. 2023 19:10
Re: baví to někoho?
na postavě Miloše je krásně vidět, jak scénáristé děsivě tlačí na pilu, za každou cenu prostě tam mít vtipnýho v uvozovkách Miloše, a přes to nejede vlak a smíchy se budete válet po zemi. Ve finále ta urputná snaha aspon o jednu jakože oblíbenou postavu vyznívá strašně křečovitě a divím se tomu herci v reálu, že ho to baví. Nejde o to, že je to v seriálu blbeček, takových je, ale štve mě ta urputná snaha, prostě je to křeč a je to dost znát.
Marcis71   28. 09. 2023 20:31
Re: baví to někoho?
Ahoj holky, už jsem tady dlouho nic nepsala. Postavu Miloše zkazili, přestal být vtipný, přestala s ním být sranda. Jinak se mi to teď docela líbí. Jsem zvědavá na Evinu a její podnikání. Je to ze života a baba Nyklová taky.
avatar sorong2   29. 09. 2023 05:18
Re: baví to někoho?
A už tam přišla ta bejvalá Evžena, a další pár má po klidu a pohodě. bash
Radulas   13. 10. 2023 19:42
Re: baví to někoho?
Dneska celý díl o Eviných "přírodních" přípravcích, u kterých se, jak tuším, nakonec přijde na to, že jsou to jenom naprosto neúčinné bonbonky.
Miloš nikdy nebyl nejostřejší pastelka v penálu, ale teď z něj už udělali naprostýho debila.
Dneska jsem fakt litovala, že nemůžu přetáčet, co mě nezajímá. Jenomže to bych z toho dnešního dílu neviděla nic. Fakt děs běs.
Marcis71   18. 10. 2023 14:55
Re: baví to někoho?
Dneska se konečně vrací Vanda a Ludí rofl