Rozšířené vyhledávání
Re: koukáte vůbec?
avatar sorong2   25. 08. 2023 06:44
koukáte vůbec?
rofl
Já poctivě, ale zatím nějak bez náboje. Papežová předvídatelná, Kristýnka zas dělá obličeje, Adam pořád v Americe, Vanda ještě nepřijela, stará Nyklová se válí v nemocnici.
Snad tam proboha konečně dají nějakou pozitivní linku. Vždyť už i v tom salonu co přešívá starý hadry, museli zdražit. To tedy nechápu. Ona nestíhá šít, ale pořád nemá peníze? Jako návrhářka taky asi nestála za moc když se vrhla na tohle. Jediná kdo tam má plno, je Klímová ty masáže.
Radulas   25. 08. 2023 12:07
Re: koukáte vůbec?
Klímová plno má, ale asi jí to nevynáší, když chce jít na částečný úvazek nosit polívky do bistra. Nebo na to scénáristi přes prázdniny zapomněli? rofl

Já taky koukám, ale nějak mě tam zatím nic nenadchlo.
Márova nová známost - něco mi na ní vadí, ale nevím co. Tak uvidíme, co se z toho vyvrbí.
Magda + spol. - Prokop, přesně jak jsem očekávala, se chce vrátit. Dle mého názoru jenom proto, že se objevil Eddie. Motají se kolem ní 3 chlapi a ani jeden z nich není schopný vyměnit odpad u dřezu. I když tahle historka je jak ze života. Jednou mi bratranec měnit dřez, taky jsme jeli vyměnit trubky, protože nepasovaly, ale ani potom to nedodělal přesně ze stejného důvodu, že nešla napojit trubka od sifonu na odpad ve zdi. A protože je z jiného města, tak mě tam s tím v sobotu večer nechal a odjel, že musí vyvenčit psa.
Nyklovic rodina - přijdou mi jak z jiného světa. Lexíček projeví touhu kempovat, Lumírek okamžitě shání parťáky, aby měl zábavu. Naplánují pánskou jízdu, tak se jim tam nakýbluje bába. Bába zase projeví touhu být užitečná, tak jí vymýšlejí práci a když si zlomí kotník, tak se Vendula hroutí, že za to může. Tak jí měla nechat v bistru mazat bagety nebo drbat na krámě.
Gábina - taky nechápu, jak je možný, že když všechny švadleny i ona makají jak diví, kolik mají zakázek, tak jim to nevynáší. Někde je tím pádem něco špatně.
Kristýnka a Julie - ze silně labilní Kristýny udělají bojovnici proti ezošmejdce? Tak to jsem zvědavá, kdy skončí v blázinci.
No nic, to mě jen tak běží hlavou, když se na to koukám.
avatar Peregrinaa   25. 08. 2023 19:29
Re: koukáte vůbec?
spíš myslím, že Ezojůůůlije polapí i Jarmilu a to teprve bude Blednička koukat. Vidím ty protesty, něco jako "Pustte Donnu k maturitě!!" rofl

a štvou mě, jak ted všichni ooooo, Kristýýýý, ty jsi úžasná bojovnice, oooooo, fandíme ti..... Já jí tak nesnáším shockrofl
avatar Peregrinaa   25. 08. 2023 19:31
Re: koukáte vůbec?
a jestli se Vendula zase okotí, tak to bude zase 12554555 dílů o tom, jak je ztrhaná, unavená, těhotná a bude se neustále řešit, co bude s bistrem... na to už taky nemám náladu...
avatar sorong2   31. 08. 2023 19:28
Re: koukáte vůbec?
A co že všichni kupujou nový kufry? Nějaká reklama?
katka.fee   26. 08. 2023 19:56
Re: koukáte vůbec?
Ja zatim videla jen prvni dil a koukam, ze jsem o nic neprislasmich vubec me nelaka na to koukat, kdyz je jeste leto
Lidule   31. 08. 2023 09:57
Re: koukáte vůbec?
Přiznám se ja nekoukám vůbec nestíhám
avatar Jitule55   31. 08. 2023 17:33
Re: koukáte vůbec?
Dávám přednost koupání a v době, kdy ji dávají, ještě svítí punťa na řeku....takže nahrávám a koukám před spaním happy yes
katka.fee   01. 09. 2023 12:31
Re: koukáte vůbec?
Ja zatim videla je prvni 4 dily. Uplne o nicem