Rozšířené vyhledávání
Re: tak, mlí uličníci
avatar Peregrinaa   23. 06. 2023 19:31
tak, mlí uličníci
přeji Vám všem krásné léto a at už vše špatné skončí a je prokristapána alespon na chvíli na tom světě klid...
¨

a scénáristům chci vzkázat - znovu, jinak a lépe. Tohle byla nebýt Vandičky a kupodivu i Rusalky bezkonkurenčně nejnudnější a nejhorší serie vůbec..... a ano, jsem si vědoma, že to tvrdíme každý rok a každý rok si říkáme... tahle byla nejhorší.... ale tahle SKUTEČNĚ byla rofl


krásné léto všem.....P
avatar sorong2   23. 06. 2023 19:39
Re: tak, mlí uličníci
Taky všem přeju krásné léto, občas se tu ukažte ať víme že žijem. usmev

Na ulici se bohužel ukazuje stále sestupná kvalita, tak snad příští rok bude lepší. V ukázkách se vrací Edi. Snam přinese něco z té minulé pohody.
avatar Jitule55   23. 06. 2023 20:16
Re: tak, mlí uličníci
Krásné, pohodové léto všem a ať se tu ve zdraví sejdeme! sun
Radulas   23. 06. 2023 22:23
Re: tak, mlí uličníci
Krásné a poklidné léto. Užívejte si na plné pecky, jenom pozor na klíšťata, žraloky a jedovaté houby!

Taky mám pocit, že tvůrci už nějak vaří z vody. Chtělo by to zase osvěžit děj. Když vzpomínám na dřívější linky, tak mi opravdu přišly nějak zajímavější, živější a i pravděpodobnější.

Ale stejně se už těším na září a další sezónu. rofl
Jen doufám, že bude lepší.
Lidule   27. 06. 2023 10:53
Re: tak, mlí uličníci
Též přeji všem krásné léto nás čeká příští týden konečně týdenní volno, pak jdeme zase na týden do práce a následně máme 14 dní volno tak se těším nějaké plány už máme tak snad počasí bude přát a užijeme si to ... za mě si dejte pozor na mravence, nedávno mě jeden kousl a nevěřila jsem co mi jeden kousanec udělá na noze ...
Marcis71   27. 06. 2023 19:39
Re: tak, mlí uličníci
Holky, taky všem přeju prima dovolenou a hezké prázdniny. Užijte si léto a občas sem koukněte a kdyžtak něco napište, jak se máte. Já nejspíš nikam nepojedu papa tak budu ráda za jakoukoliv zábavu.
avatar sorong2   28. 06. 2023 05:54
Re: tak, mlí uličníci
Já nepojedu určitě, ani dovolenou jsem původně nechtěla. Ale pak jsem se zbláznila a
Rozhodla se, že si dám domů klimatizaci. Takže budu mít dva dny volno a plný barák chlapů a bordelu. Ale doufám že to bude prima. V létě vychladit v zimě zahřeje. Máte někdo? Jste s tím spokojený?