Rozšířené vyhledávání
Re: prázdninový kecací klub
Marcis71   20. 06. 2023 11:54
prázdninový kecací klub
Ahoj holky, založila jsem prázdninové kecací vlákno usmev Můžeme tu povídat o všem. Víte ještě o něčem dalším, co budou dávat o prázdninách?? Něco jiného než Chalupáři a Hospoda. To už je stokrát provařený.
avatar sorong2   20. 06. 2023 13:52
Re: prázdninový kecací klub
Kriminálka anděl rofl Modrava rofl aspoň co jsem viděla upoutávky
Kriminalku Andel mam rada. Na to, ze to je dilo Novy, tak je to fakt povedeny serial. Epizody znam nazpamet, ale stejne se budu divatrofl
avatar sorong2   20. 06. 2023 19:50
Re: prázdninový kecací klub
To já taky. Zrovna jako ráda koukám na metalista, pan monk, ncis, sběratele kostí.... Taky to pořád opakují ale pořád to mám ráda.
Teď není špatný agrometal. To můžu. A jedna rodina. Ale to o prázdninách bude mít pauzu
já mám ráda Hospodu a Ozzáka, hlavně kvůli vzpomínkám, pořád jsme na to koukali s našima... a jinak ty kriminální můžu taky... Midsomer, sběratelé kostí, slečna Marplová, Poirot a dost mě baví i všechny ty CSI kriminálky... je to teda občas spíš k zasmání - viz Horatio Caine a jeho brejle a to, jak všechno ví, to je spíš k smíchu, ale líbí se mi to prostředí. A miluju starý zákon a pořádek - útvar pro zvlášní oběti. Meloni a Hargitay jsou prostě super, hlavně on love
avatar sorong2   21. 06. 2023 04:43
Re: prázdninový kecací klub
...a odložené případy. Vím že to všechno opakují do zblbnutí, ale mám to pada. Jo a doktor house. usmev
Jedna rodina se mi moc líbí. Je to dobře obsazený. Věděly jste, že ten kluk, co hraje Johánka, je ve skutečnosti brácha od Kristýny z Ulice?? O prázdninách poběží i Malý pitaval z velkého města tentokrát na ČT.
avatar sorong2   23. 06. 2023 09:26
Re: prázdninový kecací klub
To jsem nevěděla, to je ale nebe a dudy. Tu holku ukňouranou nemůžu ani vidět. Dávala někde rozhovor a byla furt stejná. Usmát normálně se to neumí.
Jedné rodině jsem ze začátku moc šancí nedávala, ale nakonec je to fajn....pokračování na podzim. happy yes
Lidule   22. 06. 2023 21:48
Re: prázdninový kecací klub
No jelikož mám dost aktivit tak nějaké sledování televize u mě nepřipadá v úvahu max až večer kdy jsem ráda že si sednu na gauč se sklenickou vína a hodím nohy nahoru ...
avatar sorong2   24. 06. 2023 08:49
Re: prázdninový kecací klub
Někde tu byla zmínka že měli dva dorty na tu svatbu. Našla jsem asi ten článek
[tv.nova.cz]
Kdo nemusel Moniku, nečíst piskat
[www.vlasta.cz]
avatar sorong2   02. 07. 2023 07:24
Re: prázdninový kecací klub
Bože snad to nebudou zase jen samé problémy. I když, vrací se z Afriky, tak to vidím na černá trojčata a nějaké ty exotické choroby. rofl
Radulas   02. 07. 2023 14:33
Re: prázdninový kecací klub
Já měla Moniku docela ráda a mrzelo mě, když odešla od Máry ro Afriky. Proto jsem si dlouho nemohla zvyknout na Karlu. Ovšem teď, když Moniku vrací do děje, tak se nabízí takový ten už trochu otřepaný scénář - Mára před rozvodem a dotčen Karlinou zradou - stará láska nerezaví. Ale snad to scénáristi vezmou podle rčení "nevstoupíš dvakrát do stejné řeky". I když tady by to už s Monikou bylo potřetí, jednou se už rozešli a dávali se znovu dohromady. No, v každém případě, až se v Márově životě znovu objeví Monika, neudělá to Věrce radost. smich
nééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé.....

ano, tímto bylo řečeno vše, co si o tom myslím.....rofl Foukačka prázdných hrnků se vrací...ehm.......
To snad ne, proboha. Uz v ukazkach na zari bylo, ze si Karla vsimla, ze Mara asi nekoho mawow a jestli to bude foukacka hrnku, tak potes koste...
avatar sorong2   04. 07. 2023 20:35
Re: prázdninový kecací klub
Už jen z toho mála, co tvůrci seriálu Ulice vypustili do světa jako první ochutnávku z nových dílů, je zřejmé, že Ulice rozhodně dech neztrácí. Naopak. V nové sezoně to pořádně rozbalí.

No to doufám smichpiskat
Tohle urcite o Ulici napsali scenaristismich ta kvalita je v poslednich letech spis sestupna
Radulas   05. 07. 2023 14:42
Re: prázdninový kecací klub
Já jenom doufám, že k sobě nebudou cpát bývalé dvojice - o Márovi a Monice jsem už psala, tak ještě Eddieho k Magdě.
Doufala jsem, že se zbavím Julie. Jak je vidět, tak bohužel nee. Obávám se, že pokud bude mít Ufňukaná Uršula pocit, že se neuzdravuje rychle, že by u ní velká manipulátorka mohla mít ještě úspěch. bojim
Miloš je sice oblíbená postava, ale přiznám se, že mně většinou připadá spíš trapně. Rozhodně kdyby se v mém okolí objevil takový člověk a chtěl se kamarádit, zděšeně zdrhám až na Nový Zéland. shock
Porod mimo porodnici tady už byl, když se Šíma narodil v Peška v bytě. Že by recyklace nápadů?
Nezmiňují se o Vandě, tak snad to bude nějaké překvápko pro diváky a doufám, že bude stát za to. Tu bych teda často s radostí trhla mezi dveřma, ale s Ludím tvoří vtipnou dvojku. fanynka

Ale zatím mi Ulice nechybí, jenom teda tím pádem nemám na co nadávat. rofl
avatar sorong2   05. 07. 2023 18:01
Re: prázdninový kecací klub
rofl pojď dělat k nám a budeš nadávat od rána do večera rofl když nás neštvou lidi tak něco vymyslí firma. rofl
Radulas   06. 07. 2023 11:09
Re: prázdninový kecací klub
Ono je to koukám všude stejný.