Rozšířené vyhledávání
už zaseeee
avatar Peregrinaa   02. 05. 2023 18:58
už zaseeee
ten starej Hastrman dostává neustále nějaký pokuty, to udělal tolik průserů za tu dobu, co je v důchodu, na to se nedá koukat. Na dva chudý důchodce, co sedí v krabici a lamentují, že nemají co žrát. Přitom dotují línou nevěrnou snachu, vnuky..... to je tak nedomyšlený... samozřejmě, důchodci jsou na tom zle, ale na tomhle tématu se dalo vytřískat tolik, zajímavou dějovou linku - tohle je absolutně nedomyšlené, já vůbec nechápu všechny souvislosti, ani jak se v tom bytě vůbec ocitli nebo tak....to píše fakt nějaký debil.

Stejně tak Mára, co si myslí? Urputně musí ty kluky už druhý den snad stěhovat s plnou polní do toho jedna plus nic.... nedá se s ním na ničem dohodnout, všechno absolutně špatně......

a ta Vendula..... to se radši zdržím komentáře. Ta má takový škleby, že by z fleku mohla strašit děti někde u lochnesky na pouti. Tahanice o Pavlík fakt nemá absolutně žádnou pointu, děj, zápletku, vaří jen z vody. Strašný.

Miloš snad už od Frantíka z třetí bé a ušišlané komety vypadne...ale co to taky je, tohle se v reálu přece neděje... nikdo - pokud není debil - si u sebe neubytuje vyhozeného vychlastaného vyžírku... ačkoliv,no, aspon je s Milošem Kanagonem někdy sranda. Jinak se to fakt nedá.
avatar sorong2   02. 05. 2023 20:51
Re: už zaseeee
Přitom když o tom někde mluví nebo píšou tak to vypadá že se bude něco dít a... NIC.
nechybí nám nějaké díly? Jestli jako třeba není na voyo nějaký další kus který nedají do TV a pak nám to nedává smysl?
avatar sorong2   11. 05. 2023 09:44
Re: už zaseeee
Teď se zase budou řešit chudý chudáci důchodci. Sakra snad mají dva důchody, za ten krcálek taky nemůžou platit tolik ne? Taková Andula je sama a zvládá. A oni nemají na kus jídla? Hlavně že pořád nosí plný hrnce mladým. Jsou doma, můžou obejít akce. Pořád se fb koupit kilo masa do stovky když se povede.
Radulas   11. 05. 2023 16:54
Re: už zaseeee
Viď. Taky nechápu. Teda já už vůbec nechápu, proč dva lidi, kteří celý život makali a ještě pokračovali i jako penzisti, nebyli schopni pořídit si vlastní bydlení. Teď mi vypadlo, odkud původně jsou, ale určitě by se tam býval dal sehnat byl za rozumnou cenu a i když dědek prohrál pár desítek tisíc v pokru, tak ať mi nikdo (teda scénáristi) netvrdí, že to byly jejich celoživotní úspory. S Márou se předtím nestýkali a teprve když si pořídil rodinu, tak do nich Věra cpe jídlo (Hastrman z Máry teda spíš prachy tahá, když udělá nějaký ten prů.. malér). Pronájmy v Praze jsou teda dost drahé, sousedka pronajímá 2+1 na sídlišti za 15 tisíc a blíž k centru jsou to dost rakety. Ale stejně. I kdyby tuhle částku dávali, tak průměrný důchod je 20, a i kdyby na něj nedosáhli a měli dohromady 30, tak jim proboha furt musí zbývat dost, aby si mohli koupit maso i paštiku.
Další věc mimo mé chápání je i to, proč jim Karla nenabídne za nějaký slušný peníz bydlení v tom jejím bytě. Přinejmenším by si to už zasloužili za to, že jí Věra dělá levnou opatrovatelku dětí a služku.
Prostě zase nedomyšlená linka. Ulice má být sice ze života, ale občas mám pocit, že to píšou Marťani.
avatar Peregrinaa   11. 05. 2023 19:05
Re: už zaseeee
ale vůbec nedali nějak do souvislostí, proč jsou vlastně v tom bytě s krabicema, proč nejsou v Kostelci, co se zase stalo, to tam vůbec nebylo... jakoby to úplně nikdo nenapsal, neřešil. Nebo sestříhl něco důležitého.imrvére jsou nasáčkovaní u Karla, kam nosí mraky jídla a dárky a pak sedí v těch krabicích a hádají se o poslední kolečko salámu. Já tomu nerozumím vůbec,
Radulas   11. 05. 2023 23:36
Re: už zaseeee
Dneska jim vytekla pračka a určitě vyplavili i sousedy pod nimi, co právě zrekonstruovali byt. Když už teda pominu fakt, že zapnou pračku a odejdou z domova, což je teda pěkná kravina. moc bych nedala za to, že ani nemají pojistku - přece za něco takového nebudou utrácet peníze, když jich mají málo, že. Tak očekávám další drama tak na půl roku. Věrka místo implantátu dá peníze sousedům, ale protože ta škoda bude dělat víc, tak jim chudáčkům nezbyde nic jiného, než vyhlásit osobní bankrot.
avatar sorong2   12. 05. 2023 05:40
Re: už zaseeee
Copak to já pustím taky něco sušičku a jedu. Asi se mi zatím taková nehoda nestala. Co už nedělám dát něco vařit a skočit do města. Od té doby co kamarád jel jen za roh na motorce a někdo ho srazil a on se domů vrátil za pár měsíců.
Ale jinak souhlas. Tady ke krásně vidět jak je důležité aby měl člověk na stáří svoji střechu nad hlavou. To je pořád keců že je normální bydlet v nájmu, ale za ty roky až by si v pohodě zaplatili hypotéku na svoje. To raději zatnu zuby ale hypotéka má nejvyšší prioritu.
Radulas   12. 05. 2023 09:53
Re: už zaseeee
Sušička je v pohodě, ale na pračce se může něco potento a i přes to, že má nějakou tu pojistku může vytékat voda. Kamarádka když byla na mateřské, tak pustila pračku a šla nakoupit. Když se vrátila, tak ji vítala voda už v přízemí, a to bydlela v 5. patře. U předem plněné pračky povolila pojistka, otevřela se dvířka a pračka se napouštěla a napouštěla...
Ovšem s tím vlastním bydlením je to pravda. V poslední době se mluví o tom, jak v Německu je většina lidí v nájmu. Nevím, bytovou situaci tam ani v jiným zemích jsem nezkoumala, ale taky preferuju vlastní bydlení. A vidím výši nájmů, tak ta mi to jenom potvrzuje.
avatar sorong2   12. 05. 2023 19:31
Re: už zaseeee
Kdepak. Pěkně pomalu si platím hypotéku. Barák mě přežije a mladý ať si dělají co chtějí az tu nebudu.
avatar Peregrinaa   12. 05. 2023 19:19
Re: už zaseeee
a další kalamita u Hastrmanů je na světě... na to se nedá dívat.
avatar sorong2   12. 05. 2023 19:29
Re: už zaseeee
40tisíc to je mazec. Ale znova. Za celý život nemají nějaké peníze? Nebo pojistku? Bože můj bash
Radulas   12. 05. 2023 23:40
Re: už zaseeee
A co čekali? Že jim soused řekne, že se nic nestalo a nebude po nich nic chtít? Bože kdo to vymýšlí? Snad každý, kdo má IQ větší než číslo bot, si musí uvědomit, že je potřeba mít nějakou finanční zálohu pro případ nouze. Ach jo.
Já dneska vůbec nadskakovala. Marečkovci naprosto nesvéprávný, umanutej Mára je taky na pěst, no a hysterku Duškovou by měli zavřít do blázince. No a mohla by si vzít na cestu Kristýnku. Ta tam už taky patří.
avatar sorong2   13. 05. 2023 05:35
Re: už zaseeee
Při ulici jsem měla dlouhý hovor s kamarádkou usmev ale zaslechla jsem něco jako, platit 3 nájmy?? To chtějí nastěhovat starý, mladý do jednoho bytečku? Se tam ušlapou. rofl
Radulas   19. 05. 2023 18:59
Re: už zaseeee
Panebože, dědek se povrtá v pračce a vyplaví souseda ještě jednou. Moje nervy! bash No, naštěstí mu Věra zastavila vrtačku. psycho Hele, neuspořádáme na ně sbírku?