Rozšířené vyhledávání
Re: taky
Marcis71   22. 04. 2023 13:34
taky
Taky sem nakukuju a mrzí mě, když tu nic není. Klidně sem napište i něco ze života. Vždycky když končí Ulice, říkám, už je konec a zase tam nic nebylo. Teď jsou v televizi samé kriminálky a samé vraždy. Docela se mi líbí ten seriál Jedna rodina o střídavce. Aspoň je tam sranda. Mám ráda Kostkovou.
Líbí se mi, jak se v Ulici rozehrál Michal a má co hrát. Dřív se to nedalo. Proč vždycky každý problém a každé téma tak šíleně natahují...
avatar sorong2   22. 04. 2023 16:16
Re: taky
Natahují to, protože asi nevědí co už tam dát
Na Jedna rodina koukám taky, to je fajn. Děda Bob je super. Však kolik tomu zedníčkovi je? Já vždycky obdivuju jak ke někdo ve svém věku pohyblivý. Já už někdy sotva lezu a Ford natočil v 80 nového Indiana Jonese. chi chi jistě tam nebude jezdit na vozíku. smich
katka.fee   22. 04. 2023 17:00
Re: taky
Tak kriminalky ja muzucool memate nejaky dobry tip? Devadesatky, pripady prvniho oddeleni atd samozrejme znamhappy yes

A s Michalem souhlasim, je fakt sikovnejusmev
avatar sorong2   22. 04. 2023 18:11
Re: taky
Labyrint je dobrej. Záhady. :-)
avatar Peregrinaa   22. 04. 2023 20:22
Re: taky
mrkni na ivysílání, je tam dost velký archiv různých detektivních seriálů i starých detektivek, já mám lecos rozkoukané. Ale já jsem takový staromilec, u mě vede ted slečna Marplová rofl a vraždy v midsomeru (kde celá ta vesnice by měla být vyvražděna tak cca 125x dokola, ale Barnaby je Barnaby...

z českých se mi líbil Vodník, taková dost drsná minisérie. A ted Volha, ten hnůj normalizace.... je to pěkně udělaný a zářný příklad, jaký můžou bejt lidi svině v každé době...happy no. Jo a Docent s Trojanem se mi docela líbil. Tři díly. A jelikož miluju Dvořáka wine rofl, tak takové ty série, co natočil Strach, hraje tam on a Trojan a Geislerová tuším - Ztracená brána apod, záhady. Mě se to líbilo.
katka.fee   23. 04. 2023 01:07
Re: taky
Diky za tipy. Ale vsechno znamhappy yes. Vsechno od Stracha zeru a i Poirota se Suchetem. Samozrejme i Slenu Marplovou. Na Volhu koukam taky. Jen ty Vrazdy v Midsomeru nemam nakoukany vsechny, to je pravda smich
avatar sorong2   23. 04. 2023 09:29
Re: taky
Z nových kriminálek teď jsou pěkný Zákony vlka.
No a klasika na prima krimi. Od 8 Rizoli a pak Sběratele kostí. Poirot a marplová už tu byly. Na jedničce koukám na Všechny velké a malé bytosti. O veterináři Heriotovi. Na ČT 1 na červeným tlačítku je taky spousta detektivek. Moje milované Hřišní lidé. :-)
No a pak mám ráda horory, tajemno, mystery. Scifi. Toho mám plný terový disk a začínám druhý. to by byl dlouhý seznam.
Cokoli od Kinga ,kromě Temná věž, to tedy podělali totálně. Chápu že 7 knih do jednoho filmu nedá, ale co ten černoch?? to ne.
Teď má byt v kinech Papežův vymítač a taky poslední Indiana Jones to jsem ještě neviděla ani jedno ale moc se těším.
A mají být Postradatelní 5. Samozřejmě pěkný 1až 4:-)
avatar Peregrinaa   23. 04. 2023 19:36
Re: taky
to jsi moje krevní skupina, obě jste. A horrory jsou moje, mám nastahovaný narvaný disk a koukám před spaním. Jestli jsi neviděla, nejlepší hororový seriál dle mého je Haunting of the Hill House - Dům na kopci. Tak vymakané scény a interiéry a duchy jsi ještě neviděla, je to pecka. Ted si nahonem nevzpomenu na další,ale viděla jsem jich stovky, troufám si říct všechny, co jsou nějak "na trhu", i staré. A začínají se mi líbit ty staré americké černobílé filmy.... Maltézský sokol, Na sever severozápadní linkou..... Kočka na rozpálené plechové střeše, to jsou koncerty prostě....
avatar Peregrinaa   23. 04. 2023 19:40
Re: taky
temnou věž jako jedinou kingovku nemám, ta mě nikdy nechytla. Ale naštvali mě zase se řbitovem zviřátek, osobně jí považuji za nejlepší psaný horor. A když teda točí už několikátou adaptaci, tak aspon DLE KNIHY... TA nejnovější ano, dobře, ale není to ono, není to to přesný, chybí tam spousta věcí, co by děj objasnila, ani zmínka o Hannratym a o Timmym Battemanovi, čímž prostě není nijak vysvětleno, proč je tak blbý tam pohřbívat i lidi, že... mluvím ted o té nejnovější adaptaci Pet sematary. A debilní závěr. Na knížku to prostě nemá "miláčku.." řeklo to...rofl
avatar sorong2   24. 04. 2023 05:54
Re: taky
Když jsem Temnou věž dočetla, myslela jsem že koupím letenku, najdu Kinga a něco mu povím. To fakt zabil. bashrofl
Pak to natočili a to bylo strašný. Kdo to nečetl, tak vůbec neví o čem to je.
Třeba To jsem dřív viděla film a pak četla knížku. Vždycky ke knížka lepší. Ale co už, koukáme se rádi že? :-)
Taky zrcadla jsou dobrý, jednička i dvojka. A teď o víkendu jsem stáhla Červený světla a Po životě. Obojí se mi líbilo. :-)
avatar Peregrinaa   01. 05. 2023 20:25
Re: taky
taky se mi moc líbilo To, to je taková moje srdeční záležitost. A obě filmové verze... ta novější má ale senzačního Pennywise, hraje ho mladej Skarsgard, nebo jak se to píše, Bill tuším. Ono jich je víc, Alexandr hrál Erica v True blood a tedaaaaa rofl já ho strašně milovala jako upíra,no.... celkově Pravá krev super seriál. Akorát mě neskutečně srala už Sookie, sluníčko s mezírkou mezi zoubkama, víla naše,bléééé - ale jen odbočka - to novější TO je fakt podlek knihy a dokonce se chystá seriál, na který se těším... ono to nejde celou tu bichli natlouct do dvou hodin,no....

Já miluju vesměs takový ty záporáky, vesměs blonďáky rofl Jak píšu výš, Alexandr, nebo z Buffy, tam bylo vždy dilema, Angel (Boreanaz) versus Spike - no já tedy Spike rofl to byly časy upírů, tedy...

ale celý život od puberty jsem byla věrná (samozřejmě obrazně řečeno) Rutgeru Hauerovi, to je prostě hotter than Hell....on musel být z pěkla, nebo aspon oči měl z pekla, já nevím, jestli ho znáte, Jestřábí žena, Blade runner apod. Achjo,to byl tedy opravdu kus chlapa, jak z mramoru. I když pak jako to mívají tyto typy ztloustnul a točil samá béčka, tak to charisma měl obrovský. Dokonce jsem mu napsala na fan page, před x lety, tou mojí ingliš kostrbatý mail a odpověděl. Skutečně on, psali jsme si tak dvakrát do roka, ty maily mám vytisklý, to jsem tehdy byla úplně jak pubertačka, znáš ten pocit, když jsi úplně vedle - a čert vem, že mu bylo v tý době snad 62 a mě nějak přes třicet, já tady vejskala, úplně jsem se klepala jak drahej pes rofl najednou mail rutgerhauer a bác. No, to bylo tehdy jak sen. Umřel, už jsou to asi čtyři roky, ještě jsem mu posílala fotky malý jako miminka a pak za dva měsíce tuším umřel. Ale to jsem nějak už nebrala, protože jsem zase měla jiné starosti, brečela jsem, to jo,ale spíš, že odešel kus jako mládí, takové té platonické lásky.

jojo,bylo to veselý rofl
katka.fee   30. 04. 2023 01:35
Re: taky
Dik za tip na horor, sice na ne moc nekoukam, ale jestli to je dobry, tak mrknu. Kdyby jste mela nektera tip na horor ve stylu Sesty smysl, Ti druzi, tak sem s nimrofl
Btw, ja Hrbitot zviratek cetla. Dodneska nezapomenu na pocit, kdyz jsem mela knizku rozectenou a v noci mi vlezl do postele kocourrofl. A videla jsem to i natoceny, nejaka vezre z devadesatek, King tam myslim hral i farare. Takova beckova verze, no. Ono ty filmy jsou vetsinou horsi. Treba Osviceni se mi zfilmovany fakt nelibilo.
avatar sorong2   30. 04. 2023 10:13
Re: taky
Má to pokračování. Doktor spánek myslím se to jmenuje. usmev
avatar Peregrinaa   30. 04. 2023 19:27
Re: taky
jojo a vůbec to není špatný
avatar Peregrinaa   30. 04. 2023 19:31
Re: taky
tak šestý smysl i ti druzí mají ten whaaaaaaauuuuu efekt, naštěstí, NAŠTĚSTÍ mi nikdo předtím neprozradil pointu, takže jsem oba měla s plnou parádou tedy. První jsem rozdýchávala dlouho a druhý, díky Nicole, ještě déle snad.... hlavně ti sloužící byli skutečně naprosto super.... pan Tuttler... a skutečně jsem to nečekala. A mám moc ráda Ecclestona - ten hrál toho jejího "navrátivšího se" manžela, takže to byla taková třešínka na dortu. Znám lidi, co tyhle dva filmy odmítají, jednoduše protože byli tak nasraní, že jim někdo řekl, že..a víš, že ve skutečnosti jsou.....eeeeh, víš co myslím rofl

určitě jsem viděla pár filmů s podobným whaaau efektem, ale ztrácím se v názvech, mrknu pak na čsfd co jsem hodnotila, nebo psala recenzi a napíšu. Já se v tom ztrácim, no

a ten béčkovej řbitov zviřátek jsem viděla taky, a vím, že jsem si říkala - proboha, takový námět, taková neskutečná pecka a oni to takhle poseroushock
avatar Peregrinaa   30. 04. 2023 19:33
Re: taky
jinak ted je nově natočený řbitov zviřátek... Pet sematary, zkus to stáhnout, ono to není vůbec špatný, když víš, co a jak.... ale prostě není to úplný, mě to vadí, když to není přesně podle knihy, no..
avatar sorong2   02. 05. 2023 06:19
Re: taky
Teď naposledy se mi líbilo Červená světla. Musím se brzy podívat ještě jednou. Když už vím...

Holky zlatý, tady u nás teď začíná velká oprava vodního řadu a odpadů. Bože, oni nás tu odstřihnou. A to mám na pátek objednaný uhlí. Nedali ani lístek do schránky. To je horor naživo pro mě. bash celou noc jsem nemohla spát. Bude toho dost velký kus, dost pochybuju že to budou mít do zimy hotové. A za 14 dnů závody motorek, to tu budeme úplně jak na ostrově. Na výbor jsem psala ještě večer jak jsem byla naštvaná.
avatar Jitule55   23. 04. 2023 21:11
Re: taky
Já teď stahuju [www.csfd.cz]
Viděl někdo? Stojí to za to? usmev
avatar sorong2   24. 04. 2023 05:46
Re: taky
Neznám ale píšu si. :-)