Rozšířené vyhledávání
Re: Kristýýýýýnka
avatar Peregrinaa   12. 04. 2023 19:38
Kristýýýýýnka
chudinka blednička ubohá..hej, já panickou poruchu mám už 20 let. Je to strašný. A řeším to, beru antidepresiva a vím jaké to je, ono to prorazí i přes ně.... sice málo, jakmile zaberou, ale přece jen. Je to nafurt, už to tak beru. Ale oni se s ní tak mažou proboha...Jediný Evža má rozum, jenže toho ty ženský úplně uštěkají a do toho ještě Ezojůlije, která buhví co sleduje tím, že tuhle ubohou Rusalku bledou nechává v atakách válet se po zemi apod... Ono to nakonec dopadne tak, že všichni půjdou s Ezojůlijí a Evžena a ještě tak tu Jarku budou nenávidět, protože oba mají pravdu. Já vím, ta ušatá Rusalka je plnoletá, ale jakmile vždy promluví tím hlásečkem a ten šílený nepřítomný výraz, ta běloba, já mám chut s ní zatřást a dát pár facek. Irituje mě stejně jako svého času ta děsná Rozinka - ta taky hlásek jak konipásek, éterická a přitom taková kráva rofl

Kristýna je labilní husa, která není schopná vůbec ničeho, ani samostatně uvažovat, o všem musí hloubat a ve finále stejně udělá to, co chce zrovna ten, kdo jí dle jejího názoru "pomáhá", čili Ezojůlije. A to má oba rodiče lékaře. Fakt, já bych jí poručila a pokud by se jí to nelíbilo, tak at si táhne. Nemůžu se na to dívat.... taková fifinka ubohá citlivá...já tyhle kytičky nenávidím prostě, no rofl
avatar sorong2   12. 04. 2023 19:55
Re: Kristýýýýýnka
Mluvíš mi z duše. Co by ta blednička dělala kdyby se vážně něco dělo? Nějaká tragédie, uříznout nohu nebo tak? Tak se sesype a nesebere se přes 10 tisíc dílů. Život není peříčko, ale kolem ní se vždycky chodilo po špičkách tak je jaká je.
Páni já se asi letos těším na prázdninovou pauzu. Mě to nějak přestává bavit. Samá kalamita, katastrofa nic hezký, snad přes léto vymyslí lepší linky.
katka.fee   12. 04. 2023 22:40
Re: Kristýýýýýnka
Ale reknete mi jednu vec. Ta Julie ji teda skodi? Mohla by se z toho Kristyna dostat jenom pomoci terapie? Nebo fakt musi brat prasky?
Ptam se jako naprosty laik, ktery o tom vi houbywow
avatar Peregrinaa   13. 04. 2023 19:18
Re: Kristýýýýýnka
já na léky spoléhala jak na vysvobození, podle mě se to terapií zvládnout nedá...ale tý Jůlii jde o něco jinýho, chce jí ovládat, něco jako svého času Halamová, jenže s ní byla aspon sranda, na tu čarodějnici ráda vzpomínám, jak udělala z Andule ještě většího blba než je smich
katka.fee   14. 04. 2023 15:36
Re: Kristýýýýýnka
No ja furt cekam, ze ji dotahne do nejaky sektyhmm
A kdyz takhle ctu, ze bez leku to nejde, tak jsem zvedava s cim se jeste vytasi...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil katka.fee (14. 04. 2023 15:37).
Radulas   16. 04. 2023 16:24
Re: Kristýýýýýnka
Já to čekám od chvíle, co se Julie objevila, kdy se projeví jako negativní postava. Kristýny rodiče jsou lékaři a to, že je to šarlatánka vidí fakt jenom Evžen?
Postava Kristýny taky prošla uliční změnou charakteru. Z holky, která si prošla rozchodem rodičů - vlastně dvojnásobným, uhájila si vztah s problematickým klukem a přežila matčin alkoholismus, teď udělali labilní ukňouranou fňuknu co neví co vlastně chce a kdo vlastně je.
avatar Peregrinaa   12. 05. 2023 19:22
Re: Kristýýýýýnka
hele, to se nedá. Jako já měla strašný ataky přesně v tom buse, nenastoupila jsem, nešlo to, z metra jsem utíkala, ale rozhodně jsem se netvářila jak štěňátko před zplynováním (pardon) - ty její rusalkovské ukníkané ksichty mě tak strašlivě vytáčí....mě to úplně fyzicky odpuzuje. A přestala brát prášky a dobře jí tak, ted jí to drapne s plnou silou.To je děsivá herečka, děsivá postava, děsivá linka.... a to jsem byla ráda, že se o té nemoci mluví, že se to dostane do povědomí lidí - jooo,ale to by musela hrát nějak jinak a někdo jiný - ne tahle ušatá fifina. Achjo
avatar sorong2   12. 05. 2023 19:55
Re: Kristýýýýýnka
Protože ona je ještě ke všemu hloupá. A to až od kořene. Sednout na lep takové... No snad už se brzy spálí tears
Radulas   12. 05. 2023 23:48
Re: Kristýýýýýnka
Té by to nedošlo, ani kdyby se spálila. Julie jí párkrát zalichotí a ta hlupaňa jí to věří a šla by za ní na kraj světa. Já vždycky když ji vidím, jak doma kňourá, tak vzpomínám na své rodiče, co by mi asi řekli, a kam by mě poslali, kdybych se takhle chovala. Stačil by jeden rozhovor a byla bych vyléčená. Tady kolem ní všichni našlapují jak mezi vejci a ona se chová, jak kdyby ji týrali.
avatar Peregrinaa   13. 05. 2023 18:49
Re: Kristýýýýýnka
tehdá pro mě máma jela taxíkem na nádraží. Jela jsem vlakem odsud, tehdy jsem začínala chodit s manželem, zpět do Prahy. A ve vlaku mě to draplo tehdy poprvé, bylo to po Silvestru, myslela jsem, že je to jakože zbytkáč (ted jsem 5 požehaných let abstinent), jenže tam to začalo být fakt zlý. Měla jsem pocit, že skutečně umřu, depersonalizace, měla jsem pocit, že okamžitě omdlím a jsem v nějakém vakuu, lapala jsem po dechu, studený smrtelný pot. Mého ošívání si všimla teta, zdravotní sestra, myslela si, že je mi zle právě po Silvestru. Jenže nebylo, byla to ataka.

Ale nevěděli jsme to, to byla moje první cesta do nemocnice. Volala z vlaku mamince, ta naskočila do taxíku a jela pro mě a jeli jsme pod Petřín do špitálu. Kde mi arogantní doktorka napsala, že se chci ulejt ze školy, tep i tlak v normě. A tak to začalo. Naši chvílema nevěděli co dělat, jela jsem i sanitkou dvakrát, s něčím jako infarkt, mrtvice, nikdo nevěděl. Tehdy jsem taky tátovi utekla z krámu. Nechala jsem ho stát v OC Šestka a venku se vydýchávála a chytala zdí...tehdy viděl, že je to zlý.... protože proč bych utíkala od něj, rozumíš....

Jednou mě to draplo doma-normálně v Praze v pokojíku, klídek, televize a najednou jsem tam seděla na zemi schoulená a volala tátu a mámu jak malinký dítě. Prosila jsem je, at to přestane. Tehdy opravdu byli vyděšeni a pochopili, že skutečně nesimuluji - bylo to doma, bez jakéhokoliv rizikového faktoru a bác. Prostě nikdo neví,co to spustilo. Tehdy táta volal svého kamaráda, doktora, ten přiběhl a vyšetřil mne, opět, poslech,nic...dal mi neurol na tu první akutní fázi- a hele, já se tak uklidnila, to bylo požehnání. Ať si myslí kdo chce co chce o benzodiazepinech, mne doslova zachránily život. Antidepresiva jsou jiná, trvá dlouho než najedou, naprosto jiné složení, neurol apod jsou jednorázovky na akutní zklidnění.

Ale proč to píšu - NIKDY by mě nenapadlo našim takhle odmlouvat. NIKDY jsem si je takhle nevodila, jakože budu brát prášky, nebudu brát prášky, to se rozumělo samo sebou, plnoletá jsem byla, ale přece- viděla jsem ten jejich strach a udělala bych cokoliv, co by mi pomohlo. Né, že se budu tvářit jako p.ča týraná, pardon, ufnukaná, jako kdyby mi oni ubližovali.... tohle mě na tom vytáčí nejvíc. Vím, jak to dovede nahnat strach, a VÍM, že bych nikdy pak našim takhle vědomě nezpůsobila trápení tím, že se dám ovlivnit nějakou guru sr..kou, pardon opět, ale mě tohle vytáčí...

Dneska bych dala cokoliv za to, aby se ta doba vrátila - i když mi bylo hrozně, naši byli naživu, rozumíš? Zpětně. A tahle fifina si ničeho neváží, jen kolem ní skáčou a ona na rodiče kouká jak chleba z tašky, jak kdyby jí strašlivě týrali. Já vím, je to seriál, ale mě se to prostě vrátilo a promítá se mi to, a stejská se mi no.pardon
avatar sorong2   13. 05. 2023 19:12
Re: Kristýýýýýnka
Naprosto tě chápu. Tolikrát mě někde větvička, vůně nebo něco hodí do minulosti a dala bych fakt cokoli abych se na pár minut mohla vrátit v čase a obejmout. Všechny ty lidičky který tu už nejsou s námi.
Radulas   13. 05. 2023 23:13
Re: Kristýýýýýnka
Jo, naprosto to chápu. Moc bych si přála, aby existovalo ještě něco dál a až jednou odejdu za těmi svými milovanými dušičkami, abych se s nimi potkala a mohla jim říct, jak moc jsem je měla ráda.
avatar Peregrinaa   15. 05. 2023 18:58
Re: Kristýýýýýnka
ježišmarjá, zavřete tu ukníkanou bělobu do blázince a zahodte klíč. Jsou tam jak dvě hádájící se lesby, pardon všem slušným lesbám tedy...ale mě to příjde ujetý.... guru baba a maková panenka neustále melou o naprostém houně....no, melou...ona kníká jak skříplý slavíček a Julie důůůůrazně - ty můžeš kdykoliv, ty můůůůžeš, patetická jak Švorcová, fakt. Na to se nedá dívat...
Radulas   15. 05. 2023 19:46
Re: Kristýýýýýnka
Taky se na tu fňuknu nemůžu koukat. Julii nesnáším. Furt jí jenom maže med kolem pusy a Uršula jí to žere. Tyhle manipulativní tvory bych nakopala do zadele. palka Kristýnka se ohání tím, že je dospělá a může o sobě rozhodovat, ale nevěří tomu ani ona sama. Údajně se hledá, ale spíš se snaží nacpat sama sebe do představ své guru. Vadí jí, že po ní rodiče něco chtějí, ale brát od nich prašule jí nevadí. Teď ještě podle ukázky bude dělat Julii asistentku, takže s ní bude denně a jestli jí v tý kebuli ještě nějaký kousíček soudnosti zbyl, tak Julie jí ho zaručeně vypláchne.
Konečně došlo i Blance, co je Julča zač, tak snad budou postupovat společně. hajfajv Luďa by mohl být dostatečně tvrdý a něco na madam vyhrabat. search Jenomže ta ufňukaná blbka by mu to stejně nevěřila. vychova
avatar Peregrinaa   15. 05. 2023 20:31
Re: Kristýýýýýnka
no nebude mu to věřit, i kdyby přívedl svědky, že je zblbla a dali jí všechny peníze apod, tak Kňoura jen zakňourá, že jsou to najatí herci....a peníze od maminky nesmrdí, přesně.... oni s ní v rukavičkách, u toho stolu, já měla sto chutí zařvat, at Evža a Ludánek chytnou a Blanička z jedný strany a z druhý pořádnou.... To jí nevadí, dát výpověd, nepracovat, nabídnou jí, že se může válet doma...jojo.....a ona bojuje s drakem a hledá vnitřní ženu. No, tak at si to užije, ale beze mě rofl
Radulas   15. 05. 2023 21:37
Re: Kristýýýýýnka
Jj. když jsem dneska viděla, že bude Kristýnina linka, tak jsem to chtěla vypnout, tak mě to s...
avatar sorong2   15. 05. 2023 20:32
Re: Kristýýýýýnka
Jestli Luděk něco najde, mohl by jí zařídit konec licence nebo i trestní oznámení. Kéž by, nedá se na to koukat. Ta holka už je úplně zelená. Třeba když jí to přestanou platit tak by to mohlo přestat. dance
avatar Peregrinaa   16. 05. 2023 20:32
Re: Kristýýýýýnka
dneska byl i vtipnej.... no jo, ale kde ty klienty najdeme? V Bohnicích....A té fifině jěblo definitivně, jak tam pak lkala do tlf, že ani tetuuuu nepřesvědčila na čupr nejlepčejší sluníčkový ezo týden...tyvole, já bych jí tak propleskla..... ona se v té panice totiž vysloveně rochní, jí to vyhovuje....má nemoc, může být chudinka a hledat cesty. To jsou úplně toxický lidi..... vysajou energii... Julie je proti ní jen podvodnice, co vysává peníze, ale Rusalka je ten pravej otravovač života všech okolo..
avatar sorong2   16. 05. 2023 20:52
Re: Kristýýýýýnka
Já si to musím pustit znova zítra. Mám nějak hektické dny. Telefon, návštěva.. rofl ale že byla zase chudinka celá ublížená, to jsem si všimla. Rodiče by měli říct? Nestuduješ, tak budeš doma přispívat a fidli. Nechá se živit, dělá chudáčka a jen si stěžuje. Bože ta mě TAK ŠTVE. bash
Radulas   16. 05. 2023 21:28
Re: Kristýýýýýnka
Je na pěst. palka Máma jí řekne, že když nebere léky, tak jí nebude dávat peníze a ona má hubu, že jí to slíbila a pak to zkouší znova a když neuspěje, tak se nafrní a s nikým nemluví. bash No a ta scéna s telefonem?! Co to je, ta už do těch Bohnic patří. bojim Blanka brečí a ona se s ní dál hádá. To jí fakt nedojde, že tu mámu trápí, že o ni má strach? Sobecký stvoření.
avatar sorong2   17. 05. 2023 06:17
Re: Kristýýýýýnka
Je hrozně ovladatelná. Někdo jí zalichotí a nechá si nakukat všechno. To už není o atace, ale o hloubi lidské debility. Ať už jí odtáhne někam do sekty do jeskyně a je klid.
avatar Peregrinaa   22. 05. 2023 18:46
Re: Kristýýýýýnka
tak ta je už úplně vymaštěná.... dneska ten mimozní ksichtík, očička už někde v mlze a Juuulie.... No, za chvíli se k ní odstěhuje a můžou koučovat spolu. A rodiče nenadělají nic. Já bych jí tak vofackovala hubu...
Radulas   22. 05. 2023 18:53
Re: Kristýýýýýnka
Tak to jsme už dvě
katka.fee   22. 05. 2023 22:45
Re: Kristýýýýýnka
Jsem zvedava o co ty Papezovy nakonec pujde. Sekta vetsinou taha z lidi penize. Blazniva Lida byla prece i na nejakym statku.
Tahle Bludicka ji bude delat poskoka zadarmo, hledat novy ovecky,...?
avatar sorong2   23. 05. 2023 05:55
Re: Kristýýýýýnka
Jenže ta jí je bude spíš odhánět. Ten vášnivý pohled šílence, ty řeči a v půlce slova se rozbrečí... rofl vždyť ona se hodí jen jako špatný příklad. rofl
A když se mámy ptala, proč jí neřekla, že když tedy nestuduje, bude přidávat na domácnost? To je snad normální ne? Žije si jako princezna a nesmí se po ní nic chtít.
avatar Peregrinaa   24. 05. 2023 20:22
Re: Kristýýýýýnka
no, aby ještě neobloudila Statkářku Mařku rofl ale myslím, že ne....ale ta Rusalka je tak vymletá, že to vlastně hraje pěkne, je fakt totální magor a i tak vypadá rofl
Radulas   24. 05. 2023 21:32
Re: Kristýýýýýnka
Jo, taky mě napadlo, žer by byla sranda, kdyby tomu ezomagorismu Marie místo záchrany vnučky taky podlehla. rofl
avatar sorong2   30. 05. 2023 19:47
Re: Kristýýýýýnka
Neviděla jsem začátek a zase se mi nenahrál. Nebyl tam návrat z toho týdenního semináře? Na to jsem zvědavá jestli se stará taky nachytá na ezobabu.
avatar Peregrinaa   01. 06. 2023 20:18
Re: Kristýýýýýnka
tak statkářku nevymlela, ale totálně vymletá je Rusalka, to se nedá, už vypadá skutečně jako duch někde na starém hradě, taková ta Bílá paní, jak mátožně bloudí po chodbách.... a má ten maniakální výraz. To ještě bude zajímavý.
Radulas   01. 06. 2023 21:51
Re: Kristýýýýýnka
Ta je úplně mimo. Jenom opakuje ty kraviny, kterýma ji krmí její guru. Já nechápu, jak někdo může takhle zblbnout. Kristýna mi předtím nepřišla hloupá. Ale teď mám pocit, že má v kebuli vakuum a to jí Julie plní těma svýma nesmyslama. shock
katka.fee   01. 06. 2023 23:19
Re: Kristýýýýýnka
Tak ja si nemyslim, ze lidi, co se nechaji oblbnout sektou, tak jsou hloupi. Spis nejak asi v zivote nevi co se sebou a nechaji se lehce ovlivnit.
Kazdopadne jsem zvedava kam az se necha Rusalka ovlivnitsmich proc je takovahle ovecka pro Julii tak dulezita? Za vsim hledej penize a ja si myslim, ze ji bude hledat novy ovecky
avatar sorong2   02. 06. 2023 05:45
Re: Kristýýýýýnka
Jo. Co z ní bude mít. Protože ta holka sama o sobě nic neumí, vlastně nic nemá a určitě si neumím představit jak jí může pomáhat. Možná vařit kafe? dance
Radulas   02. 06. 2023 14:19
Re: Kristýýýýýnka
Už jí našla zadarmo prostory v kavárně u Šárky pro schůzky, aby mohla v klidu oblbovat další klienty. A nějakou tu ovečku, co opustila stádo (hory) asi taky nakonec přesvědčila k návratu, když spolu meditovaly. Já teda nevím. mě by nepřesvědčila, já bych od ní naopak zdrhala tryskem, kdyby mi začala s fanatickým výrazem ve tváři vykládat, jak se spolu dostaneme na širé moře.
avatar Peregrinaa   02. 06. 2023 19:22
Re: Kristýýýýýnka
Nevnášej mezi nás nesoulad!!rofl muheheheheheee, tohle já říct svému tátovi, tak letím přes tři futra ataka neataka, úplně živě jsem nebožtíka ted viděla... a ezobábu by si podal stejně jako Ludánek, akorát on by víc řval a myslím, že nějaké to chrstnutí pití do ksichtu by taky bylo..

Booože... mě napadá, jestli ta Julinka není prostě ten typ energetického upíra, takový ten psychopat, jak mu dělá dobře, když může dostat na dno někoho slabého... a pak se kochá tím, jak ten člověk škemrá o pomoc - ji. Prostě taková ta spasitelka, co to dělá pro svoje uspokojení, je to přímo duševní porucha a nemoc...
Radulas   02. 06. 2023 19:38
Re: Kristýýýýýnka
Tak Kristýna je určitě vhodná oběť. Ta je už zralá na svěrací kazajku. Julie je bůh a všichni ostatní jí chtějí ublížit a zabránit, aby společně s Julií vyjela na to otevřené moře. shock

Taky jsem si vzpomněla na svého tátu, jak by ji uzemnil. Táta byl hrozně hodnej člověk a džentlmen, ale jsem přesvědčená, že v tomhle případě by "bojiště" opustila Julča. rofl
avatar sorong2   02. 06. 2023 19:48
Re: Kristýýýýýnka
My jsme taková, co se hlavy týká, taková zdravě založená rodina. Tělo chátrá ale huba nemá problém poslat blbce kam patří. Bylo by zajímavý jak by Julie lámala třeba mojí maminku nebo děti.. Ty už od dětství měli svoji hlavu a třeba holka si už někde v první druhé třídě usmyslela že bude inženýrka, a taky je. Každý má někdy slabou chvilku, ale musí se vyškrábat na nohy a začít něco dělat. Ono je pravda že práce pomáhá. Já se různými pracemi, který jsem neuměla a musela nějak zvládnout, jsem se tak hrabala když muž odešel. Každý den jsem něco dělala. Žádné flákání, kdo jen sedí tak myslí na blbosti.
avatar Peregrinaa   05. 06. 2023 21:53
Re: Kristýýýýýnka
ta už je jasná... přesto všechno tě maminko miluju.... a maniakální výraz... jojo, akorát furt nevím, co od téhle blbé nány může ta Julča chtít.... je labilní, debilní, bez peněz, názoru, .... asi si fakt na ní bude honit ego...
katka.fee   05. 06. 2023 22:01
Re: Kristýýýýýnka
Mozna ji bude lovit ovecky. Vsak tamtu holku, co byla na rozcesti nakonec zpracovala. Btw, ja uz jenom cekam, kdy se definitivne prestehuje k Julii, protoze ji v jejim mozecku dockavkne, ze na seminari s Julii byla v pohode, ale v hnusnym byte s mamou mela ataky
avatar sorong2   06. 06. 2023 05:51
Re: Kristýýýýýnka
To pak už rodiče vůbec nebudou mít šanci něco udělat. Myslíte že to vyřeší do konce sezony? Vždyť už mají sotva 14 dnů. rofl
katka.fee   06. 06. 2023 07:14
Re: Kristýýýýýnka
Tezko rict. Ta bude bud pres prazdniny hospitalizovana anebo stravi prazdniny s Julii buh vi kdesmich
Radulas   06. 06. 2023 09:54
Re: Kristýýýýýnka
Kéž by, ale pochybuju o tom. To se ještě potáhne. Já z ní mám normálně depku a to na to jenom koukám. Ten nablblej úsměv, ty kecy jak z Juliiny příručky. bash
Ta představa, že by se takhle zcvoklo moje dítě nebo někdo z blízkých, mě děsí. Doufám, že scénáristy nenapadne zase nechat ze zoufalství Blanku chlastat.
Měl by se vrátit Adam. I když na toho taky Kristýna moc nedá.
Radulas   19. 06. 2023 19:09
Re: Kristýýýýýnka
Kristýnka teď ve mně probouzí agresivní sklony. Vím, je to hrozný a když se k tomu přiznávám, tak se přímo červenám. Jenomže teď když jsem viděla a slyšela, že "nesouhlasí s tím, co udělaly (Jolana s Marií), ale nesoudí je", tak místo aby se v mé duši z té její promluvy rozhostil klid a mír, tak bych jí jednu flákla a smázla jí ten připitomělej úsměv. Jakým právem by tohle stvoření na pokraji šílenství chtělo soudit tuhle situaci? Co ona, která si nedokáže ani vydělat na chleba a bydlení, ví o tom, co smí a nesmí udělat máma pro svoje dítě? Ať se už snad zcvokne úplně a jede se svou guru bohyní někam do Pr... třeba do Prostějova. rofl
Sorry, já jí už nedávám. bash shock bojim
avatar sorong2   19. 06. 2023 21:04
Re: Kristýýýýýnka
Já tyhle kecy upřímě nesnáším. Takové ty psycho kecy na nás zkouší každý šéf kterého jsem měla v téhle práci a kdyby to šlo pošlu je do míst kam slunce nesvítí a řeknu ať kouta mluvit jak mu zobák narostl.
katka.fee   19. 06. 2023 23:01
Re: Kristýýýýýnka
Tak je to tezky. Kdyby ji poslali do haje, tak se sbali a uz ji nikdo neuvidi. Kristyna je nemocny clovek, tak se s ni tak musi zachazet.

Spis jsem se musela smat, jak ji Julie dneska rikala, ze se musi konecne odstrihnout od rodiny. Jsem zvedava kam ji ta carodejnice nakonec zavlece
avatar sorong2   20. 06. 2023 05:23
Re: Kristýýýýýnka
Ale že jí dala peníze, to mě dost překvapilo.
Radulas   20. 06. 2023 11:43
Re: Kristýýýýýnka
To jen aby jí "zaplácla hubu", když přišla na to, kolik si přidává na ty přívěsky.
katka.fee   20. 06. 2023 17:04
Re: Kristýýýýýnka
Asi tak. Kolik vlastne stalo jedno sezeni s Juii? To bylo cca 1000 Kc, ne? Klientek ma nekolik, tak kdyz stihne 2-3za den, k tomu prodava privesky, organizuje ty zajezdy,... ta je silne ve vate. Kristyne dala takovy mensi kapesny, aby ji byla vdecna.
avatar Peregrinaa   20. 06. 2023 19:26
Re: Kristýýýýýnka
takový držhubný..... a Rusalka jak nevěřícně čučí, kterak Julča vlastně povídá všem těm nanynkám úplně to samý jako jí.... jak je nejlepší a nejvzácnější... a jak je na prachy rofl

A koukám, že Julču začíná Rusalka pěkně s.át rofl
avatar Peregrinaa   20. 06. 2023 19:26
Re: Kristýýýýýnka
za víc, tuším za tři.... jooo, asi taky chci bejt duchovní koučka...
Radulas   21. 06. 2023 18:36
Re: Kristýýýýýnka
Dobře Blanka!!! palka
avatar Peregrinaa   21. 06. 2023 20:09
Re: Kristýýýýýnka
yes.. a koneckonců dobře i Blednička. A že jí to trvalo... a jaké na ní Julča házela zlé ksichty, to bylo jak když na ní sesílá kletbu - třeba jo.... blij slimákyrofl
Radulas   21. 06. 2023 20:28
Re: Kristýýýýýnka
Jj. Teď jenom aby jí Julča dala pokoj a nesnažila se ji - jako zbloudilou ovečku - znova oblbnout.
avatar sorong2   21. 06. 2023 21:04
Re: Kristýýýýýnka
To se mi hodně líbilo. rofl yes!
avatar Peregrinaa   20. 06. 2023 19:24
Re: Kristýýýýýnka
a koukám, že masérka bude místo bláznivé Andule roznášet polívky... to chtějí teda bláznivou Anduli taky odklonit? Bylo by načase, už by mohla mít na zádech inventární číslo...
avatar sorong2   20. 06. 2023 19:30
Re: Kristýýýýýnka
Vypadá to. A mě bude docela chybět. Měla jsem ráda ty starý lidičky. Matýsek mi chybí, Simona...