Rozšířené vyhledávání
Re: já nějak
avatar Peregrinaa   17. 02. 2023 18:40
já nějak
vůbec nestíhám komentovat ani sledovat, máme takové soukromé peklo. Nejdřív já, zápal plic. Kašlu tak v noci, že budím sousedy a musím na noc brát opiát, aby se vůbec někdo vyspal, čímž jsem sjetá a napůl v bezvědomí...manžel se nabídl, že si na mě vezme ošetřování, abych se vyležela..jak já byla ráda!! Jééé.... během minuty se mu udělalo zle, poblil se a leží s nějakým střevním virem. A pak se zhroutila malá, hnisavá angína, 40ky nesrazitelné, bere penicilín a čekáme, až se nějak zmátoří, místo dítěte, co se nezastaví, je mrtvolka, co leží na gauči jak hadrová panna, nejí, hubená.... bože můj, co to je... navíc chybí snad veškeré léky - ten penicilín pro děti jsme sehnali POSLEDNÍ a další už NIKDY nebude.... co to má byt proboha? A pak vláda řekne, že za to můžou rodiče, protože to kupují, výborný. Takže asi tak.

Nějak jsem nepojala, Adam jede do Kanady na stáž tedy...a Vandička už vše prohrála, nebo ještě ne? Nerada bych propásla řiťokop od Ludánka, to bude veliký rofl Tak držte palce
katka.fee   17. 02. 2023 19:36
Re: já nějak
Vandicka projela 60 000, pak ale jeste sazela dal tak buh vi o kolik vlastne prislasmich pak zhroucena stala pred casinem a dostala vizitku od neznameho gentlmana. Takze tipuju, ze pujde o nejakou nevyhodnou pujckurofl

No mate doma veselo. A s tema lekama to nechapu, jak je tohle mozny. Vzdyt ta krize je uz nekolik mesicufacepalm
Marcis71   17. 02. 2023 20:24
Re: já nějak
Péťo, ten střevní moribundus jsme tu měli taky. Nejdřív zvracení a potom průjem. Cvičilo to i s tlakem. Je to tak na dva, tři dny. Manžel bude zdráv nejdřív. Je to hodně nakažlivé. Dávejte na sebe pozor srdce
avatar sorong2   17. 02. 2023 20:47
Re: já nějak
Ježíš holka, to se vám to sešlo.
U nás klukovi v práci bylo včera zle, jak říkáš. Zvracel a průjem, no doufám že to nechytím taky, nemusím mít všechno. roflbash
Ta Martina mě dost štve a to tam ke chvíli. Máma jí vzala pod křídlo a ona jí tam hned dělá revoluci.