Rozšířené vyhledávání
Re: pátek
avatar sorong2   14. 01. 2023 12:26
pátek
Dělo se nebo? Krde byla volit a zrovna se mi to nenahrálo
avatar sorong2   14. 01. 2023 14:46
Re: pátek
Píšu při práci jako tatar. :-D
Prostě bylo něco zajímavé?
Radulas   14. 01. 2023 17:11
Re: pátek
Trochu mi to splývá se čtvrtkem, ale co si tak pamatuju, tak jak jsem už psala, Šíma na pěst. I přes zákaz si dal do kufru noťas. Jirka pro něj přijde do pokoje, aby ho odvézl k autobusu (odjezd se školou na hory) a všimne si toho, že v pokoji není ten noťas a tak řekne Šímovi, když si postěžuje, jak má těžký kufr, že by určitě pomohlo, kdyby ten noťas vyndal. Šíma má kecy, pohádají se a Šíma se nafoukne, že radši půjde pěšky. Tak s ním jde Gábina, ale i na tu má hubu, že půjde sám. Prostě na pár facek, no.
A Mára taky v jednom kuse protáhlej ksicht, protože se mu nelíbí, že chce Karla do práce.
A starý Marečci furt řeší skříň, Hastrman si ji chce vzít z nábytkové banky a Věra nechce, že na tom tak zle zase nejsou.
Michal se už zklidnil, když mu Žofka řekla, že má bezva mámu, ale to jeho chování k rodičům je teda taky na proplesknutí.
avatar sorong2   15. 01. 2023 05:36
Re: pátek
Co to z toho Šimona udělali? Takový to byl prima kluk a teď jen ten blbý počítač. Hraní má za smysl života.
Radulas   15. 01. 2023 10:02
Re: pátek
Jj. A naprosto zbytečně. Dítě, které zatlouklo šikanu proto, aby nepřidělávalo starosti mamince, která měla rakovinu, se přece nebude chovat jako debil kvůli počítačový hře. Co ti scénáristi hulej?
Radulas   15. 01. 2023 10:07
Re: pátek
Jo, a v pátek byly myslím ještě zajímavé pohledy Ludí a Vandičky na to, kdy se budou brát. Zatímco Vanda pozvala do hospody Jolanu, Marii a Amálku, chlubila se jim prstenem a rozváděla teorie o tom, jak se brzo vezmou, protože to Ludí cítí stejně jako ona, Luděk to řekne Adamovi v kavárně jen tak mezi řečí, zatímco do sebe láme panáky, a když se ho Adam zeptá, kdy ta svatba teda bude, mávne rukou, že to má čas.
MilliV   15. 01. 2023 16:24
Re: pátek
Vandička prostě dostala "držhubu prsten"...
Teď mě ještě napadlo - myslíte, že se provalí, že to byl prsten původně pro Blanku? To by byla zajímavá zápletka. Copak by si asi Vanda potom vyčetla z hvězd?
Tihle mě teď fakt baví, oba dva manipulátoři, ale jak to na sebe koulej. rofl Stejně mám pocit, že Vanda nad Ludíííím vyhrává s velkou převahou. rofl
avatar sorong2   16. 01. 2023 05:13
Re: pátek
Tak se holka dočká? Zkusím to nahrát dneska nebo zítra kouknu na červeným tlačítku. Mám konečně volno. Ty víkendy mě nějak moc ničí i když bývá klid.
MilliV   15. 01. 2023 18:08
Re: pátek
Vandička prostě dostala "držhubu prsten"...
Teď mě ještě napadlo - myslíte, že se provalí, že to byl prsten původně pro Blanku? To by byla zajímavá zápletka. Copak by si asi Vanda potom vyčetla z hvězd?
Tihle mě teď fakt baví, oba dva manipulátoři, ale jak to na sebe koulej. rofl Stejně mám pocit, že Vanda nad Ludíííím vyhrává s velkou převahou. rofl
Radulas   16. 01. 2023 10:04
Re: pátek
Když ten prsten ukazovala rodině v hospodě, tak jsem měla pocit, že ten prsten Marie poznala. Tak nějak divně se tvářila. Ale možná to bylo jenom proto, že se ti dva berou nebo že si Vanda a Jolana nedaly poradit, že je Luděk gauner a násilník. Uvidíme. Rozhodně by to byla sranda. I když mám pocit, že pro Vandu nejdůležitějším faktem je to, že je "okroužkovaná", i kdyby ten prsten byl původně pro ďábla.
avatar sorong2   16. 01. 2023 18:54
Re: pátek
Taky vtipný, a vy se musíte brát? Ne rofl a herečka za pár dnů rodila. rofl