Rozšířené vyhledávání
Re: novinář
avatar Peregrinaa   06. 12. 2022 18:54
novinář
co to je zase za pako? To jako jeden zloduch Slizoun zmizí a objeví se místo něj další zloduch, tentokrát z bulváru? Vždyt to už je tak strašně trapný, a hlavně, co to je zase za herce? Vždyt neumí hrát rofl ale jako vůbec. No nic. Já už radši mlčím. A všichni jsou ted s tou Jarkou strašně chytrý a řešej Adámka a nejvíc rozumu má snad Vandička, opravdu ale... čím víc jim do toho budou starý kecat, tím víc se kousnou a bude to. Kdyby to neřešili a nechali vyšumět.... zvlášt Blanka, sama má máslo na hlavě, byla téměř nesvéprávná, znásilnit se nechala, málem se upila a ted hraje vševědoucí paní doktorku, jojo...takový typy mám nejradši,.
Radulas   06. 12. 2022 19:00
Re: novinář
Viď. Jak jsem toho novináře viděla, tak mě napadlo, že je to stejnej slizoun jako Jakub. A přitom si vůbec nejsou podobní. Aspoň před těma Vánocema by mohli dát pokoj s ohavnostma. Trochu romantiky by při tom adventu neškodilo.
katka.fee   07. 12. 2022 09:49
Re: novinář
S tim ditetem to bylo hodne pres caru. Vubec se Jarce nedivim, ze chce dat vypoved.

A zapletka s tim novym slizakem je zase na jednicku. Stejne se z toho vyklube, ze ho sleduje buh vi kdo, kdyz teda podle Herrmanna bulvarni novinari sleduji a foti z auta.
Radulas   07. 12. 2022 22:27
Re: novinář
Mastňoch se zase projevil jako sv*ně, když se hned snažil využít bulvár proti Hermanovi. To si neuvědomuje, že tím ubližuje Gábině? Dcera je mu koukám taky naprosto fuk. Jako člověk se projevuje jedině vůči Šímovi. Toho jedinýho má snad opravdu rád.

Blance snad už došlo, že pokud se bude šťourat ve vztahu Adama a Jarky, tak může oba ztratit. Snad jí to vydrží.

Jinak jsem koukala, že Ulice má jít ještě příští týden a potom bude pauza. Něco ale někde psali o vánočním dílu. Tak snad bude lepší než ty v minulosti.