Rozšířené vyhledávání
Re: Šílená trapárna
Radulas   17. 11. 2022 19:49
Šílená trapárna
ten Magdin "koncert" v hospodě. Bože můj, co těm scénáristům udělala?
avatar Peregrinaa   17. 11. 2022 20:25
Re: Šílená trapárna
já na to koukala s otevřenou pusou.... Jako asi ano, nápad bohulibý, ale..... CO???? smich
Lidule   17. 11. 2022 20:49
Re: Šílená trapárna
Já byla cvičit co se dělo?
Radulas   17. 11. 2022 23:21
Re: Šílená trapárna
Otík přesvědčil Magdu, aby uskutečnila ten nápad s tím hraním po putykách ve svatebních šatech. Jo, bohulibý účel to rozhodně je - vybrat peníze pro organizaci starající se o umírající vážně nemocné lidi - o tom žádná - ale takhle, to bylo na mě fakt moc. Tak nejdřív tam nakráčel Otík a vysvětlil, čeho se tahle akce týká. Pak se tam přihnala Magda ve svatebních šatech, přes rameno klávesy a tablet, pak zmatek, když začala stavět ty klávesy. Celá hospoda se zapojila a předstírala nadšení - teda po pravdě, kdybych seděla v restauraci s kámoškou nebo s partnerem, chtěla bych se v klidu najíst a pokecat, a pak by tam přišla "nevěsta" s klávesama a začala kvílet, tak se asi seberu a půjdu jinam. Tak jako první chtěla Kateřina zahrát Okoř, pak losovala z klobouku lístečky s názvy písní. Pak tam nakráčel nějaký už poněkud upravený host a cpal Magdě dvoustovku, ta ji nejdřív nechtěla vzít, že ty peníze má poslat na účet. Opilec ani pořádně nevěděl, na co přispívá. Za mě tedy celá scéna hroznej trapas. Já ještě před pár lety před kolegy Ulici obhajovala, je to sice kravina, ale že zase klobouk dolů, když po tolika letech jsou schopni napsat smysluplné příběhy, ale teď se fakt při sledování chytám za hlavu několikrát týdně.
avatar sorong2   17. 11. 2022 20:56
Re: Šílená trapárna
A tm celé měla být zase nějaká reklama na něco nebo už jim úplně hráblo?
Radulas   17. 11. 2022 23:21
Re: Šílená trapárna
Obávám se, že druhá varianta je pravda...
avatar sorong2   18. 11. 2022 05:48
Re: Šílená trapárna
Taky se bojím že do budoucna to bude jen horší a bude to dost nesourodý chumelí reklam a témat a normální děj se v tom ztratí. Peníze nesmrdí.
katka.fee   20. 11. 2022 18:13
Re: Šílená trapárna
Asi reklama na Donio, tam se opravdu sbirky poradaji. Ale tahle maskarada byla jeden velky trapas. Magda by musela rozjet reklamu na socialnich sitich. Par ozralu z hospody ji fakt penize na sbirku nenazenourofl ale ono ji to za 2764 dilu dojde. Cekam, ze to jeste bude mit dohru minimalne do Vanoc, kdy vybere nekolikanasobne nez puvodne chtela a bude z toho vanocni kychappy yes