Rozšířené vyhledávání
Re: Pakoni
avatar Peregrinaa   26. 10. 2022 19:00
Pakoni
pakoni dementní už vymýšlí únos... a ano, z filmu... jako já se snad ani nesměju, to je něco tak nebetyčně trapnýho..ještě chybí polibek smrti a koňská hlava v posteli a nábojnice v obálce.... nebo uši mu můžou uříznout a poslat je Marečkový poštou...."to ucho, to je celej náš Jakub!!" happy no achjo
katka.fee   26. 10. 2022 22:51
Re: Pakoni
Dementi na entou. Asi si mysli, ze obzvlast Jakub si rekne: "jo jasne, dali mi lekci, tak ja uz je necham bejt a cely jejich rodiny si prestanu vsimat"rofl
Ten jim tak zavari. A neni Mara po tom poslednim podvodu v podmince? Aby si jeste nesel sednout
avatar sorong2   27. 10. 2022 07:10
Re: Pakoni
Já už nějak ulici přestávám rozumět. Teď je v klidu jen Evžen s ovcí a možná Adam, takový klidný začátek lásky. Ale jinak samá kalamita a hrůza. Možná by nám k tomu měli dávat vysvětlivky. Třeba něco nechápeme. Třeba to má být legrace že Lexík říká Kateřině krabice. Třeba se máme smát když ten druhý malý smrad chce pořád jen tablet. Možná jsem jen utahaná na doraz že to nevidím. Ale vážně bych se ráda po celém dni v práci ráda koukla na pohodovou ulici kde se neřeší v každé lince nějaká vážná témata.
Kupodivu mě začala bavit blbá Vanda jak si vodí Luďka. Tomu to přeju. To je jeho karma mít doma něco takového. rofl a mělo by být víc Miloše, ten byl vždycky pohodář.
Radulas   27. 10. 2022 13:19
Re: Pakoni
Ne, není to v tobě. Prostě jedna katastrofa za druhou. Ono už to tak nějak začalo se začátkem kovidu - najednou bylo všechno špatné, nevěry, úmrtí, protivný parchanti. Já si ještě myslela, že autorům už z té izolace v lockdownu hrabe, ale asi se jim to nějak zalíbilo a pokračují v tom.
Pitomec Mára v podmínce zláká dalšího pitomce Bruna, který měl pokud vím taky nějaké problémy se zákonem. Karla na něj myslím sice nenahlásila, že neoprávněně prodal jejich společný byt, ale nějaký škraloup tam byl. Ještě že jim na to neskočil Tony. Ten z nich má, jak je vidět, nejvíc rozumu.
Ze šikany Šímy je mi nanic a nechápu, proč to nikomu neřekl, když už to narostlo do takových rozměrů.
Kristýna sice už přestala fňukat, ale z toho jejího "návratu k ženskosti" mě taky mrazí. Z té se nakonec stane feministka.
Linka Evžena s Blankou je sice jediná pozitivní, ale jsem zvědavá, jak dlouho je nechají v klidu. Buď jednomu z nich zase postaví nástrahu v podobě alkoholu, nebo je nechají na pokoji, ale odstěhují je na statek za ovcemi.
Vandu jsem sice nesnášela, ale ty její manipulace Luďínkem mě taky baví. Jenom nějak nechápu, proč si ji k sobě nastěhoval. Nemyslím si, že by neviděl, jaká je to hloupoučká husička, kterou zajímají jenom peníze a horoskopy. Vybral si ji jako nástroj proti Blance a Evženovi, ale teď snad je mu už jasné, že ti dva jsou za vodou a je jim naprosto jedno, co on dělá. Tak se divím, že už Vandu dávno nekopl do ...., když mu utrácí desetitisíce a chová se jak milostpaní.