Rozšířené vyhledávání
Re: Sára Affašová aka Janinka
pořád čekám, že to sem někdo napíše, přece jen hrála taky v Ulici.... já nemám slov na to co se jim stalo.... tohle je tak strašná noční můra, snad jen, že jsem skutečně brečela nahlas, když jsem viděla tu šílenou fotku a objala jsem dceru.... která mě div nekopala, poněvadž zrovna ted chtěla jezdit s vláčkem na parapetu happy no Příšerná, příšerná věc a ještě vlastně to porodit.... to je něco neskutečnýho, když víš, že na konci těch bolestí není....nic... Je to hrdinka. Jen skutečně nechápu, proč to dává na instagram.... jako její seriálová postava... asi aby je neotravovali novináři, chápu, ale tu fotku si skutečně mohli nechat jen pro sebe. Vypadá jak živej....je to příšerný. Hodně sil, no....
Ja premyslela, jestli to sem dat... cetla jsem to na IG a presne ten kluk je jak zivej. A podle me to sama zverejnila, protoze by se ji stejne kazdej ptal. Ja i patrala, proc musi rodit prirozene, kdyz uz to dite je mrtvy a je to proto, ze nebude mit jizvu na deloze, rychlejsi rekonvalescence a muze rychleji znova otehotnet. Ale musi to byt neco prisernyho podstoupit porod, kdyz vis, ze odejdes domu sama...
no, já se právě nad tím pozastavuju, několikrát jsem o tomhle četla nebo slyšela a nechápala jsem, proč je prostě neuspí a neudělají císaře, porod je takový trápení ještě té matky, zaživa, v bolestech, všichni ví, co bude, že nebude nic.... prý fakt kvůli rychlejšímu hojení a aby se předešlo komplikacím s císařem, kdyby náhodou. Je to přece jen velká operace - já tam ležela pět dní, no ležela...v půl dvanácté jsem se probrala z narkozy, dali mi malou ukázat a v půl sedmé večer přišla sestra a vstávat...a skutečně jsem musela chodit, shrbená jak babka, okolo postele, vůbec se s tím nemažou tedy.... naštěstí máš nárok na dvě noci bez malý jako, staraly se o ní sestřičky, přes den vozily normálně třeba na tři hodiny, já jsem pak už vstala normálně, shrbená sice, ale já mám poměrně vysokej práh bolesti, takže mi to ani nějak nevadilo... nekojila jsem, takže odpadl další problém a byla to vlastně paráda.... a kdyby tam po tom císaři musela takhle srůstat pět dní, všichni by na ní akorát soucitně koukali, že jo, to at radši jde druhý den domů, rozumíš. Přemýšlela jsem o tom takhle - je to strašný.
No ona by nemela byt ani na klasickym sestinedeli, ale treba na gynekologii. Prave, aby nebyla na pokoji s cerstvym miminkem.
Ale je to hruza. Jako kdyz zena potrati v prvnim trimestru, tak je to raky sileny, ale porodit v 9. mesici mrtvy dite je za me ciry peklo. Doma nachystana vybavicka,...
Já jsem taky uvažovala o tom, že sem tu strašnou zprávu dám, ale pak jsem to neudělala. Byla jsem z toho úplně mimo. Je to něco tak hrozného. Každý potrat je strašný, ale takhle těsně před porodem. Ještě jsem si vzpomněla na Miroslava Donutila, který byl nedávno tuším u Šípa v pořadu a mluvil tam o tom, jak se těší na vnuka. Prostě strašný. Nemám slova a je mi do breku.
Ježíš holky to jako fakt? sad no já nestíhám vůbec žít jak jsme v práci zavalený. Kolikrát ještě doma večer posílám mejly protože to nestihnu. To je strašný. My měli v porodnici ženskou, porodila zdravý dítě ale nějak doktorům upadlo a bylo total mrzáček. Ona ležela normálně v porodnici, jen měla svůj pokoj, a dítě šlo rovnou do ústavu. Ona celou dobu na práškách. Ta byla sotva schopna si dojít na WC ale větu dohromady nedala. My všechny jsme si ty svoje poklady hlídaly ještě víc něž normálně.