Rozšířené vyhledávání
Re: Anketa
katka.fee   21. 10. 2022 14:20
Anketa
Zdravim vsechny pri patku. Jsem uz tyden doma na antibiotikach a tak me z dlouhy chvile napadlo udelat anketu, kdo je vase nejneoblibenejsi postava a ktera naopak oblibenahappy yes

Moje nejneoblibenejsi postava, mozna by se dalo rict, i kterou fakt nesnasim je Francimor. Vypada jak dospely dite a kdyz flirtuje s Barou, tak mi to fakt nedela dobrepuke
Nicmene posledni dobou mu na paty slape hororovy roboticky dite Alex. Na Halloween se ani nemusi prevlikat smich

No a naopak nejoblibenejsi postava je Vandicka. Libi se mi jak vyuzila situace a Ludanka si omotala kolem prstu. Kdo videl serial Dokonaly svet, tak mi pripomina Pazderkovou, ktera hrala "pindulinu"smich. A doufam, ze ji nechaji otehotnet i v serialusmich
avatar Peregrinaa   21. 10. 2022 19:30
Re: Anketa
já to mám velmi podobně jako ty. Víte o mě všichni, že z duše nenávidím bláznivou Anduli, už roky a roky a zřejmě tam stále bude coby inventář...rofl Rybu jsem nesnášela, ale vidíš, už mi vůbec nevadí.... zajímavé... Nejneoblíbenější je asi Vendula, mě strašně štve, jak špoulí hubu a do všeho se montuje. Pak Statkářka všechno vím, všechno znám, do všeho se montuju... Za ní Francek z druhé Bé a pak myslím Karla, ta se mi tak zhnusila, že nevím vůbec, co s ní... ono se to sezonu od sezony mění, Statkářka byla asi nejstrašnější, tu jsem musela přepínat...

a ano, Vandička a Ludánek je nyní duo, které mě baví. A Evžu miluju...smich
katka.fee   21. 10. 2022 22:08
Re: Anketa
No jo Andula, na tu jsem uplne zapomnela. Ve spojitosti s ni jsem si vzpomnela na jednu zapomenutou postavu, ktera nam svyho casu taky pila krev. Na Jitunusmich.
Radulas   21. 10. 2022 19:54
Re: Anketa
Já nějak nevím. Před pár sezonami jsem měla v těch oblíbencích jasno víc. Momentálně mám asi nejoblíbenějšího Evžena spolu s Blankou a Adamem. Nejvíc mě štve slizoun Jakub a zhnusila se mi Karla. Vandu považuju i nadále za neskutečnou blbku a nánu, ale moc se mi líbí, jak dává dalšímu protivovi Luďkovi ochutnat jeho metody a obtáčí si ho kolem prstu. I když bych ji občas nejradši viděla na cestě zpět do Kanady, budu ráda, když se scénáristi jednou pochlapí, využijí těhotenství herečky a udělají z Ludi nastávajícího otce. V tom případě se budu těšit, jak ho Vandička ufňuká k smrti a vyluxuje mu konto.
Radulas   21. 10. 2022 19:58
Re: Anketa
Jo a ještě mě neskutečně štvou ti dva kluci, co šikamují Šimona. Občas u té televize nadskakuju a nejradši bych jim dala pěstí. Doufám, že Šimon brzo dostane rozum a někomu to řekne. Pochybuju, že to pochopí někdo z jeho okolí, protože ti se k tomu stavějí, jako že dorazila puberta a nepátrají dál. Jediný nadějný, kdo by na to mohl přijít, je Michal. Ten by to pak mohl nějak přes matku sdělit Gábině. Tyhle scény mě strašně rozčilují. Nechápu, co na tom parchanti mají, někoho ponižovat.
katka.fee   21. 10. 2022 22:13
Re: Anketa
Jako ti dva sikanatori me stvou taky, ale u nich divak vi, ze dobro nakonec zvitezi a budou potrestani. Proto jsem zvolila Frcka, protoze to neni negativni postava, ale je to postava, co me vytaci a ja proste nevim poradne procsmich
Radulas   22. 10. 2022 16:16
Re: Anketa
Mně Franta nevadí. Vypadá mladě, ale už jsem si na to zvykla. Holt je stejný typ jako Jakub Mázl z Ordinace. Tam se herec nechal zarůst, aby vypadal starší, ale po pravdě, mně ty jeho vousky přijdou spíš směšný a přímo na to, že vypadá mladě, upozorňují.

Náhodou, spousta lidí by byla ráda, kdyby vypadala pořád mladě smich. Taky mám jednoho kamaráda, kterého nechtěli pustit na nějakou erotickou výstavu a přitom mu v té době bylo už 25. A ani ženám se to nevyhýbá. Kamarádce je 32, má 3 děti a loni po ní chtěli v obchodě občanku, když kupovala víno. smich

Ale vrátím se k Ulici - ještě by to chtělo kategorii protivů - zde dávám na první místo Kaštana a na paty mu šlape Ivuška v závěsu s celou svojí rodinou.
avatar sorong2   23. 10. 2022 07:43
Re: Anketa
No já nejvíc oblíbené určitě Evžen s ovcí a Adamem. Miloš, ten taky jasně. Peškovi, to je takový nekonfliktní pár. A nejmíň? Tam určitě Luděk, i když ta jeho Vandička mu teď pěkně zatápí rofl ti dva kluci pitomí co ubližují Šimonovi, nesnáším takové typy. Mám zkušenosti a to se nezapomíná. A Klímová celá rodina. Ti mi nesedí, i když ten kluk teď se trochu lepší a doufám že aspoň on pomůže Šimonovi.
avatar Jitule55   23. 10. 2022 09:54
Re: Anketa
Taky ráda vidím Evžu s Blankou a Luďana s Vandičkou....a i když je tam hodně málo, tak Henryho. Pak tak nějak průměr, na nervy mi lezou Klímovi (snad kromě Michala poslední dobou), Lumír s malým roboťákem, šikanátoři a nebaví mě celá ta parta ze školy, Magda, Prokop, Oťas. Probrat by potřebovala Gábina, aby se zamyslela, jestli Šímovo chování nebude jen přicházející pubertou. Určitě jsem na někoho zapomněla smich
katka.fee   23. 10. 2022 15:07
Re: Anketa
Pravda. Na tu skvadru z kabinetu jsem zapomnela.
Prokop kravatak-manazer reditel se mi docela zprotivil, Otas jako zastupce-zajimalo by me, s cim mu opravdu realne pomaha a Magda byla fajn holka, ale posledni dobou je takova furt protivna, ale zas ten Prokop by me asi taky stvalsmich
avatar Peregrinaa   23. 10. 2022 19:17
Re: Anketa
přesně, já zapomněla na půlku postav, z nich všechny mě serou rofl