Rozšířené vyhledávání
Re: Karel se přiznáááá
avatar Peregrinaa   11. 10. 2022 18:56
Karel se přiznáááá
četla jsem na fb nějakou ukázku, že Karel se přizná Mastný hlavě a víte co on - OKAMŽITĚ JÍ TO ODPUSTÍ .. aspon tak jsem to pochopila z reakcí.... achjo, Bez komentáře radši
katka.fee   11. 10. 2022 21:06
Re: Karel se přiznáááá
Aby to nebylo priznani ve stylu: "vyvijel na me tlak, psychicky jsem to neustala, ke vsemu me vlastne prinutil, nevim, co se se mnou delo"... a mastnej culik je tak blbej, ze ji to sezere i s navijakemsmich
avatar Peregrinaa   11. 10. 2022 21:16
Re: Karel se přiznáááá
jojo, vařil mi kafe s houbičkama a pravděpodobně mě před každým stykem zhypnotizoval, takže jsem si myslela, že jsem vlastně s teeeebouuu, bůůůůůů sad yesbojim úplně živě jí ted vidím smich
avatar Peregrinaa   14. 10. 2022 19:22
Re: Karel se přiznáááá
helééé, tak jí neodpustil.... no to jsem nečekala, já myslela, že jouda řekne...jeee, ty moje chudinko...rofl, ne, fakt, má štěstí, že jí jednu nevrazil... zpětně mu dojde, jak strašlivě prolhaná byla a bude mu to docházet všechno, co řekla a co mu nakecala... vůbec jí nelituju.....
katka.fee   14. 10. 2022 22:51
Re: Karel se přiznáááá
Vypadal jak nejakej rozzurenej samuraj tesne pred bojemsmich
Ale bude ho zalovat, budou muset stejne spolu nejak vychazet, tak buh vi jak to stejne dopadne
Radulas   15. 10. 2022 10:59
Re: Karel se přiznáááá
Mára by jí teď měl zařídit tříměsíční pracovní pobyt na plošině, ať si holka taky zamaká, když za ni doma všechno dělá Věra. rofl