Rozšířené vyhledávání
Re: Evža
avatar Peregrinaa   07. 06. 2022 20:09
Evža
no jo a já myslela celou dobu, že neodletí a naservírují nám happyend jak z halyvůdu.... otočka taxíku, prudká, samozřejmě.... nebo Ryba na letišti...nelet, miluju těěěě...případně Evža se zbraní v ruce otáčí letadlo zpátky na Prahu smich Tak zase nic...

ale Vandička má nový nehtíííkyyyy rofl to je přece tak krásné.... Taková legrace, jak na ní ten Luděk chvílema kouká, jak na mentála a pak se musí sám vzpamatovat, aby se zase díval láskyplně - jak říkám, ta mu dá ještě zabrat, ta se ho nepustí a bude jí muset zabít nebo si jí vzít....happy yes

a ta dějová linka s tou debilní Sárou, křemílkem, vochomůrkou, mimozemštanem a debilní Andulí se doopravdy nedá... to je tak nezáživný a debilně natočený, zahraný a hlavně totální nuda. Achjo...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Peregrinaa (07. 06. 2022 20:10).
katka.fee   07. 06. 2022 23:20
Re: Evža
Neboj, nejpozdeji do Vanoc je zpetsmich prece by tuhle lovestory nezacali pred prazdninama. O cem by pak byla dalsi seriesmich

Jj, ta bistro detektivka je neco desne otravnyho. Tady uz jenom chybi: Saro, tos prehnala smichfacepalm
avatar sorong2   08. 06. 2022 05:21
Re: Evža
Já tak nějak doufám že Evžen se vrátí ještě dneska. Bylo mi to hrozně líto že odjel. A jak píšeš. ,vyskočit za jízdy z taxíku, ona běžet za ním a on honem brzdí.. Tolik možností a oni to zahrabou. Něco jako v Přátelích. Tam to bylo něco podobně když odlétala Ráchel.
Marcis71   08. 06. 2022 09:55
Re: Evža
Nejlepší bylo "Moje myčka nikoho nezajímá" Taky věřím, že Evžena brzy vrátí. Po prázdninách. Kdo by tam za chvíli hrál.
avatar sorong2   08. 06. 2022 13:45
Re: Evža
Ještě že neřekla pička. roflrofl
Radulas   08. 06. 2022 17:46
Re: Evža
To je sama, nána jedna pitomá. Jenom by mě ještě zajímalo, co jí k té myčce řekly hvězdy. smich
Radulas   08. 06. 2022 17:50
Re: Evža
Taky si myslím, že Evža a Blanka si musí teprve naplno uvědomit, jak strašně moc jim ten druhý chybí a to mohou jen v odloučení. Tak si Evžen snad jenom udělá dovolenou s dcerou a vnučkou a pak se vrátí k Blance.