Rozšířené vyhledávání
Re: Klimovic famile
katka.fee   25. 03. 2022 11:11
Klimovic famile
To je neco strasnyho. Iva porad fnuka, takovou bych chtela kolegyni v praci a poslouchat ji kazdej den. Dcerunka nechce chodit do skoly a otec ji rekne, ze nema utikat pred zavazky. Od nej to sedi. A tresnicka je, kdyz u rodinny porady sedi Franta, kterej vypada, ze ma jeste mokrou obcanku a ti dva pubertacirofl tuhle rodinu fakt nedavam
Millagros115   25. 03. 2022 11:24
Re: Klimovic famile
Klíma mě úplně rozsekal, když hlásil, že bude někde dělat za minimální mzdu, když má na víc. To jsem tu řvala smíchy jak hyena skvrnitá, protože on, kterej opustí místo v bance, nový si nenajde, protože "ho to ubíjí" a místo toho zedničí. I když pozor - minulej tejden se dostal ke spárování takže vlastně úplně povýšil. rofl
Bych čekala, že ji podpoří protože on udělal úplně to samý. dance
Se picnu, fakt. kdepak
katka.fee   25. 03. 2022 12:07
Re: Klimovic famile
Ne asi. Ja beru, ze ho nebavi sedet v kanclu. Tohle zaziva spousta lidi, ze po X letech za pocitacem maji potrebu delat neco rukama, ale kdyz za nim prijde dcera, ze ji nanaplnuje, co dela, tak bych specialne u nej cekala pochopenifacepalm

Ja tuhle rodinu psychicky fakt nedavambashsmich
Millagros115   25. 03. 2022 12:02
Re: Klimovic famile
A Ivu úplně nesnáším. Jak tam včera dupala nad vysavačem.bojim Hysterka první kategorie.

A ještě jak protahuje samohlásky, ukňouraná, hysterická blbka s obočím do špičky. wow Bych jí jednu lískla. mlceti zlato
Mně fascinovala už jen ta ranní scéna, jak vejskala na kluka, že žere u linky. Já teda nevím, ale kdybych se měla rozčilovat nad podobnýma pitomostma, nedělám nic jiného.
Si ty stresy dělá sama...
katka.fee   25. 03. 2022 12:11
Re: Klimovic famile
Ja Ivu taky nesnasim. Ji poslouchat, tak me za chvili odvezou do blazince. A presne, taky nesnasim jak mluvi. Vadi mi uplne vsimsmich a ze musi mit uklizeno, kdyz prijede Franta s tou druhou dcerou. Jako proc? A nebo presne, Michal ji nad drezem. A co jako?

Na ty rodine neni nic pozitivniho. Jsou otravny jak zimnice
avatar Peregrinaa   25. 03. 2022 17:45
Re: Klimovic famile
Přesně, ten Franta, já u toho hýkala taky.. Bára vypadá jak jeho máma, navíc jak měla na sobě tu halenku až ke krku, jen vycpávky jí chyběly.... a Franta cca na deset let s mokrou hlavou - to asi měl být pokus o nagelovanou dospělost.... to je páreček panečku, jak z nějakého animáče.... A starej tam seděl jak hromada neštěstí, hlavně, že on má co říkat. O ostatních členech se vůbec nevyjadřuju, vše jste napsaly. Ale zvykali jsme si na Maléře v malérech a zvykli, ale tohle?? Tohle je rodina, kde není sympatický ani jeden jediný člen, možná tak kytka v pozadí, na tu se dá koukat...jsou strašní a nikdo je nemá rád, co takhle čtu ostatní diskuse, nikdo se ani s jednou postavou nijak nesžil nebo jak to nazvat..prostě vata..... kdyby ted je vyřadili z děje, tak si toho nikdo ani nevšimne rofl
avatar sorong2   25. 03. 2022 19:35
Re: Klimovic famile
Máte všichni pravdu. Ta rodina je celá děsná. Ty děcka jak takhle můžou mluvit s rodiči? Tak mu jednu fláknu ať spolupracuje. To mě už včera samotnou svrběla ruka.
Jasné, na Maléřovi jsme si taky zvykali, ale ti měli takovou normální rodinu a jen se na ně hrnuly maléry. Ale tihle neumí hrát, neumí se chovat a není na nich nit pozitivní.
Marcis71   26. 03. 2022 13:55
Re: Klimovic famile
Vůbec celkově je to strašný. Mně vadí i Gábina se synem. Ty dialogy šustí papírem a děj nikam neposunují. Úplně zbytečný. I herecky je to slabý. Zlatá Nyklovka u tý se člověk aspoň pobaví. Nechápu, proč scény s ní dávají pryč a tyhle tam nechávají.
avatar sorong2   26. 03. 2022 15:10
Re: Klimovic famile
Je na tom vidět že se šetří. Úplně to z toho kape. Jako ta snídaně na Nově. Dřív se střídaly 3 dvojice a teď tam jsou pořád ti kluci.