Rozšířené vyhledávání
Re: nooo
avatar Peregrinaa   01. 03. 2022 19:45
nooo
Magda v tom pěkně plave.... měla by se na Bimbase vykašlat, je zmrzlej jak ty mrazáky co prodává... a vrátit se zpátky ke svému starému já, tahle perlová madame jí fakt nesedí...Landová byla jak ta nosatá čarodějnice, načuhovala za skřínkama rofl to je tak strašně typická - diagnoza stará panna a navíc učitelka - naprosto obligátní. Akorát jsem neviděla konec, když Evža zvonil u veselé blbé Vandičky, kterou samozřejmě miluje až za hrob smich domluvili se nějak, nebo co to bylo.... ona je fakt tak krásně blbá rofl mě už ani neleze na nervy, ani nesere, já se tou její veselou tupostí a totální, ale totální bezmocností jakékoliv souvislé myšlenky či skutku velmi bavím
Lidule   01. 03. 2022 20:59
Re: nooo
Mě by zajímalo jak by Landová reagovala kdyby se v kabinetě Magda a Prokop zrovna oblikali smich

Vanda se myslím s Evženem domluvili že si zavolají a pak se dohodnou ale teď přesně nevím
avatar sorong2   01. 03. 2022 21:52
Re: nooo
To by Landovou kleplo a hned by měli výběrové řízení na místo ředitelky. rofl
katka.fee   02. 03. 2022 08:43
Re: nooo
Vandicka na nej nalehala, ze musi oslavit spolecne jeji narozeniny. On ji odkejval, ze nekdy moznarofl ja nevim, me ta Vanda strasne leze na nervy. Kdyby ji bylo 15, tak mi to prijde roztomily, ale ji je 40.
A kostymkova madam me taky nebavi. Bude s lednici nestastna. A dlouho se neradila s Andulou. Ta by ji mohla dat nejakou zivotni radurofl
Marcis71   03. 03. 2022 19:58
Re: nooo
Jak se vždycky snaží zapojit inventářové postavy do děje, aby vůbec měly co hrát. Nevíte, co bylo v té poslední SMS, jak přišla Magdě večer, já na to vždycky nevidím a nepřečtu to. Mě Vanda baví, jak je vždycky přesvědčená, že je to tak, jak si ona myslí.