Rozšířené vyhledávání
Re: já ani
avatar Peregrinaa   28. 02. 2022 17:02
já ani
nemám chut nic psát, lidi..... do jakého světa jsem tu holku přivedla, bože můj.... ale pozitivní je, že zmizel kovid :-) achjo..... mám strach a je mi zle. No nic.... vím, že to máte takhle všichni, snad jen - at ho někdo zabije a bude to.... třeba k horšímu, to není nikdy jistý, ale aspon pro dalších pár let... Já už nevím. Ještě, že už maminka a tatínek nežijou, a to jsem nikdy nechtěla ani vyslovit - nikdy - ale vím bezpečně, že řešit ještě jejich strach a jejich bezmoc, to bych už nedala..... pardon za výlev, já musela. PP
Lidule   28. 02. 2022 17:49
Re: já ani
Jsme na tom stejně, máme velké plány co by jsme chtěli ale v téhle době člověk neví zda to vše nepůjde do ... fakt zlatě řešit covid než tohle ...
avatar sorong2   28. 02. 2022 18:47
Re: já ani
Mám to úplně stejně. Moji vnučce je akorát půl roku, takovou dobu jsem se těšila až bude vnouče na světě, takový problémy měly holky při porodu a teď jeden blbec chce zničit celý svět? Vždyť mu musí být jasný jak by to vypadalo. bash
Navíc teď jsem už třetí týden doma, léčím si tlak a tak mám čas to sledovat. Bože mě to TAK ničí. Jsem generace která vzrostla v době studené války a moc dobře si pamatuju tu tehdejší hrůzu a strachy. A je to tu zase.
Snad někdo z jeho blízkosti udělá rázný krok a toho zmetka pošle do pekla kam patří
avatar Peregrinaa   28. 02. 2022 18:55
Re: já ani
on zešílel, myslím, že nějaká paralýza, syfl nebo izolace po covidu, byl přece dva roky někde v bunkru, tak má tu mozkovou mlhu...je dle mého na tom jako Hitler, jak posouval ty neexistující armády a nikdo nebyl schopnej mu strachy nic říct..... Snad se najde nějaký nový Trečkow nebo von Staufenberg, ale s lepším koncem...když jsem koukala na tu jeho tiskovku, jak tam chrastí atomovkou, tak byl jak nafouklej pumpičkou, takovej ten nezdravej otok, může být fakt psychicky nemocnej, navíc k tomu odjakživa psychopat.... a bylo jasně vidět, jak ti generálové po sobě vyděšeně koukli...ti to musí vědět, že zešílel...... kdyby se našel jeden jedinej statečnej v celým rusku a střelil ho do týla...... jenže nenajde - Rusák lže, i když mlčí, říkala babička a já jí nechápala, ted už jo. Stejně tak jsem nechápala jak ve filmech a pamětníci brečí u 68mého, ted už to chápu a to bylo vlastně poklidné - rozumíš. Nějak nevím, jak se z toho srabu co mám vyhrabat. Normálně už mne napadají i ty sebedestruktivní myšlenky. Aspon bych měla klid...no, ale co oni, co manžel a malá? Rozumíš.... nebudu žít ve světě po nukleární válce, kde když to přežijeme, tak nás znásilní a zabije rusák pro hlt čistý vody - to se radši na ten hřib podívám a budu mít klid. Já už takhle si to sumíruju. Zlatej Kovid fakt ale..... kvůli jednomu šílenci, kterýmu ruplo v kouli. Hmmmmm
avatar sorong2   28. 02. 2022 20:13
Re: já ani
Máš muže a malou. Co já, jsem tu jen s tím psem. Děti daleko, dospělý. Pomoct nechtějí tak co nadělám. Doufám že mi ten šmejd hodí aspoň na hlavu abych se dlouho netrápila. Jak říkáš, čekat až mě někdo podřízne pro krajíc chleba? Jsem tu vyděšená a to se ty zprávy snažím moc nečíst. Třeba ho ještě trefí šlak.
Lidule   28. 02. 2022 20:19
Re: já ani
Ja doufám že tohle brzo skončí, už jsem si i několikrát říkala co bych dělala kdyby jsme museli pryč, jak nalozime náš zvěřinec ... zprávy v tv nesleduji, max se podívám co píšou na netu ale to jen spíš očima projedu řádky a samotný text moc nevnímám ... nechápu co jsme provedli že dokáže být tak krutý je mi fakt z toho smutno
avatar Jitule55   01. 03. 2022 09:32
Re: já ani
Napsaly jste to za mě....co já, ale co naše děti, co ty vnučky 5 a 2 roky?? Co s nima bude, jakej je čeká život?
Toho magora snad někdo sejme, musí!
katka.fee   01. 03. 2022 08:12
Re: já ani
Strasny, vubec nechci premyslet co bude nebo nebude. Ja doufam, ze ho nekdo sejme. Jinak to fakt nema konce asi.
Jinak vypada to, ze ten magor na Ukrajinu poslal mlady kluky. Ukazovali fotku jednoho, kteryho zajali. Rocnik 2002. To je jak muj bracha. Je to jeste tele... jako i tehle kluku je mi lito. Sebral je nekde na Sibiri, nasliboval hory doly. Evidentne je poslal na to cviceni k hranicim a pak rovnou do valky. Vsak i vcera probehlo, ze jim v tanku doslo palivo, tak sli na ukrajinskou policii at jim natankujou. Tady je videt, ze oni absolutne nechapou, ze jsou ve valce
Hnus.
avatar sorong2   01. 03. 2022 10:52
Re: já ani
Na každou válku doplatí ti nejchudší. tears
Pravdu jim neřeknou. Jediný světlý moment jak cikáni ukradli tank. Jinak všechno špatně, všechno na prd.
katka.fee   01. 03. 2022 12:09
Re: já ani
Ty cikani byli skvely. A rovnou s nim do sbernyho dvora smich