Rozšířené vyhledávání
Re: Ingrid a Kateřina
Lidule   23. 02. 2022 19:27
Ingrid a Kateřina
Ty dvě mě včera pobavily rofl konečně něco co se fakt povedlo škoda že Lumír vycouval mohlo být větší vzruso cheer
katka.fee   23. 02. 2022 21:15
Re: Ingrid a Kateřina
Me uz ty vesely trampoty okolo Lumira nebavi. Spis mi to prijde trapnypalec dole
Lidule   24. 02. 2022 07:50
Re: Ingrid a Kateřina
Zas tohle bylo aspoň krapet lepší než fňukáni Blanky ta mi už leze na nervy
avatar Jitule55   24. 02. 2022 09:26
Re: Ingrid a Kateřina
Blanka.....místo toho, aby se zeptala Evžena, jak to teda s Vandou je, si koupí flašku....no bezva facepalm
avatar Peregrinaa   24. 02. 2022 20:12
Re: Ingrid a Kateřina
ona je klasický ten hroutící se typ té podseknuté luční kytičky.... sice Ludánka vyhodila, ale kompenzovala to dvěma flaškama a bůůůů a jááááá.... že je Vanda totální debil nevidí snad jen ona - proč jí to teda věří? Protože je blbá jak necky..... trpitelka ublížená...jak já tyhle květinky nesnáším, fakt...ale on jí Evža zachrání, za 55745577 dílů.....klasika..

Adámek začíná fetovat ve velkým, tak aspon bude mít další důvod se napít, nána....
avatar Peregrinaa   24. 02. 2022 20:15
Re: Ingrid a Kateřina
to je tak nucený, přesně.... nucený, diváku, směj se, ted, chachacha.... Lumír svatý blahořečený, jak krásně vychovává Lexíka, do skauta se dal, Drozdy vede.... ženu má v bytě, ale jen kamarádku!! A jejejeje, to je ale velká legrace!!! Z toho mafiána a bezskropulozního šmejda udělat takovouhle pučmelounskou kreaturu, to je i na scénáristy Ulice docela silný kaferofl
avatar sorong2   25. 02. 2022 06:56
Re: Ingrid a Kateřina
Scenáristi dávno nevědí co bylo vloni natož na začátku. Pořád točí pár situací, alkohol, nebo jiná závislost, nevěra, násilí. Jen Alice teď chce miminko, a tam se bojím, že jestli se nerozhoupe Béďa tak si někoho najde a hups, zase nevěra na obzoru.
Taky je tam těch rodin daleko míň a tak půlka totálně nezajímavá, v čele s Klímovými. Proč nemůžou vrátit Simonu, Matesa a jejich rodiny. Na mě to působí že se šetří a je to sakra vidět. palec dole
katka.fee   26. 02. 2022 19:43
Re: Ingrid a Kateřina
Meli by vratit Kukackurofl
A co se tyce Alice... Bedar ji stejne uz podvedl. Andula je "sama". A Alice je mlada holka, je jasny, ze chce dite. Da mu vale a Bedar bude s Andulou. Jenom to natahujoufacepalm