Rozšířené vyhledávání
Re: proč
avatar Peregrinaa   17. 02. 2022 19:13
proč
ho ta Blanka prostě nekopne do řiti? Mě už tak štve, jak Rybovou ale nesnáším, tak tu submisivní knouru hraje super.... tváří se jak trpitelka roku, má to aspon říct mámě, statkářka by ho hnala.... no, snad se to vyvrbí, mají ho i vykázat z bytu, tak uvidíme....

a ta Vanda, ta je dobrej mimoněk...my spolu chodímeeeee.... to je dlouhodobý trvalý vztah....jojoojooooo....škoda, že o tom Evžen neví rofl
avatar sorong2   17. 02. 2022 19:43
Re: proč
Já chápu že z toho chtějí vytřískat sledovanost. Ale už ať ho kopne do zadku. Všem se nám uleví.
katka.fee   17. 02. 2022 21:16
Re: proč
Strasne to natahujourant

Me ale dneska zaujala Audrey a jeji ocirofl to zas bude linka. Se mastnej culik nebude stacit divit
Marcis71   18. 02. 2022 20:47
Re: proč
Vanda - jsem se nasmála. Úplně jsem jí to věřila, jak to zahrála. Spisovatel je jako pavouk, spřádá sítě na mušku.
avatar Peregrinaa   18. 02. 2022 21:13
Re: proč
Vanda tomu nasadila korunu...škoda jen, že Evža o tom jejich dlouhodobém trvalém vztahu nemá ani potuchy, určitě by byl rád rofl

přesně, rukavička jak v renesančním románu.....
katka.fee   19. 02. 2022 08:20
Re: proč
Myslite, ze je Vanda tak debilni, ze veri tomu, ze spolu chodi nebo je svine a Blance lhala?
Ja snad i verim tomu, ze je blba jak necky a uz se s Evzenem vidi u oltaresmich
avatar Peregrinaa   20. 02. 2022 11:13
Re: proč
je blbá, ona si to maluje a myslí to zcela vážně.... taková ta pohádkářka, co tomu i věří. A Rybička dle všeho zase poplave....pohádá se s Adamem, který zdárně zobe prášky od fotra a vytáhne dvě flašky vína a půjde si pro další.... takže to budou natahovat zase 45588455 dílů..