Rozšířené vyhledávání
Re: všichni celí?
avatar sorong2   17. 02. 2022 14:44
všichni celí?
Nedoneslo to povětří někoho? Tady nešel proud 4 hodiny a vichr veliký. Houkačky lítaly každou chvíli, ale snad už se to uklidňuje.
avatar Peregrinaa   17. 02. 2022 19:10
Re: všichni celí?
manžel - provozák u ČEZu celý den v terénu, ted je hájenej do 23,00 a pak bude jezdit celou noc..stromy spadlý ve drátech vesměs už jsou odstraněný, ale on musí právě vše zkontrolovat, vypnout, zapnout...já radši nechci nic vědět, mě ta jeho zodpovědná práce tak ničí, jde mu o kejhák vždy.... jednou jedinkrát jsem ho viděla viset na asi 50 m sloupu a hodila jsem kosu. Opravdu. Achjo. Tady nešel proud chvílema, což byl děs, vysvětlovat to té mojí příšeře, proč chvíli svítí a chvíli nesvítí, protože ven jsme nemohly - to by jí odneslo, byly jsme jen v krámu a v lékárně a šla proti větru na místě, z čehož měla nesmírnou legraci /já už menší)rofl a když vypne proud, tak nejde wifi a chvíli trvá, než se nahodí....a ty její přiblblosti typu Blippy a Teletubies prostě nešly a ona....proooč?? Nesvííítíííí... a podkovičku a bůůů.... ted má novou klouzačku, říkám, jdi se klouzat.... dala mi jasně najevo, že o klouzání nestojí tím, že vzala hrnek s pítím a demonstrativně ho na tu klouzačku vylila. Koza. Jenže se jí to zalíbilo, mokrá klouzačka, takže jsem dotedka nedělala nic jinýho, než jí to zakazovala, převlíkala jí, svlíkala, nadávala a pak už jsem se jen hystericky smála, vodu jí vzít nemůžu, takže nám tento větrný den krásně uběhl a už spí jak zabitá...
avatar sorong2   17. 02. 2022 19:48
Re: všichni celí?
No já tu seděla, venku zataženo takže doma tma, nic nešlo, nemohla jsem nic dělat. Tak jsem si vzala čelovku a přišila jsem si nový knoflíky na svetr. rofl ale jinak k vzteku. Na čtení nebylo vidět, pak jak vypadly i vysílače tak nešly ani SMS. No objednala jsem si aspoň rádio na baterky kdyby se to opakovalo tak ať vím co se děje. Člověk úplně odříznutý.
Lidule   17. 02. 2022 19:23
Re: všichni celí?
Jak dlouho nešel doma proud netuším, ale v práci nam to vypadlo někdy kolem 7:45 a zapnuli někdy před 10hod takže celý provoz stal a nedalo se nic dělat ... jinak kolem jsou sem tam popadané stromy, nějaký ten kamion v pangejtu ale jinak to ujde ...
avatar Jitule55   17. 02. 2022 20:13
Re: všichni celí?
Tady v pohodě, i když fičák pořádnej....když už, tak by to mohlo sejmout stromy u řeky, co v létě stíní sluníčku....ale kdyby to popadalo všechno, tak tyhle vydržej rofl