Rozšířené vyhledávání
Jitka
avatar Peregrinaa   15. 02. 2022 19:16
Jitka
už by mohla mít na zádech inventární číslo...to je prostě postava seriálu, která absolutně nikoho nezajímá, prostě jen sedí za stolem a rozdává moudra. Jo a vaří kafeee...to mě může čert vzít...vždy když se tam něco odehrává, ona od toho stolu tím tonem zaševelí: Dáte si kafeeee...už by fakt s tím měli něco dělat...

a jako Klíma bude dělat zedníka.... chudák Miloš. Já už nevím, co si o téhle debilní rodině myslet. Měli by se sebrat a táhnout pryč, na Maléře v malérech jsme si taky dlouho zvykali, ale tohle????? Mě tam baví jenom Blanička Blednička...jinak děs...

ty šaty, co fotila Karla byly otřesný.... i ty co měla pak na sobě doma.... vůůůbec mě to nebaví...
Lidule   15. 02. 2022 19:33
Re: Jitka
Já spíš nechápu Bedřicha co čekal že Alice nebude chtít nikdy mimco?
avatar sorong2   15. 02. 2022 21:08
Re: Jitka
Měla jsem návštěvu, kouknu zítra. Ale ty šaty jsem zahlédla a hrůza. Ono i v reklamách bývají dost hnusný hadry.
avatar sorong2   16. 02. 2022 06:35
Re: Jitka
Šaty tedy úplně šílené. A co ten Klima tak blbne? Vždyť už je třetí měsíc doma a on si najde brigádu na stavbě? To jako aby máma viděla že se snaží a nemluvila mu do toho hledání? Jako chlap by se měl stydět že svou ženu nechá sedřít na těch masážích. Už hn vidím jak si tam udělá nějaké bebí a poběží domu si stěžovat jak je ten svět zlý.
katka.fee   16. 02. 2022 19:07
Re: Jitka
Ja cekam, ze linka o Klimovi nakonec skonci tak, ze nikdy neni pozde jit si za svymi sny. Tipuju, ze nakonec skonci treba jako zemedelec. Nebo jeste lip, mala Greta mu nakuka, ze muze delat treba ekologicky zemedelstvirofl