Rozšířené vyhledávání
Alice
avatar Jitule55   11. 02. 2022 13:05
Alice
katka.fee   11. 02. 2022 13:27
Re: Alice
Ted jsem to sem chtela dat smich jsme to tipovaly podle vzhledu spravne, ze je tehotna
avatar Peregrinaa   11. 02. 2022 17:16
Re: Alice
přesně... to mě zajímá, co zas vymyslí - jako s Šárinkou telátkem, tu pošlou někam na stáž do kafetérie ne, tak Alici někam... buhví kam.... nebo se zblázní a budou mít s bedarem další Lišče a to už se přestanu dívat.... nějak mi totiž přišla podezřelá ta najednou vsutá linka s Ladou malou, jak se na ní tak nyvě koukala....jakoby schválně to tam dali, že začne toužit po dítěti.... achjo....
avatar Peregrinaa   11. 02. 2022 19:25
Re: Alice
joooo, já to řikala.., jááá jááá jáááá rofl
avatar sorong2   11. 02. 2022 18:38
Re: Alice
Ale ten Luděk je debil. Jak si to ještě pochvaloval. Já bych ho snad zabila. A určitě nebyla takhle zticha.
avatar Peregrinaa   11. 02. 2022 19:04
Re: Alice
vid.... já bych mu dala znásilnění, ten by letěl....ale víš co, o tom se těžko mluví,když to člověk nezažil.... se může stát, že ta ženská prostě úplně hrůzou zkamení a neví absolutně co dál....zvlášt takové ty labilní květinky... ještě si může říkat, že si za to vlastně mohla sama, subinka prostě
Lidule   11. 02. 2022 19:22
Re: Alice
Já spíš nechápu co udělala Ingrid s klukama o které se starala?
avatar Peregrinaa   11. 02. 2022 19:26
Re: Alice
to neví nikdo hele.... to zas scénáristé zapomněli nebo nevím...klasika
avatar sorong2   11. 02. 2022 19:52
Re: Alice
Já vím. Kolik let jsem se nechala týrat mým ex a neviděla jsem to. Fakt neviděla. Nikdy tedy na mě nesahnul. Ale až když přišel ke mě do práce a seřval tam kolegyni, ta se úplně sesypala. A já se jí omlouvala že to tak nemyslel. Ta valila oči a teprve mi to došlo. Její chlap na toho mého tenkrát chtěl vlítnout. No a já otevřela oči a potkala nejlepšího chlapa na světě... A nebylo návratu. dance
Ale znásilnění je trošku jiný level. Vždyť je samá modřina. facepalm a Adam nejni malý dítě aby na něj takhle musela brát ohled.
katka.fee   11. 02. 2022 19:59
Re: Alice
To je tezky u znasilneni...
Nejlepsi by bylo vymenit zamek a kufr nechat za dverma