Rozšířené vyhledávání
Re: funebrák
avatar Peregrinaa   03. 02. 2022 19:01
funebrák
no neříkala jsem to, říkala...Klíma bude pořádat funusy v balonu nebo pod hladinou, je mi to úplně jasný.... a Adámek začíná shánět zobání, to už fakt neví, co by si vymysleli, dát do tý rodiny dalšího závislého? To Blanička nevydejchá.....
avatar sorong2   03. 02. 2022 19:42
Re: funebrák
No a co ta Blanka vyváděla? Evžena chce ale nedokáže mu to říct do očí a Luďka vyhodit. To se zase potáhne xx dílů než skončí s Evženem a my se tu budeme vztekat.
avatar Peregrinaa   03. 02. 2022 19:56
Re: funebrák
a Evža vzal Vandičku na bumerááááng a ted bude vytápět koupelnu zase Rybička..slzama...co si myslela, vid.... on teda taky ujel, no...chlap, no, ale ona si myslela evidentně, že jako dobrý, Ludánek doma, když pojede na baráček, přijde Evžen, jejej... to jo, to bych chtěla vidět, zvlášt u takového charakterního, jako je Evžen..... ona je doopravdy blbá... Ještě jí kluk začně žrát prášky, to je taky rodinka k pohledání...shock
Lidule   03. 02. 2022 19:46
Re: funebrák
Tady může hledat inspiraci [www.super.cz]

Za mě je to hnus
katka.fee   03. 02. 2022 22:12
Re: funebrák
Klimovic familie je jedna velka tragedie. To si jako predstavuje, ze za nim nekdo prijde, ze chce pohreb na parniku a on bez nulovejch zkusenosti a asi i bez nula penez vse zaridi? A ta pinda byvala kolegyne mu samozrejme vse odkejva, protoze se s nim uz vidi v pelechu? Ja nevim, mne uz to neprijde ani vtipny.

A Blanicka je v dobry pasti. Ale asi si myslela, ze se budou tajne stykat jak dva milenci, kdyz se nedivaji rodice. Ale tipuju, ze zacne zarlit na Vandicku a to ji nakonec zmobilizuje.
avatar sorong2   04. 02. 2022 06:48
Re: funebrák
Klíma je tragéd. To si myslí že přijde někam do pohřebního ústavu a řekne že chce organizovat zábavné pohřby a oni po něm skočí? sám asi nezačne, to není tak jednoduchý, vybudovat si celé zázemí. Bylo by krásné kdyby každý mohl dělat co ho baví ale takový svět není. Ať už si najde práci, nejlíp někde hodně daleko a táhnou všichni.
avatar sorong2   04. 02. 2022 19:30
Re: funebrák
Dobře to mladej Klímovi řekl. A to ještě tohle měla říct máma. Sáhneš na mrtvolu a na mě už nikdy.
Nemám nějaký velký předsudky, ale z bankéře jít oblíkat mrtvoly to je velký skok. Na to ta ženská rozhodně nemůže být připravená
avatar Peregrinaa   05. 02. 2022 19:43
Re: funebrák
a co si jako myslí? Já funebráky obdivuju, tu práci nemůže dělat jen tak někdo, už vidím živě toho vyvoněnýho blbce bankéře, jak jede např. k nějaké mrtvole, co jim už tzv. jde naproti.... nebo už je zkapalněná v podlaze.... víte co myslím, takový ty chuťovky, o kterých se dočtete a je vám z toho zle...a on si tam jako nakráčí a bude okamžitě pracovat s mrtvýma? To chci vidět..... to hned tak někdo nedá a on je úplnej naivní debil. A trochu to dehonestuje tohle těžké a náročné povolání, to se mi vůbec nelíbí....
avatar sorong2   05. 02. 2022 20:01
Re: funebrák
No právě. Každý neumře hezky spořádaně doma nebo v nemocnic v posteli. Před lety se tu jeden zastřelil v poli, nebyl vidět a než ho našli tak to bylo na lopatu. To nezvládne každý. Nebo nedej bože děti. To povolání prostě není lehký a nedivím se že se to dědí v rodině. Přece jen k tomu "čuchne" od mala.
avatar Jitule55   06. 02. 2022 09:52
Re: funebrák
Táta od mé kolegyně to léta dělal....nejhorší je prý jet pro dítěsad a flašek rumu že padlo nespočítaně....
marioneta   07. 02. 2022 11:11
Re: funebrák
Tak takhle si to ten pošuk asi nepředstavuje - zřejmě by to pouze řídil!! Já už toho povaleče nemohu ani cítit - prý když měl znovu nastoupit do banky, necítil se tam dobře. Pouze se poflakuje a vymýšlí krávoviny, zatímco Iva maká ...
avatar sorong2   07. 02. 2022 15:19
Re: funebrák
On tedy nebyl žádný velký tahoun ani v té bance když dělal.