Rozšířené vyhledávání
Re: ta Lada
avatar Peregrinaa   01. 02. 2022 20:24
ta Lada
se mi docela líbila, krásně mluví, kolik jí tak je v tom seriálu.... čtyři nějak? ta moje ani ne tříletá zatím nemluví takřka vůbec....bash jako jo, dá něco dohromady, ale vesměs umí akorát nadávat, po kom to asi má smich Zato ta Alice, to měla dneska nějaký blbý den, nebo - protože vypadala strašně...celá flekatá, mastná a nějaký jizvy na pleti, co se s tou herečkou stalo? Jinak Ludánek zítra asi utře nos, se docela těším na Blaničku a Evžena..... to Vandička bude štkát, prooooč mě opustil, nic neumim, nic nemám, jsem marná a blbá...bůůůůů-... přitom se k ní akorát choval přátelsky.... a co to má zase být s tím Danem, to má být vtipný, nebo napínavý, nebo....já nevím? happy no
katka.fee   02. 02. 2022 14:26
Re: ta Lada
Jojo mala Lada je sikovna. Kdyz ji srovnam s Alexen, tak je i 1000x prirozenejsismich skoro me i napadlo, nema byt nejaky umrti v Ulici ted? Ze by treba Lada pripadla Bedrichovi.
Toho mimozemstana Dana ani nekomentuju. Oni ted bydli se Sarou v tom kumbale na kostata? Proc, kdyz on ma byt?hmm
A na Blanicku jsem taky zvedava. To bude jeste drama. A Vandicka bude kolem sebe urcite kopat a mlatit pestickamasmich
Marcis71   02. 02. 2022 16:51
Re: ta Lada
Ahoj všichni, konečně jsem se sem dostala. Možná je ta herečka, co hraje Alici opravdu těhotná. Mě taky hrozně štve ta nová postava spisovatele. Tu linku tím úplně zabili a nedá se na to dívat. Je to na přetáčení.
katka.fee   02. 02. 2022 18:26
Re: ta Lada
Jo taky me napadlo, jestli neni ve skutecnosti tehotna.
A spisovatel je katastrofa. Karla uz ho vzala na milost, tak se desim co z toho vylezefacepalm
avatar Peregrinaa   02. 02. 2022 19:25
Re: ta Lada
jéééé vidíš, já si nedávno říkala, kde je ti konec :-)
avatar Peregrinaa   02. 02. 2022 19:28
Re: ta Lada
bude, já jí uplně vidím, tu křečovitou tvářičku a neeeeee, on mě miloval, miloval MĚ MĚ MĚ MĚ, měla jsem to v horoskopuuuuuu, mamííííííí.... Amálkooooo, pošli ho zamnou, já ho milujuuuu a Blance vyškubu vlasy, béééééé a půjdu se k ní vykoupat, třikrát za hodinu, tak....a vytopím jí ještě...a...a ... nedám jí těžítko!!! shockrofl
avatar sorong2   02. 02. 2022 19:44
Re: ta Lada
katka.fee   02. 02. 2022 22:18
Re: ta Lada