Rozšířené vyhledávání
Re: tam se nedá
avatar Peregrinaa   28. 01. 2022 19:30
tam se nedá
dívat na nic.... ta Magda taky neví co chce, ale neee, ale joooo, ale neee, ale jooo, vypadá jak kdyby jí bylo padesát, usedlá madam, ty perly a neví kterého..... taková to byla holka s jiskrou a šmrncem...... spisovatel je nějaký snatkový podvodník nebo co, na to se taky nedá dívat...... Klímovic rodina tragédů evidentně směřuje k tomu, že starej bude organizovat pohřby v balonu třeba.... ani ta Vandička už mě nebaví..... je prostě a jednoduše blbá, no, co k tomu dodat.... snad jen Blanička Blednička a Ludánek, že by mohli mít nějaké dráááámo.... o Lumírovi vůbec nemluvím radši, to je škoda slov.... upadá to, upadá.... všichni jsou totální tragédi a každá další dějová linka je jen další a čím dál větší průser.... o těch dvou mimozemštanech Danovi a té ... nevím, Sandra? o tom je škoda cokoliv řikat..... a nevšimla jsem si toho sama, četla jsem spoustu článků doslova na lifeee, žena in atd, kde opravdu píší novinářky, že Ulice upadá už delší dobu a že opravdu vaří z vody a ze zoufalství...

ale furt lepší než momentální tragedie v Ordinaci, že.... a to nevymyslíš... rofl porodník a gynekolog z okresní nemocnice v zaprděné ČR zastřelen v přestřelce drogových kartelů v Mexiku????? Já se tak strašně nasmála, chudák Rychlý,takovej konec by nevymyslel ani Shakespeare..... to je tak strašně blbý, až se tomu člověk musí smát...a pozor, bude prej se tam objevovat ve snech své ženy...... určitě se vrátí, jako Bobby z Dallasu a slavná scéna ve sprše.... pamelo, něco se ti zdálo rofl
Lidule   28. 01. 2022 19:43
Re: tam se nedá
Souhlas už mě Ulice moc nebaví, dřív bylo aspoň něco ale teď není nic palec dole být venku v době kdy ji dávají světlo beru fenu a jdeme se radši projít ...
avatar Peregrinaa   28. 01. 2022 20:41
Re: tam se nedá
přesně... já když to běží tak akorát koupu a uspávám, takže po očku a ani po očku už není o co stát... ale dneska jsem koukala, dny už jsou znatelně delší...ne o moc, ale jsou...počkej ještě dva tři týdny a už to bude znát a budete běhat venku...
Lidule   29. 01. 2022 17:27
Re: tam se nedá
Už aby to bylo fanynka
avatar Jitule55   28. 01. 2022 21:31
Re: tam se nedá
Já si ji pouštím před spaním, místo večerníčku smich na uspání dobrý rofl
katka.fee   29. 01. 2022 14:55
Re: tam se nedá
Presne s Ulici souhlasim se vsim. I tech clanku na internetu jsem si vsimla. Je to neskutecna tragedie.

A co se tyce Ordinace, tu ja teda nikdy nesledovala, ale kauza s Rychlym mi neunikla smich. Jako tam bych se nedivila, kdyby to nakonec nebyla pravda a Rychly se pak po pul roce vratil, ze byl nekde v zajeti. Neco jako Trosecnik, tam ho taky manzelka pohrbila, zalozila novou rodinu a pritom on zil na opustenym ostroverofl ona totiz Ordinace uz taky upada, tak potrebuji nalakat divaky a tohle by byl gol. Na Rychlyho, kterej by se vratil ze zajeti by se kazdej podivalrofl no rozhodne ale lepsi zapletka nez Lumir a dve odkvetly kvetinky z Varu... kdyz nad tim tak premyslim, nemohl by nejakej gang rusaku priste unest i Lumira?smich
avatar Peregrinaa   29. 01. 2022 18:23
Re: tam se nedá
to by nemohl, páč by ho neunesli...roflroflrofl
avatar sorong2   30. 01. 2022 14:07
Re: tam se nedá
Já nechci ulici tolik pomlouvat, je to moje srdeční záležitost, ale teď je to vážně hrozný. Jediný světlý moment bývá s Milošem, Maria mám ráda, ale jinak to je k uzoufání. Celá Klímovic familie by mohla zmizet, zubař i prodavač lednic jsou hrozný, každý svým způsobem tu ženskou trápí. Nykl chlastá, rodina to "řeší". Karla má asi šestý nebo kolikátý smysl když podezírá spisovatele, ten se zatím nějak neprojevil. Do salonu nikdo nechodí ale všichni mají pořád plno práce.
Tak strašně mi chybí Simona, Pepan, Mates, a nějaké normální příběhy, ne pořád chlast a nevěry a týrání. Ukazuje to na kvalitu režisérů i scenáristů. Hrozně to upadá. Mrzí mě to.