Rozšířené vyhledávání
Re: no, já nevím,
avatar Peregrinaa   21. 01. 2022 20:55
no, já nevím,
ale to s tím Lumírem a Hložánkem ve Varech mi přišlo notně přestřelený....jako jo, zasmála jsem se, ale mám pocit, že je to od scénáristů prostě taková křeč, za každou cenu nějaký hahaha... to je na tom úplně poznat.... a ten spisovatel od Karla, to zase bude...prej bude nějaký manipulátor a slizoun dle představitele a rozhovoru s ním...že jde přes mrtvoly. To tam zas dali další postavu, která je hnusná a nesympatická. Mě už to nebaví.... Leda tak Blanička blednička a Evža a pak jako Ludánek jak se na ní vrhnul.... ta v tom lítá jak nudle v bandě, vůbec bych se nedivila, kdyby zas začala....
avatar sorong2   22. 01. 2022 07:00
Re: no, já nevím,
Snad ji už dochází ten rozdíl mezi Luďkem a Evženem. Kéž by ještě dostala rozum a Luďka vyrazila i s jeho plánem na barák.
V tom hotelu jsme se asi měli mlátit smíchy, ale to se nějak nekonalo.
A další hajzl? Manipulátor? To tam nemůže zůstat nějaká spokojená rodina do který nenasadí nějakého vrtáka?
katka.fee   23. 01. 2022 13:49
Re: no, já nevím,
Lumir s Hlozankem jsou trapni az na pudu. Jo kdyby jim bylo 15, tak si reknu, ze se panove potrebuji vydovadet. Ale u tehle panu v letech je tahle nekonecna parba jen trapna krec.
A ten spisovatel. On je dohozenej pres nejakyho znamyho sice, ale kdovi co je zac. Vubec bych se nedivila, kdyby to zadnej spisovatel nebyl smich a ten jeho svatouskovskej vyraz mi dere nervysmich
avatar Jitule55   23. 01. 2022 15:35
Re: no, já nevím,
Jsou to trapáci.....mají za nimi prijéchať nějaký dívčiny z Varů.....to s Nyklovkou sekne rofl
Mladej "spisovatel" je mi nepříjemnej, snad s ním Karla vyběhne.
Lidule   26. 01. 2022 18:50
Re: no, já nevím,
Jak tak koukám co vypluje na povrch z jejich výletu do Varů bude jedna velká tragédie, už teď ty dvě nádhery co se ukázali v bistru je fakt trapné ... a nebo je to výmysl Hlozanka aby to Lumcovi doma taky zavařil a holky na něj poslal úmyslně? Ale zase kde by vzali jeho mobil a peněženku že?