Rozšířené vyhledávání
Re: horoskopy rofl
avatar Peregrinaa   14. 01. 2022 19:23
horoskopy rofl
ne, fakt...ona musí mít nějakou duševní poruchu...prostě zastydlá puberta..... je úplně mimo realitu, jak kdyby jí nebylo 40, ale 16.... neskutečný, já se musím už smát....
katka.fee   14. 01. 2022 21:35
Re: horoskopy rofl
Ona sem pristala z jinyho vesmiru. Tohle neni jinak mozny rofl
A Marie mela dneaka pravdu, kdyby sla za kasu, tak ji to posili

A co rikate na tu skolni aferu? rofl me to tak nebavi. Stejne to akorat vede k jedinymu konci. Aby Magda byla s Junkemsmich ktera ted mimochodem v tech hadrech vypada jak stara mlada
avatar Peregrinaa   14. 01. 2022 21:44
Re: horoskopy rofl
vypadá jak z nějaký telenovely, ty perly a peleríny a drdoly.... vypadá jak šedesátiletá senorita, jen černej závoj jí schází.... a přesně, musí je něco stmelit s Prokopem, tak vymysleli takovou kravinu, která se potáhne 324455 dalších dílů....
avatar sorong2   15. 01. 2022 07:12
Re: horoskopy rofl
Já to nechápu, nebo možná jo. Přece taková obyčejná práce jako jít na kasu nebo dávat zboží do regálu není pro ni. Ona bude dělat jen co jí baví a nenadře se u toho.
Ale táááák strašně mi pije krev. bash umí jen natahovat ruku.
avatar Jitule55   15. 01. 2022 09:52
Re: horoskopy rofl
Rodiče přece podporujou děti na studiích smich Jolana by jí jich měla pár střihnout, aby se holka z toho studia horoskopů probrala rofl
avatar sorong2   15. 01. 2022 15:01
Re: horoskopy rofl
To v té Kanadě v té jejich firmě jen zametala podlahu nebo co? Přece i ve stojí firmě musím něco umět abych mohla pomáhat. A když někdo tak táta ji měl podporovat aby něco uměla a nevisela mu na krku.