Rozšířené vyhledávání
Re: Ludánek a Blanička
avatar Peregrinaa   02. 12. 2021 08:34
Ludánek a Blanička
koukám, že Blanka pozbyla veškeré zbytky svéprávnosti.... jediné, co je její forma protestu jít si zakouřit před barák v dojemné naději, že potká "náhodou" Evžena....místo aby Luďka nakopla do té jeho arogantní p.dele, tak "květinkuje", chřadne, ach..... jak ty slečny z 19 století s tuberou, jak vždy chřadly a chřadly, krásné a s krvavým kapesníčkem decentně u pusinky až nakonec umřely, že jo.... Opravdu, je úplně bez názoru, jak robotka.... Luděk si dělá co chce. Mě tyhle typy květinek (stejně jako její přelíbezná dcera) tak strašně serou smich A statkářky je mi poprvé asi líto, když na ní její oblblá dcera vybalí prodej statku, to je docela silný kafe. Ludánek si vysnil domeček a je prostě hotovo. Jen aby zblblou bledničku pak nevyměnil za méně jetý model a vypakuje jí s igelitkou.... to je taky dějová linka teda....no, uvidíme.

a Vendula je příšerná, hhhrrrrr do všeho v šestinedělí, já ted nevím, jestli tam v seriálu už byla poporodní psychoza, ale Vendula k ní má slušně nakročeno. Nakonec se totiž zákonitě zhroutí a bude to. To je furt něco....
katka.fee   02. 12. 2021 10:29
Re: Ludánek a Blanička
Ludek je prisernej manipulator. Uz i hezky zpracoval svoje deti. Blanka je duta jak bambus,presne jak pises, aby ji jednou nevymenil za mladsi modelsmich
Ono koupit pozemek v Ricanech ani nemusi byt spatny, ale on tam planuje designovou vilu za X milionusmich

Stejne tohle vsechno chce, aby byla Blanka co nejdal od svoji rodiny a hlavne Evzenarofl ale hezky s ni manipuluje, ze vlastne chce splnit jeji prani
avatar sorong2   02. 12. 2021 18:10
Re: Ludánek a Blanička
Nakonec už jednou jí vyměnil. Ale třeba matka zasáhne a dobře mířenou radou ji usměrní. Ta má aspoň realistický pohled na svět. I když jinak je taky protivná. Ale ta Vanda! Jak ta mi pije krev přísavka hnusná. rant
avatar Peregrinaa   02. 12. 2021 19:24
Re: Ludánek a Blanička
jak jí vždy svítí očička, když začnou mlít o těch svých statcích a harasovech a bytech a chatách.... začne tutově balit Ludka, cítí prachy
katka.fee   02. 12. 2021 21:49
Re: Ludánek a Blanička
Nejdriv jsem si myslela, ze pujde po Evzenovi, ale tohle je zabavnejsi varianta rofl
avatar sorong2   03. 12. 2021 05:51
Re: Ludánek a Blanička
A kdy že se má objevit ten tatík? To snad praskne co je zač a vypadne.
avatar Jitule55   03. 12. 2021 07:51
Re: Ludánek a Blanička
Tatík na scéně? Co mi uniklo? hmm
katka.fee   03. 12. 2021 08:25
Re: Ludánek a Blanička
Cozeee? Jako fakt?rofl jestli to je pravda, tak na to se mega tesim. Ta holka musela utect z nejakyho blazice, jinak to neni mozny
Lidule   03. 12. 2021 08:36
Re: Ludánek a Blanička
Jako že vůbec neumřel a ona si všechno vymyslela??? Největší gól by byl že by to nebyla skutečně Jolany dcera rofl
avatar Peregrinaa   03. 12. 2021 18:29
Re: Ludánek a Blanička
neříkej, tos někde četla nebo tak? Poněvadž to by byla bomba roku rofl tatík živej jak květ a dcera pošahanej magor..... jak tu někdo psal, taky mám pocit, že utekla z blázince...
avatar sorong2   03. 12. 2021 19:48
Re: Ludánek a Blanička
Psali to někde na fb. hmm tak uvidíme. I tam psali že to má být Hrušínský.
avatar Peregrinaa   03. 12. 2021 20:16
Re: Ludánek a Blanička
roflrofl tak ten tam chyběl, největší slizák na světě a taky vlastně v reálu manžel Jolany... to je sranda..... tatínku - dyt máte bejt mrtvej....smich jééé, já to spletla...

to mi připomíná jak moje nebožka maminka pracovala na poště, vlastně od 18 ti až do smrti a tehdy před revolucí se braly telefonické telegramy a pak zazvonil pošták a přinesl blanket, kdo pamatuje, ví.... a jednou přišla domů a nemohla ani mluvit, my s tátou vyděšený, slzela a byla celá fialová...a pak z ní vylezlo, že seděla u telefonu a brala telegram následujícího znění:

NEJEZDĚTE. STOP. BABIČKA NEUMŘELA. STOP. DĚDA SE SPLETL.
katka.fee   03. 12. 2021 23:11
Re: Ludánek a Blanička
Ja bych se fakt nedivila uz nicemu. Jestli si vzpominate, tak v jenom dilu tvrdila, ze jede na letiste, ale pritom s nekym mluvila cesky do telefonu, nasedla na taxik a jela neznamo kam. Ale na letiste urcite nesmich
avatar Jitule55   04. 12. 2021 09:12
Re: Ludánek a Blanička
V tom telefonátu sháněla nějaký levný ubytování, jestli se nepletu?
avatar sorong2   04. 12. 2021 09:50
Re: Ludánek a Blanička
Jj. Jestli na to scenárista zatím nezapoměl. rofl