Rozšířené vyhledávání
Re: Sárinka
avatar Peregrinaa   13. 10. 2021 19:41
Sárinka
bude pěkná kozenka....ty vole.... prej - to si mám hledat další práci? Neasi.... Fakt jsem byla přesvědčená, že jí ta pitomá vykulená kráva řekne - ale Sárinko, tos přehnala, nemusíš, budeme tu spolu bydlet a já tě budu živit.... Neřekla, ale ono to totiž přesně takhle dopadne.... Co to je zase za debilní dějovou linku. Uplně živě vidím, jak si do bytu nastěhuju od pohledu zlodějku, nechám kvůli ní úplně všechno stát, i chlapa rofl Já to musím přepínat, když tu debilní Anduli vídím.......
Lidule   13. 10. 2021 20:32
Re: Sárinka
Taky mě ta holka leze krkem ta bude extrém nemakacenko já bych s ní žádné slitování neměla ... bohužel takových jako je ona se v běžném životě najde hodně ...
avatar sorong2   13. 10. 2021 20:55
Re: Sárinka
Dneska mi volal pán a takový netrpělivý. Prý že e bude muset poslat k nám na vedení aby nabrali víc lidí. Že ho nebaví čekat v automatu než se dovolá. Tak mu říkám, že firma lidi nabírá ale nechce se jim dělat. Teď máme zase 2 nový. Ale ráda bych se mýlila, nevypadají že vydrží. Povídaly co mají zájmů a koníčků, na ty u nás můžou zapomenout. Těch co vydrží je strašně málo. Nechtějí povinnosti, něco muset, chodit včas... Samá zábava ale práce to ne. Tak to bude takový podobný případ. Všude si najde něco proč to dělat nemůže.
katka.fee   13. 10. 2021 22:31
Re: Sárinka
Andula je nejdebilnejsi postava Ulice a uz jenom cekam, kdy se ji zacnou ztracet vecicool
avatar Jitule55   14. 10. 2021 09:32
Re: Sárinka
Šmuky už si schovala, říkala smich
katka.fee   14. 10. 2021 21:41
Re: Sárinka
A prijde mi, ze na Sanepeovi uz zacina byt videt, ze hi problemy Anduly prestavaji zajimatrofl a nedivim se vubec. Aby mu jeste neslohla treba fotak
avatar Jitule55   15. 10. 2021 09:02
Re: Sárinka
Jak po něm chtěla, aby Sáru vyfotil....furt tam melou, jak je Andula šikovná fotografka, foťák si koupila a nemůže ji blejsknout sama? hmm