Rozšířené vyhledávání
Re: .....
avatar Peregrinaa   07. 10. 2021 19:01
.....
Vandička blednička jak začuje peníze,tak se jí rozsvítí očička.... tak kolem ní lítaj statky,chaty, neustále tam někdo prodává nebo dědí nemovitosti, si oprávněně myslí, že jsou v balíku.... buhví, co se z tohohle vyklube hele..... začíná mě to to zajímat...

Ted mě zarazilo, 11. března řekla, že má narozky,ne,....jen aby se jako neprokecla, přitom třeba má narozeniny - ty,co měla mít dle rodného listu - úplně jindy?? Buhví, jestli je to vůbec ona...

No a Amálie se zařazuje na kandidáta na blbce roku po boku Anduly... 15000 jí půjčí - ta je taky úplně blbá shockrofl

Ta Vanda vypadá jak kdyby vystoupila z filmu pro pamětníky, zamrzla někde v 90 letech, mě se to nezdá. Jen aby to byla ona...je divná.
Lidule   07. 10. 2021 19:25
Re: .....
Amálka peníze už nikdy neuvidí to je jasné jak se Vanda podívala na Marii tak divně tam něco bude proč se najednou ukázala, dokonce bych si tipla že táta neumřel a že jim došli prachy tak byla vyslána aby nějaké sehnala fanynka
avatar sorong2   07. 10. 2021 20:34
Re: .....
Navíc ta holka neumí hrát. Řadí se někam na úroveň robotické rodiny Klímovy.
katka.fee   07. 10. 2021 22:49
Re: .....
Presne, jak se zmini majetek nebo penize, tak se ji rozsviti ocicka jak na Vanoce. Zaroven mi prijde takova zasekla, jak kdyby byla dite. A jak furt mluvi o tom tatovi, jak byl svelej a bajecnej... nevim no, to mi taky trochu smrdi.