Rozšířené vyhledávání
Re: Válka mezi Kateřinou a Vilmou
Lidule   05. 10. 2021 18:48
Válka mezi Kateřinou a Vilmou
Co říkáte na ty jejich šarvátky? Za mě dělá Kateřina dobře a hlavně se mi líbí jak je klidná a ani jednou nebyla hrubá usmev prostě úplný opak Květy
já si myslím, že skončí s Lumírem, to bude zas milion dílů o tom, jak jí bude Nyklová nenávidět jako snachu a pak si určitě padnou do náruče.....

a Vanda je divná, jsem zvědavá, co se z ní vyklube. Nějaká bezdomovkyně, opravdu ale...
Ježis jen ty dva ne dohromady wow

Vanda mi je od začátku nesympatická, něco v tom bude že se najednou ukázala hmm
Jojo, ti dva skonci spolu. Lumir uz se ji pomalu zacina zastavat a za chvili uz budou kamosi.

A Vanda je hodne divna. Jsem zvedava, co z ni vyleze. Nejenomze nema penize, ale i ten vypelichanej medved, kteryho taha s sebou je divnej. I chovani ma divny. To nebude jenom bezdomovectvi
Jen doufám že to zase nezabijou nějakou blbostí, nebo to úplně nevyšumí. Pamatujete ty peníze tenkrát v hospodě u Henryho? A nic.
vid. Spíš nějaká psychopatka, stalkerka...
Jojo, nejaka psychopatka. Treba ji pustili z nejakyho blazince po nekolika letechsmich prijde mi i takova zasekla, jakoby ji bylo tak 18
Bude pěkně na peníze. Jak nenápadně nastražila ten lístek z drogerie. A koupila určitě jen to nejlevnější. To je zase figura co mi leze na nervy. bashfacepalm
Tváří se jako neviňátko a Jolaně hraje na city....jsem zvědavá, co z toho vyleze. Podle ukázek nakecá Amálce, že jí nefunguje karta a půjčí si od ní. hmm