Rozšířené vyhledávání
Re: áááááá
avatar Peregrinaa   30. 09. 2021 19:17
áááááá
ta Andula..... to je.... ještě na ní není vymyšlené slovo, které by vystihovalo její blbost v celé své podstatě...zlodějce a totální fetce dle mého udělá papáníčko, vyžene chlapa z postele a ještě jí "půjčí" chatičku shockbudliky já bych jí tak strašně moc chtěla tu hubu proplesknout, aby se jí v tý palici rozsvítilo, ovšem obávám se, že bych pouze zaslechla šramot sena, co má v hlavě rofl

ta Majda a její muži je tak trapná linka.... na to se bohužel už nedá koukat. Bimbas jí stejně jen využívá a za dalších 558458 dílů skončí s Prokopem.....a Ryba nyje jak spící panna když vidí Evžu....měla by si dát panáka, jojo.....aspon by byla nějaká legrace. achjo
Lidule   30. 09. 2021 19:35
roflRe: áááááá
A jak Prokop žárlí že se Magda dala dohromady s Bimbasem rofl
avatar sorong2   30. 09. 2021 20:53
Re: áááááá
Copak jí nevadí že kvůli tátovi odejde syn?? No hlava prázdná co po ní chtít.
katka.fee   01. 10. 2021 07:53
Re: áááááá
Vzdycky kdyz Andula vymysli nejaky zachranny akce, tak si preju, aby se vratila Halamovasmich
avatar sorong2   01. 10. 2021 19:14
Re: áááááá
Klubačice nám udělala ulici na modrém. Takže nemusíte čekat až budu mít volno a už se tam jít kouknout. usmev
Já přijela pozdě tak kouknu z nahrávky. Teď mám jen konec ulice
avatar Peregrinaa   01. 10. 2021 19:23
Re: áááááá
ta si doslova sere do vlastního hnízda kvůli takové zlodějce od pohledu...vykašle se na ní i ten pan slizoun fotograf...to je taková kráva.....
avatar sorong2   01. 10. 2021 20:35
Re: áááááá
Ta Andula si vážně myslí že spasí svět? bash
avatar Jitule55   01. 10. 2021 20:37
Re: áááááá
Pro dívenku je evidentně práce sprostý slovo bojim
Andula je mega blbá, jak by řekly slečny ekoložky rofl
avatar sorong2   02. 10. 2021 05:37
Re: áááááá
Děvenka bude pěkná vyžírka. Někam se naveze a bude jako veš a ještě se bude urážet že se jí nevěří. Za půl dmd napsat na jednu nabídku práce? Ani tady u nás na malým městě jsem nikdo nebyla bez práce víc než den. A v Praze má možnosti nepřeberné. Ale asi nikde jí nechtějí dávat peníze za nic. rofldance