Zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele
Strana 1 z 28
Strany: 12345
Výsledky 1 - 30 z 830
svatba - Dnes
Takže svatba sezóny bude Adriana s Prokopem, nebo Lukáš?
autor:
sorong2
-
Ulice
Re: Ta nová babička - 5 dnů nazpět
Tak ten Filip bude asi pěkný ptáček. Pan Langmajer nepustí, ale má na to ksicht
autor:
sorong2
-
Ulice
Re: trojka - 7 dnů nazpět
Jo to by bylo vtipný jen se obávám, že to bude něco daleko nudnějšího. Sezóna končí tak už teď se asi nic moc zásadního dít nebude.
autor:
sorong2
-
Ulice
koukáte holky? - 12 dnů nazpět
Já mám poslední dobou tolik tak ošklivých starostí že to sice mám puštěný, ale úplně nevnímám co se děje.
Martina chce dělat tu svou hogo fogo restauraci, ale už jednou jí to nevyšlo ne? Jeden mladý Dlouhý se rozešel, to jsem tedy nějak nepobrala. Víš kluci se mi pořád pletou
A jinak nějak nic mi asi v hlavě neuvízlo.
autor:
sorong2
-
Ulice
Re: Ale jo, docela dobrý - 23 dnů nazpět
Už by bylo na čase. Jestli budou pořád takhle snižovat laťku tak to bude za chvíli styl, Chosé nepřišel!
autor:
sorong2
-
Ulice
Re: Ale jo, docela dobrý - 26 dnů nazpět
Adriana by se hlavně měla naučit zatloukat, zatloukat zatloukat. Fakt je blbější než jsme doufali.
autor:
sorong2
-
Ulice
Re: Ta nová babička - 28 dnů nazpět
No že jo. Už tolik možností na pěkné zápletky úplně zazdili. Uvidíme co vytáhnou na příští sezónu.
autor:
sorong2
-
Ulice
Re: Ta nová babička - 29 dnů nazpět
No přesně. Když už to tak natahovali, čekala bych něco ve stylu Agáty Christie a ne takové prvoplánové rozuzlení.
autor:
sorong2
-
Ulice
Re: Ta nová babička - 30 dnů nazpět
Já už jsem tak nějak ve stavu kdy je mi jedno kdo to je, hlavně ať už je konec
autor:
sorong2
-
Ulice
Re: Ta nová babička - 30 dnů nazpět
Jo, napínají nás do poslední chvíle. Hlavně že už bude konec, už to moc trvalo. Normální člověk by šel na policii hned a bylo by.
Vlastně za měsíc nám končí sezóna, bude zase svatba na konec? Zatím to snad nikde není na spadnutí, leda že by do toho praštil Lukáš. Jinak nevím.
autor:
sorong2
-
Ulice
Re: Ta nová babička - 4 týdnů nazpět
To by se snad mělo rozseknout příští týden, někde to psali na fb.
Ještě mě napadlo, když šel Petr do té firmy, jak mu Langmajer pořád nosí to jídlo, jestli oni doma nemají nouzi a tohle je pro něj takový jako důkaz, hele jak se máme, když budeme jezdit, nebudeš mít hlad. Nebo jinak nevím proč je pořád tak krmí.
autor:
sorong2
-
Ulice
Re: Ta nová babička - 4 týdnů nazpět
Jestli to pro něj bude nějaké terno, jezdit pro zadluženou firmu. Tam to taky pěkně smrdí.
A Soňa jako starostka to bude taky úlet.
autor:
sorong2
-
Ulice
Re: Ta nová babička - 4 týdnů nazpět
Divím se, že ten tatík jí na ty řeči skočil, když ji tak nemá rád, že jí věří a nechce si to sám nějak ověřit.
autor:
sorong2
-
Ulice
Re: Kokešová - 5 týdnů nazpět
No hlavně ať už to nějak rozseknou. Je to jako bolavý zub
autor:
sorong2
-
Ulice
Re: Kokešová - 5 týdnů nazpět
Ale protože scénáristi takhle daleko asi nepamatují, tak to bude Kokeš
autor:
sorong2
-
Ulice
Re: Kokešová - 5 týdnů nazpět
No právě. Leda by tam bylo taky něco z minulosti. Ale už to natahují moc,,
autor:
sorong2
-
Ulice
Re: Kokešová - 5 týdnů nazpět
Nevím proč, ale mě v tu chvíli napadnul ten táta-kurýr.
autor:
sorong2
-
Ulice
Re: Kolda - 5 týdnů nazpět
A je tu zase mlácení Koldy. Dokonce tatínek měl v ukázce ruku v dlaze? Snad si o něj neublížil?
Kolda nevypadá jako nějaký typicky studijní typ, mohl by si najít nějakou práci, nebo brigádu a odejít od něj? Když už tam všichni ti mladí bydlí sami.
autor:
sorong2
-
Ulice
Re: maturiťák - 6 týdnů nazpět
Tak on vypadal trochu jako smažka, takovýmu to je spíš jedno.
autor:
sorong2
-
Ulice
Re: maturiťák - 6 týdnů nazpět
Tak konečně něco dotáhli do konce. Ještě tu Adrianu, konečně aspoň šla na policii. Kráva, to už se slušně říct nedá.
autor:
sorong2
-
Ulice
Re: trojka - 7 týdnů nazpět
Taky si myslím. Protože až taky budou chtít miminko, tak asi nebude chtít žít v tomhle pokřiveném vztahu ani jedna.
autor:
sorong2
-
Ulice
Re: Lumča - 7 týdnů nazpět
já obvykle jen poslouchám a dělám něco u toho, třeba to měl už dřív, zkusím kouknout jestli to měl už minule.
autor:
sorong2
-
Ulice
Lumča - 7 týdnů nazpět
Co to má Lumír dneska na čele? Nějakou jizvu?
autor:
sorong2
-
Ulice
Strana 1 z 28
Strany: 12345