Rozšířené vyhledávání
v USA lidi stárnou pomalejc než jinde ve světě
Dopoledne jsem byla u ocniho a pry budu asi potrebovat brzo bryle ! Je mi teprve 77 a uz strasi s brylemy



Upraveno 1krát. Naposledy upravil andrea (23. 06. 2023 22:00).
avatar TexastomTHC   23. 06. 2023 21:50
Re: mládež z USA
tvl neblázni. vždyť nemáš mozek, nějakou tu končetinu taky v prdeli, všichni tři jsme ve zbědovanym fyzickym i psychickym stavu(já díky nadváze), sotva se hejbem, blbneme, halucinujeme, jsme jednou haxnou v hrobě a ty tu napíšeš tohle. ještě si to někdo přečte a dozví se o nás pravdu



Upraveno 1krát. Naposledy upravil TexastomTHC (23. 06. 2023 22:11).
avatar andrea   23. 06. 2023 21:51
Re: mládež z USA
jakou pravdu?
avatar blbštajn   23. 06. 2023 21:56
Re: mládež z USA
no jakou asi. že jsme opravdu debilové a nehrajem to. to nemůžeš takhle napsat. vždyť to každýmu dojde a bude průser. budou z nás mít srandu



Upraveno 1krát. Naposledy upravil blbštajn (23. 06. 2023 21:57).
avatar blbštajn   23. 06. 2023 22:06
Re: mládež z USA
a víš, jaký jsou lidi v česku a v rusku svině. kdyby byli alespoň něco jako ukrajinci, co jsou v česku jako uprchlíci(nemyslim tim obyčejný chudáky ukrajince na ukrajině, co na válku opravdu díky zelenskýmu a jeho partě doplácej a jsou jím "umlčováni a ničeni". ty mě nezajímaj), nebo ten jejich pan fiala. ale češi a rusáci jsou hrozný



Upraveno 1krát. Naposledy upravil blbštajn (23. 06. 2023 22:55).
tak snad konečně dobře uvidíš




[www.youtube.com]
co to píšete s andreou na chatujme? vy už tam oslavujete konec války, jako sme to dělali před rokem. vždyť už halucinujete víc, než já. ti wagnerovci co se tam bouřej, to nejsou všichni. wagnerovci jsou žoldnéři a ti nejsou všichni stejnýho názoru. spousta jich cítí loajalitu a úctu k rusku a nynějšímu režimu. je možný, že se od prigožina trhnou. všichni jsou ale proruští. i prigožin. vždyť budou dělat čistky mezi sebou a stejně, jako každýmu, tak i prigožinovi hrozí nebezpečí i z jeho řad. je to složitější. vy tam už s andreou jásáte a všechno si představujete, jak hurvínek (nebo ten zelenej, jak lítá po světě žebrat), válku. držte radši huby, soudruhu a soudružko, uděláte nejlíp. nebo z toho bude průser ještě větší, než je. vždyť přeci víte, že všichni věděj, že sme ichtylové a vy to ještě vašema komentářema potvrdíte. držte radši huby a počkejte, až co z toho bude



Upraveno 2krát. Naposledy upravil blbštajn (24. 06. 2023 12:59).
avatar blbštajn   24. 06. 2023 12:17
Re: